Fagerstahallen

Adress
Risbrovägen 2, 737 80 Fagersta
Telefon
0223-44231 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-04 14:00 Träningsmatcher Herr/Pojk VIBF 211213017 Per-Ols IBF H2 - IBF Ludvika Herr Div 2
Oktober
2022-10-08 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018004 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - IBK Köping 07/08 FK1
2022-10-08 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000011 Per-Ols IBF H2 - IBK Köping H2
2022-10-09 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021004 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Skälby IBK P2012 PK7
2022-10-09 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300010 Per-Ols IBF D3 - Västerås IBS Ung D3
2022-10-15 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031006 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - IBK Köping P2014 PK9
2022-10-15 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018004 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - Surahammars IBF 2010 PK5
2022-10-15 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221017 Per-Ols IBF H5 B-lag - IBK Hallsta H5 B-lag
2022-10-16 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032003 Per-Ols IBF P2015 PK10 - IK Råby Västerås P2015 PK10
2022-10-16 13:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012005 Per-Ols IBF P06/07 - Skälby IBK P07
2022-10-22 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021020 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7
2022-10-22 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018010 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - Västerås IBS Ung 07/09 FK1
2022-10-22 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000021 Per-Ols IBF H2 - Surahammars IBF H2
2022-10-23 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011009 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6
2022-10-23 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017007 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4
2022-10-23 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300019 Per-Ols IBF D3 - Ekeby IF/SMÅ IF D3
2022-10-29 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031026 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - Surahammars IBF P2014 PK9
2022-10-29 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012013 Per-Ols IBF P06/07 - IBK Köping P-07 PK1
2022-10-30 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221026 Per-Ols IBF H5 B-lag - Knäppmora AIK H5 B-lag
November
2022-11-05 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000036 Per-Ols IBF H2 - Tillberga IK Roosters H2
2022-11-08 18:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017013 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4
2022-11-12 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018019 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - Kungsörs IBK PK5 Röd
2022-11-12 15:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017018 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4
2022-11-13 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011019 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6
2022-11-13 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018020 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - SMÅ IF 06-08 FK1
2022-11-19 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021041 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7
2022-11-19 13:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018025 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1
2022-11-20 13:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012022 Per-Ols IBF P06/07 - Örebro SK Ungdomsklubb P06
2022-11-20 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300029 Per-Ols IBF D3 - Lillån IBK D3
2022-11-26 11:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018027 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - IFK Arboga 2010 PK5
2022-11-27 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032042 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Västerås IBS Ung P2015 PK10
2022-11-27 13:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011034 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6
2022-11-27 15:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031053 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - Tillberga IK Ung Vit P2014 PK9
December
2022-12-04 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021053 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7
2022-12-08 18:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031069 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - Skälby IBK P2013 PK9
2022-12-10 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032054 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Kungsörs IBK P2015 PK10
2022-12-10 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017032 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4
2022-12-10 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000051 Per-Ols IBF H2 - Lillån IBK Ung H2
2022-12-11 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300044 Per-Ols IBF D3 - Surahammars IBF D3
2022-12-13 18:30 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012040 Per-Ols IBF P06/07 - IBF Örebro Utveckling P06/07
2022-12-17 11:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021065 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7
2022-12-17 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000059 Per-Ols IBF H2 - Skälby IBK Ung H2
2022-12-18 11:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) VIBF 211018043 Per-Ols IBF P10/11 PK5 - IBK Köping 2011 PK5
2022-12-18 13:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221063 Per-Ols IBF H5 B-lag - Askersunds IBK H5 B-lag
2022-12-18 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300050 Per-Ols IBF D3 - Sala Silverstaden IBK D3
2022-12-20 18:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017038 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09
2022-12-21 18:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018043 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - KFUM Örebro F0809 FK1
Januari
2023-01-08 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032066 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Skiljebo SK 2015 PK10
2023-01-08 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221071 Per-Ols IBF H5 B-lag - Barkarö SK H5 B-lag
2023-01-14 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031085 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - Skiljebo SK Svart P2014 PK9
2023-01-14 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000067 Per-Ols IBF H2 - Sala Silverstaden IBK H2
2023-01-15 13:00 Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF 211021087 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7
2023-01-15 15:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017051 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Sala P09 PK4
2023-01-21 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032078 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Tillberga IK Ung P2015 PK10
2023-01-21 13:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012053 Per-Ols IBF P06/07 - Kumla IBK 06/07 PK1
2023-01-21 15:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018052 Per-Ols IBF 08/09 FK1 - Ekeby IF 07/09 FK1
2023-01-22 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011071 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6
2023-01-28 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031101 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - IFK Arboga P2014 PK9
2023-01-28 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000080 Per-Ols IBF H2 - Örebro SK IBK H2
2023-01-29 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221089 Per-Ols IBF H5 B-lag - IBK Sala H5 B-lag
Februari
2023-02-11 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012063 Per-Ols IBF P06/07 - Lillån IBK/Lillån IBK Ung PK1
2023-02-12 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011084 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6
2023-02-12 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017063 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4
2023-02-12 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300068 Per-Ols IBF D3 - IBK Sala D3
2023-02-18 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032102 Per-Ols IBF P2015 PK10 - IBK Köping P2015 PK10
2023-02-18 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000094 Per-Ols IBF H2 - Västerås IBS Ungdom H2
2023-02-25 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031129 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - Tillberga IK Ung Grön P2014 PK9
2023-02-25 13:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017069 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4
2023-02-26 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300079 Per-Ols IBF D3 - Knäppmora AIK D3
Mars
2023-03-04 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000110 Per-Ols IBF H2 - IBK Hallsta H2
2023-03-11 11:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017074 Per-Ols IBF P08/09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4
2023-03-11 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221117 Per-Ols IBF H5 B-lag - Sala Silverstaden IBK H5 B-lag
2023-03-12 11:00 Pantamera PK10 GRÖN 2015 VIBF 211032118 Per-Ols IBF P2015 PK10 - Surahammars IBF P2015 PK10
2023-03-18 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031149 Per-Ols IBF P14/15 PK9 - IBK Sala P2014 PK9
2023-03-18 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221122 Per-Ols IBF H5 B-lag - Västerås IBS Ung H5 B-lag
2023-03-19 11:00 Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF 213011107 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6
2023-03-25 15:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2022/2023 211000131 Per-Ols IBF H2 - Kumla IBK H2
2023-03-26 15:00 Pantamera PK1 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 211012087 Per-Ols IBF P06/07 - Skogsgymnastikens IBS P06/07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis