Ulriksdalshallen

Adress
Banmästargatan 1, 17067 Solna
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028003 AIK IBF (B) - Sundbybergs IK
DM Herrjuniorer Slutspel 150165004 AIK IBF - Huddinge IBS
September
2018-09-26 19:15 Juniorallsvenskan D Herr 580703011 AIK IBF - Hässelby SK IBK
2018-09-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357005 AIK IBF - Ekerö IK (A)
2018-09-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346004 AIK IBF (A) - Råsunda IS (A)
2018-09-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345002 AIK IBF (B) - Duvbo IK
2018-09-30 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326003 AIK IBF - Ekerö IK (B)
2018-09-30 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371001 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF
2018-09-30 16:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033006 AIK IBF (A) - Sigtuna IF IBK
2018-09-30 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026006 AIK IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2018-09-30 19:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034006 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (B)
Oktober
2018-10-03 19:15 Damer division 3 norra 150036018 AIK IBF (B) - Vällingby BK
2018-10-07 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349018 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF
2018-10-07 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392009 Solna IK - Huddinge IK
2018-10-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346007 Råsunda IS (A) - Högalids IF
2018-10-07 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330006 Råsunda IS - Nacka Wallenstam IBK
2018-10-14 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334009 AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM
2018-10-14 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330028 Råsunda IS - Vendelsö IK (A)
2018-10-14 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303011 AIK IBF (B) - FBI Tullinge
2018-10-14 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301015 AIK IBF (A) - Grimsta AIK
2018-10-14 14:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033017 AIK IBF (A) - Huddinge IBS (A)
2018-10-14 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026017 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-14 17:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034017 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-10-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349038 AIK IBF - Örby IS (A)
2018-10-21 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392022 Solna IK - Älvsjö AIK IBF
2018-10-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345016 Råsunda IS (B) - Djurgårdens IF IBS
2018-10-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346018 Råsunda IS (A) - Värmdö IF (A)
2018-10-21 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326013 AIK IBF - Ängby IF (A)
2018-10-21 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303001 AIK IBF (B) - Huddinge IBS
2018-10-24 19:15 Damer division 3 norra 150036030 AIK IBF (B) - Turebergs IF
2018-10-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345023 AIK IBF (B) - Råsunda IS (B)
2018-10-28 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330017 Råsunda IS - Huddinge IBS (B)
2018-10-28 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028024 AIK IBF (B) - Duvbo IK
November
2018-11-04 18:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392040 Solna IK - Ekerö IK (B)
2018-11-07 19:15 Damer division 3 norra 150036042 AIK IBF (B) - Väsby IBK
2018-11-11 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392035 Solna IK - Hässelby SK IBK (B)
2018-11-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334025 AIK IBF - Täby FC (C)
2018-11-11 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301025 AIK IBF (A) - Järfälla IBK
2018-11-11 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303021 AIK IBF (B) - Duvbo IK
2018-11-11 16:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033028 AIK IBF (A) - Täby FC (A)
2018-11-11 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026028 AIK IBF (A) - Ekerö IK (A)
2018-11-11 19:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034028 AIK IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2018-11-21 19:15 Damer division 3 norra 150036054 AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)
2018-11-25 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345038 Råsunda IS (B) - Ängby IF (A)
2018-11-25 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334035 AIK IBF - Vaxholms IBF
2018-11-25 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303031 AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS
2018-11-25 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371031 AIK IBF - Hässelby SK IBK
2018-11-25 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301035 AIK IBF (A) - Sigtuna IF IBK
2018-11-25 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026039 AIK IBF (A) - Järfälla IBK (A)
2018-11-25 16:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034039 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK
2018-11-25 18:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033039 AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (A)
December
2018-12-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349090 AIK IBF - Högdalens AIS
2018-12-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345099 Råsunda IS (B) - Duvbo IK
2018-12-02 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392052 Solna IK - Ängby IF (C)
2018-12-02 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330039 Råsunda IS - Segeltorps IF (B)
2018-12-02 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026042 AIK IBF (A) - Ingarö IF (B)
2018-12-05 19:15 Damer division 3 norra 150036066 AIK IBF (B) - Järfälla IBK (A)
2018-12-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357098 AIK IBF - Vaxholms IBF (A)
2018-12-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345046 AIK IBF (B) - Mariebergs SK (A)
2018-12-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345049 Råsunda IS (B) - Ekerö IK (A)
2018-12-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346048 AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2018-12-09 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334045 AIK IBF - Rotebro IS IBK
2018-12-09 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326036 AIK IBF - Hässelby SK IBK (C)
2018-12-09 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371041 AIK IBF - Ekerö IK
2018-12-16 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392064 Solna IK - IBF Offensiv Lidingö
2018-12-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349114 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-12-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342051 AIK IBF - Danderyds SK IBF
2018-12-16 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330042 Råsunda IS - Djurgårdens IF IBS
2018-12-16 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026046 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B)
2018-12-16 15:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033042 AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (A)
Januari
2019-01-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346057 Råsunda IS (A) - AIK IBF (A)
2019-01-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342061 AIK IBF - Hässelby SK IBK
2019-01-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357116 AIK IBF - Täby FC (D)
2019-01-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345063 AIK IBF (B) - Ekerö IK (A)
2019-01-13 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392069 Solna IK - Huddinge IBS
2019-01-13 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330046 Råsunda IS - Salems IF
2019-01-13 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301049 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK
2019-01-13 14:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033046 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2019-01-13 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028064 AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (A)
2019-01-13 17:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034046 AIK IBF (B) - Vallentuna IBK
2019-01-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357134 AIK IBF - Täby FC (F)
2019-01-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392082 Solna IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-01-27 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330057 Råsunda IS - FBI Tullinge
2019-01-27 12:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371051 AIK IBF - Sickla IF
2019-01-27 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303051 AIK IBF (B) - Vendelsö IK
2019-01-27 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026057 AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-01-30 19:15 Damer division 3 norra 150036090 AIK IBF (B) - Vaxholms IBF (B)
Februari
2019-02-03 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349162 AIK IBF - Hammarby IF IBF
2019-02-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345077 Råsunda IS (B) - AIK IBF (B)
2019-02-03 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346079 Råsunda IS (A) - Mariebergs SK (B)
2019-02-03 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346076 AIK IBF (A) - Högalids IF
2019-02-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342081 AIK IBF - Täby FC (E)
2019-02-03 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326053 AIK IBF - Täby FC (C)
2019-02-03 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028074 AIK IBF (B) - Mariebergs SK
2019-02-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357152 AIK IBF - Jakobsbergs IBF
2019-02-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392095 Solna IK - IK Tomtberga (A)
2019-02-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345083 AIK IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-02-10 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334065 AIK IBF - Vallentuna IBK
2019-02-10 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326063 AIK IBF - Rotebro IS IBK (B)
2019-02-10 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301065 AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-10 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026068 AIK IBF (A) - Täby FC (B)
2019-02-10 17:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034068 AIK IBF (B) - Täby FC (B)
2019-02-13 19:15 Damer division 3 norra 150036102 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (C)
2019-02-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349186 AIK IBF - Västerhaninge IBK
2019-02-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346090 Råsunda IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2019-02-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346087 AIK IBF (A) - Värmdö IF (A)
2019-02-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345033 AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS
2019-02-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345088 Råsunda IS (B) - Mariebergs SK (A)
2019-02-17 14:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033068 AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-02-24 11:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028086 AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF
Mars
2019-03-06 19:15 Damer division 3 norra 150036114 AIK IBF (B) - Sundbybergs IK (B)
2019-03-10 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330079 Råsunda IS - Sköndals IK
2019-03-10 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326073 AIK IBF - IK Frej Täby IBK (A)
2019-03-10 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371071 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö
2019-03-10 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301075 AIK IBF (A) - Täby FC
2019-03-10 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026079 AIK IBF (A) - Danderyds SK IBF
2019-03-10 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028097 AIK IBF (B) - Ekerö IK (B)
2019-03-13 19:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033079 AIK IBF (A) - Sköndals IK
2019-03-20 19:15 Damer division 3 norra 150036126 AIK IBF (B) - Kungsängens IF
2019-03-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349219 AIK IBF - FBI Tullinge (B)
2019-03-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346102 Råsunda IS (A) - Sköndals IK
2019-03-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342101 AIK IBF - Silverdals IF
2019-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334085 AIK IBF - Sundbybergs IK
2019-03-24 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301085 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK
2019-03-24 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371081 AIK IBF - Huddinge IBS (B)
2019-03-24 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303081 AIK IBF (B) - Värmdö IF
2019-03-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357204 AIK IBF - Dubvo IK (A)
2019-03-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346109 AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-03-31 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345107 AIK IBF (B) - Ängby IF (A)
2019-03-31 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345110 Råsunda IS (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis