Karlbergshallen (KB-Hallen)

Adress
Köping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Klass 3 Röd 211019015 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd)
September
2017-09-12 19:45 Träningsmatcher Herr/Pojk 2017/2018 210002019 IBK Köping (H2) - Örebro FBC (H2) (A-lag)
December
2017-12-13 20:00 Herrar Div 3 211001070 IBK Köping Ung (H3) - Virsbo IF (H3)
2017-12-16 11:00 Herrar Div 2 211000075 Köpings IS (H2) - Tillberga IK (H2)
2017-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Klass 2 211010036 IBK Köping Ung 2 (PK2) - IFK Arboga 2 (PK2)
2017-12-17 13:00 Pantamera Pojkar Klass 3 Röd 211019027 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd)
2017-12-19 19:30 Herrar Div 3 211001081 IBK Köping Ung (H3) - Tillberga IK Ung (H3)
Januari
2018-01-09 19:30 Pantamera Pojkar Klass 1 211008084 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Örebro SK Ung 1 (PK1)
2018-01-10 19:45 Herrar Div 2 211000074 IBK Köping (H2) - Knäppmora AIK (H2)
2018-01-13 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028052 Västra Mälardalen IB - IBK Göteborg
2018-01-14 13:00 Pantamera Pojkar Klass 2 211010040 IBK Köping Ung 2 (PK2) - Skogsgymnastikens IBS 1 (PK2)
2018-01-14 15:00 Pantamera Pojkar Klass 6 211013064 IBK Köping Ung 6 (PK6) - IBK Sala 6 (PK6)
2018-01-14 17:30 Pantamera Damer Junior 211125049 IBK Köping Ung (DJ) - Lillån IBK (DJ) Grön
2018-01-19 19:45 Herrar Div 2 211000086 IBK Köping (H2) - Kungsörs IBK (H2)
2018-01-20 11:00 Pantamera Pojkar Klass 4 211011051 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4)
2018-01-20 13:00 Pantamera Pojkar Klass 6 211013072 IBK Köping Ung 6 (PK6) - IBK Hallsta 4 (PK6)
2018-01-20 15:00 Pantamera Pojkar Klass 1 211008102 IBK Köping Ung 1 (PK1) - IFK Arboga 1 (PK1)
2018-01-26 19:45 Herrar Div 2 211000091 IBK Köping (H2) - FC Europa Juniors (H2)
2018-01-27 11:00 Herrar Div 3 211001098 IBK Köping Ung (H3) - Skälby IBK Ung (H3)
2018-01-27 18:30 Herrar Div 2 211000092 Köpings IS (H2) - Sala Silverstaden IBK (H2)
2018-01-28 12:30 Pantamera Damer Junior 211125057 IBK Köping Ung (DJ) - IFK Arboga (DJ)
2018-01-28 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028067 Västra Mälardalen IB - Karlstad IBF Ungdom
Februari
2018-02-09 19:45 Herrar Div 2 211000103 IBK Köping (H2) - Köpings IS (H2)
2018-02-10 11:00 Pantamera Pojkar Klass 1 211008120 IBK Köping Ung 1 (PK1) - Västerås IBS Ung 1 (PK1)
2018-02-10 13:00 Pantamera Flickor Klass 3 211017089 IBK Köping Ung 3 (2) - IBK Hallsta 2 (FK3)
2018-02-17 11:00 Herrar Div 2 211000112 Köpings IS (H2) - IBK Sala (H2)
2018-02-18 13:00 Pantamera Flickor Klass 2 211016062 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Askersunds IBK 1 (FK2)
2018-02-18 17:00 Herrar Div 3 211001111 IBK Köping Ung (H3) - IK Råby Västerås (H3)
2018-02-23 19:45 Herrar Div 2 211000116 IBK Köping (H2) - Tillberga IK (H2)
2018-02-24 11:00 Pantamera Pojkar Klass 5 211012107 IBK Köping Ung 5 (PK5) - Västerås IBS Ung 10 (PK5)
2018-02-24 12:45 Pantamera Flickor Klass 3 211017099 IBK Köping Ung 3 (2) - Nora IBK 1 (FK3)
2018-02-24 14:30 Pantamera Pojkar Klass 2 211010058 IBK Köping Ung 2 (PK2) - Västerås IBS Ung 4 (PK2)
2018-02-25 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028080 Västra Mälardalen IB - Fröjereds IF
Mars
2018-03-03 11:00 Herrar Div 2 211000122 Köpings IS (H2) - Per-Ols IBF (H2)
2018-03-04 14:00 Pantamera Flickor Klass 3 211017107 IBK Köping Ung 3 (2) - IBF Örebro Ung 2 (FK3)
2018-03-04 16:30 Herrar Div 3 211001126 IBK Köping Ung (H3) - Västerås IBS (H3)
2018-03-10 15:00 Pantamera Flickor Klass 2 211016072 IBK Köping Ung 1 (FK2) - Romfartuna GOIF 1 (FK2)
2018-03-11 16:00 Herrar Div 2 211000129 IBK Köping (H2) - IFK Arboga IBK (H2)
2018-03-17 11:00 Pantamera Pojkar Klass 5 211012118 IBK Köping Ung 5 (PK5) - Tillberga IK Ung 4 (PK5)
2018-03-17 12:45 Pantamera Flickor Klass 3 211017118 IBK Köping Ung 3 (2) - Rönnby IBK Ung 3 (FK3)
2018-03-17 14:30 Pantamera Pojkar Klass 2 211010067 IBK Köping Ung 2 (PK2) - Kungsörs IBK 1 (PK2)
2018-03-25 16:00 Pantamera Damer Junior 211125085 IBK Köping Ung (DJ) - Per-Ols IBF (DJ)
2018-03-30 10:00 Pantamera Flickor Klass 3 211017128 IBK Köping Ung 3 (2) - Surahammars IBF 3 (FK3)
2018-03-31 16:00 Pantamera Flickor Klass 2 211016086 IBK Köping Ung 1 (FK2) - IBK Sala 2 (FK2)
April
2018-04-01 14:00 Pantamera Pojkar Klass 5 211012128 IBK Köping Ung 5 (PK5) - IBK Hallsta 3 (PK5)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis