Eddahallen

Adress
Norrvallagatan 1, 931 37 Skellefteå
Telefon
0910-36100 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera P Div. 7 Skeå 194157009 Boliden FFI P07-08 - Clemensnäs IF P07
November
2018-11-04 10:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255001 Kågedalens AIF F07-08 - Gamla Stan IBK F07-08
2018-11-04 11:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161003 Bureå Idrottsförening P07-09 - Kågedalens AIF P09
2018-11-10 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360005 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Bureå Idrottsförening P07-09
2018-11-10 09:30 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157006 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P08
2018-11-10 10:30 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161005 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Bureå Idrottsförening P07-09
2018-11-11 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454004 Skellefteå IBK F06-07 - Skellefteå IBS F06-07
2018-11-17 10:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161007 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08
2018-11-17 11:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161008 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK P09
2018-11-17 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157007 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBS P07
2018-11-18 10:30 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257008 Skellefteå IBK F08 - Rönnskär Railcare IF F09
2018-11-18 11:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159009 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07
2018-11-18 12:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159007 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Svart P08
2018-11-24 10:00 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360008 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08
2018-11-25 10:45 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456006 Gamla Stan IBK F0708 - Skellefteå IBK F08
December
2018-12-02 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358009 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2018-12-02 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358010 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Gamla Stan IBK /Svart 08
2018-12-02 10:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159012 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Gamla Stan IBK /Svart P08
2018-12-02 11:30 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157010 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2018-12-08 10:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454012 Skellefteå IBK F06-07 - Boliden FFI F07
2018-12-08 11:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356013 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Svart 07
2018-12-09 11:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358012 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Svart 08
2018-12-09 12:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358011 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBK P08
2018-12-09 13:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456012 Gamla Stan IBK F0708 - Skellefteå IBS F08-09
2018-12-15 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358014 Skellefteå IBK P08 - Boliden FFI P07-08
2018-12-15 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360014 Skellefteå IBS P08 - Kågedalens AIF P08
2018-12-15 09:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159014 Skellefteå IBS P08 - Kågedalens AIF P08
2018-12-15 10:30 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255013 Boliden FFI F07 - Gamla Stan IBK F07-08
2018-12-15 11:30 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157014 Skellefteå IBK P08 - Boliden FFI P07-08
Januari
2019-01-13 09:30 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161018 Kågedalens AIF P09 - Bureå Idrottsförening P07-09
2019-01-13 10:30 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255016 Gamla Stan IBK F07-08 - Kågedalens AIF F07-08
2019-01-19 10:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356018 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Bureå Idrottsförening P06
Februari
2019-02-02 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456020 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F08-09
2019-02-02 10:15 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257020 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F08-09
2019-02-02 11:15 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157021 Skellefteå IBK P08 - Clemensnäs IF P07
2019-02-09 10:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159022 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Skellefteå IBS P08
2019-02-10 10:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255024 Kågedalens AIF F07-08 - Bureå IF 06-09
2019-02-16 10:30 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454023 Kågedalens AIF F07-08 - Skellefteå IBS F06-07
2019-02-16 11:30 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356022 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBS P07
2019-02-16 12:30 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354023 Skellefteå IBK P05/Vit - Rönnskär Railcare IF P03-05/CIF
2019-02-17 10:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157019 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2019-02-17 11:00 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354022 Bureå Idrottsförening P05 - Skellefteå IBS P06
2019-02-23 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454024 Skellefteå IBK F06-07 - Gamla Stan IBK F06
2019-02-23 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454025 Boliden FFI F07 - Kågedalens AIF F07-08
2019-02-23 11:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255027 Boliden FFI F07 - Kågedalens AIF F07-08
2019-02-23 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157026 Boliden FFI P07-08 - Gamla Stan IBK /Svart 07
2019-02-24 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354024 Boliden FFI P03-05 - Bureå Idrottsförening P05
2019-02-24 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358024 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBK P08
2019-02-24 17:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157025 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBK P08
Mars
2019-03-15 19:00 H3N FINAL 191145001 Alhem FF - Guldstaden IBK
2019-03-17 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358026 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P08
2019-03-17 10:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161028 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08
2019-03-17 11:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255028 Gamla Stan IBK F07-08 - Boliden FFI F07
2019-03-17 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157029 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P08
2019-03-23 10:00 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360030 Bureå Idrottsförening P07-09 - Kågedalens AIF P08
2019-03-23 11:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356029 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK 06
2019-03-23 12:00 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352041 Skellefteå IBK P05/Svart - Kågedalens AIF P04
2019-03-23 13:00 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452041 Kågedalens AIF F06 - Skellefteå IBS F05
2019-03-23 14:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356030 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Svart
2019-03-24 15:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358028 Skellefteå IBK P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07
2019-03-24 16:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456030 Skellefteå IBK F08 - Bureå IF 06-09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis