Eddahallen

Adress
Norrvallagatan 1, 931 37 Skellefteå
Telefon
0910-36100 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-20 13:00 Träningsmatch 198101010 Gamla Stan IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK Div 1
2020-09-20 15:30 Träningsmatch 198101011 Gamla Stan IBK Ungdom - Thorengruppen IBK Herr
Oktober
2020-10-25 12:00 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452001 Skellefteå IBK F06-07 - Kågedalens AIF F07-08
November
2020-11-01 13:00 Pantamera F Div. 8 Skeå 194458001 Kågedalens AIF 09-10 - Skellefteå IBS F11
2020-11-01 15:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456001 Skellefteå IBK F08 - Byske FF 08
2020-11-07 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157003 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå IBK/ Svart P09
2020-11-08 10:15 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159003 Skellefteå IBK / Röd 10 - Rönnskär Railcare IF /CIF P10
2020-11-08 11:15 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257003 Gamla Stan IBK F09 - Rönnskär Railcare IF/CIF
2020-11-14 Damer Utveckling Serie F 192126015 Gamla Stan IBK/Skeå IBK - Gimonäs Umeå IF
2020-11-14 Herrar Utveckling Serie 4 191154015 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF /P04
2020-11-14 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358004 Skellefteå IBK/ Svart 10 - Skellefteå IBS P09
2020-11-14 09:30 Flickor 11 Skeå 195252002 Gamla Stan IBK/ Gul F11 - Byske FF F11
2020-11-14 10:30 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157004 Skellefteå IBK/ Svart P10 - Skellefteå IBS P09
2020-11-14 12:00 Damer Utveckling Serie E 192125015 Gamla Stan IBK/Skeå IBK - Gimonäs Umeå IF
2020-11-14 14:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153005 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF/P04
2020-11-15 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352007 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBK P07/Svart
2020-11-15 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456004 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F10
2020-11-15 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456005 Bureå IF 07-09 - Gamla Stan IBK F09
2020-11-15 10:15 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257005 Bureå IF F07-09 - Gamla Stan IBK F09
2020-11-15 11:15 Pantamera F Div. 5 Skeå 193255004 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F10
2020-11-15 12:15 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253006 Kågedalens AIF F07-08 - Skellefteå IBS F06-07
2020-11-15 13:15 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153005 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBK P07
2020-11-15 15:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121036 Rönnskär Railcare IF - Jäbo IK
2020-11-21 10:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155007 Skellefteå IBS P08 - Clemensnäs IF/RIF P0709
2020-11-21 11:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153007 Skellefteå IBS P07 - Bureå Idrottsförening P06
2020-11-21 12:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251005 Kågedalens AIF F06 - Skellefteå IBK F06-07
2020-11-21 13:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153008 Skellefteå IBK /P04 - Vindelns IF
2020-11-22 10:30 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157007 Skellefteå IBK/ Svart P09 - Clemensnäs IF/RIF P0709
2020-11-22 11:30 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151006 Bureå Idrottsförening P05 - Skellefteå IBS P06
2020-11-22 12:30 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253009 Boliden FFI F07 - Kågedalens AIF F07-08
2020-11-22 14:00 Damer Utveckling Serie G 192127019 Kågedalens AIF/SIBS - Sandåkerns SK
2020-11-22 15:45 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153008 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK 07
2020-11-28 10:00 Pantamera F Div. 8 Skeå 194458006 Kågedalens AIF 09-10 - Byske FF F11
2020-11-28 11:00 Pantamera F Div. 8 Skeå 194458007 Skellefteå IBK F11 - Rönnskär Railcare IF /CIF F10
2020-11-28 12:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456006 Skellefteå IBK F08 - Gamla Stan IBK F09
2020-11-28 13:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454008 Boliden FFI F07 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2020-11-28 14:00 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352008 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBK P05-07
2020-11-29 10:30 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358007 Skellefteå IBK / Röd 09 - Skellefteå IBK/ Svart 09
2020-11-29 12:30 Herrar Utveckling Serie 8 191158019 Skellefteå IBK/P05 - Bureå Idrottsförening P05
2020-11-29 15:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121051 Rönnskär Railcare IF - FBC Moröbacke
December
2020-12-05 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358009 Skellefteå IBK/ Svart 09 - Skellefteå IBK/ Svart 10
2020-12-05 10:15 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157010 Skellefteå IBK/ Svart P09 - Skellefteå IBK/ Svart P10
2020-12-05 11:15 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153011 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK /Svart P08
2020-12-05 13:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121057 Rönnskär Railcare IF - Thorengruppen IBK
2020-12-06 Herrar Utveckling Serie 4 191154022 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF/P05
2020-12-06 10:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155011 Bureå Idrottsförening P08-09 - FBC Moröbacke P08
2020-12-06 11:30 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151007 Skellefteå IBK P05-07 - Bureå Idrottsförening P05
2020-12-06 13:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155022 Skellefteå IBS - Öråns SK
2020-12-06 15:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153010 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF/P05
2020-12-12 10:30 Pojkar 12 Skeå 195151020 Skellefteå IBS/ Vit P12 - Boliden FFI P11-13
2020-12-12 11:30 Pantamera F Div. 8 Skeå 194458011 Skellefteå IBS F11 - Rönnskär Railcare IF /CIF F10
2020-12-12 12:30 Pantamera F Div. 8 Skeå 194458012 Kågedalens AIF 09-10 - Skellefteå IBK F11
2020-12-12 13:30 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454013 Boliden FFI F07 - Gamla Stan IBK F0708
2020-12-12 14:30 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358012 Skellefteå IBK/ Svart 10 - Skellefteå IBK / Röd 09
2020-12-13 10:30 Pojkar 12 Skeå 195151018 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Gamla Stan IBK P12
2020-12-13 11:30 Flickor 11 Skeå 195252014 Skellefteå IBS F11 - Gamla Stan IBK/ Gul F11
2020-12-13 12:30 Pojkar 11 Skeå 195152017 Skellefteå IBS P11 - Gamla Stan IBK P11
2020-12-13 13:30 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360012 Skellefteå IBS P10 - FBC Moröbacke P11
2020-12-13 15:00 Damer Utveckling Serie G 192127028 Kågedalens AIF/SIBS - Umeå City IBF/F06
2020-12-19 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454014 Skellefteå IBS F06-07 - Boliden FFI F07
2020-12-19 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358015 Skellefteå IBK/ Röd 10 - Kågedalens AIF P10
2020-12-19 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358014 Skellefteå IBK/ Svart 09 - Skellefteå IBS P09
2020-12-19 11:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159015 Skellefteå IBK / Röd 10 - Kågedalens AIF P10
2020-12-19 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157014 Skellefteå IBK/ Svart P09 - Skellefteå IBS P09
2020-12-19 13:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253014 Skellefteå IBS F06-07 - Boliden FFI F07
2020-12-19 14:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153013 Bureå Idrottsförening P06 - Gamla Stan IBK 07
2020-12-20 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352019 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK P06-07
2020-12-20 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356014 Skellefteå IBS P08 - FBC Moröbacke P08
2020-12-20 10:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155014 Skellefteå IBS P08 - FBC Moröbacke P08
2020-12-20 11:30 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153015 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK P06-07
2020-12-20 13:00 Herrar Utveckling Serie 8 191158027 Skellefteå IBK/P05 - Sävar IK/Täfteå IK
2020-12-20 15:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154028 Skellefteå IBK /P04 - Holmsund City IBC
Januari
2021-01-09 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251011 Skellefteå IBK F06-07 - Kågedalens AIF F06
2021-01-09 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157016 Skellefteå IBK/ Svart P10 - Gamla Stan IBK /Gul P09
2021-01-09 12:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121075 Rönnskär Railcare IF - IBK Umeå Norr
2021-01-09 14:30 Herrar Utveckling Serie 4 191154032 Skellefteå IBK /P04 - Hörnefors IF
2021-01-10 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452020 Skellefteå IBK F06-07 - Kågedalens AIF F06
2021-01-10 13:00 Damer Utveckling Serie F 192126029 Kågedalens AIF/SIBS - Gimonäs Umeå IF
2021-01-10 15:00 Damer Utveckling Serie F 192126032 Gamla Stan IBK/Skeå IBK - Umeå City IBF /Blå
2021-01-16 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358018 Skellefteå IBK/ Röd 10 - Skellefteå IBK/ Svart 09
2021-01-16 15:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153014 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF/P05
2021-01-17 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452022 Kågedalens AIF F07-08 - Skellefteå IBK F06-07
2021-01-17 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352024 Skellefteå IBK P05-07 - Skellefteå IBK P07/Svart
2021-01-23 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153020 Skellefteå IBK P07 - Bureå Idrottsförening P06
2021-01-23 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358020 Skellefteå IBK/ Röd 10 - Skellefteå IBK / Röd 09
2021-01-23 15:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121086 Rönnskär Railcare IF - Spöland Vännäs IF
2021-01-24 Herrar Utveckling Serie 4 191154036 Skellefteå IBK /P04 - Vindelns IF
2021-01-24 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159020 Skellefteå IBK / Röd 10 - Skellefteå IBK/ Röd 09
2021-01-24 15:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153016 Skellefteå IBK /P04 - Vindelns IF
2021-01-30 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251016 Skellefteå IBK F06-07 - Clemensnäs IF /RIF F05-07
2021-01-30 13:00   Uppskj. Herrar Division 2 191121096 Rönnskär Railcare IF - Gimonäs Umeå IBF
2021-01-31 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151015 Skellefteå IBK P05-07 - Skellefteå IBS P06
2021-01-31 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352027 Skellefteå IBK P05-07 - Skellefteå IBS P06
Februari
2021-02-06 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157023 Skellefteå IBK/ Svart P10 - Kågedalens AIF P09
2021-02-06 00:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154039 Skellefteå IBK /P04 - Obbola IK
2021-02-06 00:00 Herrar Utveckling Serie 8 191158040 Skellefteå IBK/P05 - Umeå City IBF/P05-2
2021-02-07 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253024 Kågedalens AIF F07-08 - Boliden FFI F07
2021-02-07 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352030 Skellefteå IBK P05-07 - Gamla Stan IBK 06
2021-02-07 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151017 Skellefteå IBK P05-07 - Gamla Stan IBK 06
2021-02-12 19:30   Uppskj. Herrar Division 2 191121105 Rönnskär Railcare IF - IBS Dalen
2021-02-13 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358021 Skellefteå IBK/ Röd 10 - Skellefteå IBK/ Svart 10
2021-02-14 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452032 Kågedalens AIF F07-08 - Kågedalens AIF F06
2021-02-14 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452034 Skellefteå IBK F06-07 - Öjebyns IBF F06/07
2021-02-19 19:30   Uppskj. Herrar Division 2 191121110 Rönnskär Railcare IF - Täfteå IK
2021-02-20 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157025 Skellefteå IBK/ Svart P10 - Skellefteå IBK/ Svart P09
2021-02-20 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358024 Skellefteå IBK/ Svart 10 - Skellefteå IBK/ Svart 09
2021-02-20 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251020 Skellefteå IBK F06-07 - Gamla Stan IBK F06
2021-02-21 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151019 Skellefteå IBK P05-07 - Bureå Idrottsförening P05
2021-02-21 00:00 Herrar Utveckling Serie 7 191157047 Skellefteå IBK/P05 - Gamla Stan IBK/Ungdom
2021-02-28 00:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154048 Skellefteå IBK /P04 - IBF Dalen/IBS Dalen
Mars
2021-03-06 11:30   Uppskj. Herrar Division 2 191121127 Rönnskär Railcare IF - Gamla Stan IBK Ungdom
2021-03-07 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352036 Skellefteå IBK P05-07 - Bureå Idrottsförening P06
2021-03-13 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157028 Skellefteå IBK/ Svart P10 - Clemensnäs IF/RIF P0709
2021-03-13 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251023 Skellefteå IBK F06-07 - Kågedalens AIF F06
2021-03-13 13:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030028 Skellefteå IBK - IBF Dalen
2021-03-20 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358030 Skellefteå IBK/ Röd 10 - Skellefteå IBS P09
2021-03-21 00:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153023 Skellefteå IBK /P04 - Umeå City IBF/P04
2021-03-21 00:00 Herrar Utveckling Serie 7 191157055 Skellefteå IBK/P05 - Gimonäs Umeå IF/P05Vit
2021-03-23 19:30 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030046 Skellefteå IBK - Wibax-Piteå IBK
2021-03-27 13:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030066 Skellefteå IBK - Gimonäs Umeå IF
2021-03-28 15:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700032 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - RIG Umeå IBF
April
2021-04-08 19:30 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030033 Skellefteå IBK - IBK Luleå
2021-04-13 19:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700043 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Umeå City IBF
2021-04-17 13:00 Herrar Div 1 Norrland-Norra 580030060 Skellefteå IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis