Ulriksdalshallen

Adress
Banmästargatan 1, 17067 Solna
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026030 AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö
Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028034 AIK IBF (B) - Duvbo IK /Sundbybergs IK
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371036 AIK IBF (B) - Älta IF (A)
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352039 Råsunda IS - Väsby AIK (B)
Oktober
2020-10-04 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338010 AIK IBF (A) - Täby FC (A)
2020-10-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353021 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (D)
2020-10-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349027 AIK IBF - Töjnan IBK (C)
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339027 AIK IBF (B) - Salems IF
November
2020-11-22 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334032 Råsunda IS - Ängby IF
2020-11-22 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329043 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS
2020-11-22 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304029 AIK IBF - Rotebro IS IBK
2020-11-22 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371048 AIK IBF (B) - Sköndals IK.
2020-11-22 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026043 AIK IBF (A) - Ekerö IK (A)
2020-11-22 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028051 AIK IBF (B) - Farsta IBK (D)
2020-11-26 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028059 Nacka Wallenstam IBK (D) - AIK IBF (B)
2020-11-29 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304033 AIK IBF - Täby FC (A)
December
2020-12-03 20:15   Uppskj. Juniorallsvenskan D HJ18 580703021 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-12-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352075 Råsunda IS - Duvbo IK (A)
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349068 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338065 AIK IBF (A) - Silverdals IF
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326045 AIK IBF - Huddinge IBS (C)
2020-12-09 19:05 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301071 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS
2020-12-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353081 AIK IBF - Nockebyhovs IF
2020-12-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339070 AIK IBF (B) - Värmdö IF (A)
2020-12-13 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026053 AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (A)
2020-12-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352093 Råsunda IS - Töjnan IBK (B)
2020-12-20 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326060 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-12-20 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304043 AIK IBF - Bro IK
2020-12-20 12:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026058 AIK IBF (A) - Järfälla IBK (A)
Januari
2021-01-14 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028068 AIK IBF (B) - Järfälla IBK (B)
2021-01-17 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329076 AIK IBF - Töjnan IBK
2021-01-17 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349084 AIK IBF - Ingarö IF
2021-01-17 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301085 AIK IBF - Rosersberg Arlanda IBK
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371084 AIK IBF (B) - Salems IF (B)
2021-01-21 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026080 AIK IBF (A) - Farsta IBK (C)
2021-01-24 17:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304058 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö
2021-01-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352122 Råsunda IS - Järfälla IBK
2021-01-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353121 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-01-31 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349100 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (E)
2021-01-31 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334062 Råsunda IS - Väsby AIK
2021-01-31 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326075 AIK IBF - Sköndals IK (B)
2021-01-31 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371096 AIK IBF (B) - Farsta IBK (A)
2021-01-31 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339098 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK
Februari
2021-02-04 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026069 AIK IBF (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2021-02-07 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349110 AIK IBF - Täby FC (E)
2021-02-07 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338104 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK
2021-02-07 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304069 AIK IBF - Åkersberga IBF
2021-02-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352144 Råsunda IS - Danderyds SK IBF
2021-02-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353141 AIK IBF - Högalids IF
2021-02-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339112 AIK IBF (B) - Täby FC (D)
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334072 Råsunda IS - Duvbo IK
2021-02-14 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329100 AIK IBF - Järfälla IBK
2021-02-14 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371108 AIK IBF (B) - Täby FC (D)
2021-02-14 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028107 AIK IBF (B) - Väsby AIK (B)
2021-02-21 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349130 AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM (A)
2021-02-21 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026093 AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2021-02-21 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329103 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-02-24 18:20 Träningsmatcher Pojkar 155001006 AIK IBF LR ML - Duvbo IK LR L
2021-02-26 19:45 Träningsmatcher Pojkar 155001024 AIK IBF MR MS - Hässelby SK IBK (A) MR MS
2021-02-28 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326095 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
Mars
2021-03-11 20:15   Uppskj. Juniorallsvenskan D HJ18 580703042 AIK IBF - Farsta IBK
2021-03-12 19:45 Träningsmatcher Pojkar 155001009 AIK IBF MR MS - Järfälla IBK (A) P MR MS
2021-03-14 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334082 Råsunda IS - Vaxholms IBF
2021-03-14 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304083 AIK IBF - Hässelby SK IBK
2021-03-14 12:00 Träningsmatcher Pojkar 155001025 AIK IBF (A) B SS - Silverdals IF B SS
2021-03-14 13:30 Träningsmatcher Pojkar 155001026 AIK IBF (B) B SS - Silverdals IF B SL
2021-03-26 19:45 Träningsmatcher Pojkar 155001010 AIK IBF MR MS - Rosersberg Arlanda IBK MR MS
2021-03-28 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353181 AIK IBF - Ekerö IK (A)
2021-03-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352188 Råsunda IS - Vallentuna IBK (B)
2021-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329129 AIK IBF - Ekerö IK
2021-03-28 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334086 Råsunda IS - Jakobsbergs IBF
2021-03-28 15:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338150 AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-03-28 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301057 AIK IBF - Järfälla IBK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis