Önsta Skolan

Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-05 11:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018003 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - IBK Hallsta FK4
2019-10-05 15:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018002 Rönnby IBK Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4
2019-10-06 11:30 Pantamera PK2 Röd 211009002 Rönnby SK PK1 - KFUM Örebro PK2
2019-10-06 14:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015004 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Sala FK1
2019-10-12 11:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019005 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Sala FK5
2019-10-16 20:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015014 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1
2019-10-19 11:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019010 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Västerås IBS Ung FK5
2019-10-19 12:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018014 Rönnby IBK Ung FK4 - Nora IBK FK4
2019-10-20 11:30 Pantamera PK2 Röd 211009018 Rönnby SK PK1 - Lillån IBK PK2
2019-10-26 11:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018020 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Rönnby IBK Ung FK4
2019-10-26 12:45 Pantamera PK7 VIBF 211014007 Rönnby IBK Ung PK7 - Skiljebo SK PK7
2019-10-26 14:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010011 Rönnby SK PK3 - IBK Hallsta PK3 VIBF
2019-10-27 14:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019012 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Hallsta FK5
November
2019-11-05 20:00 Pantamera PK2 Röd 211009034 Rönnby SK PK1 - Skälby IBK Svart PK2
2019-11-08 18:30 Pantamera PK2 Röd 211009042 Rönnby SK PK1 - Västerås IBS Ung PK2
2019-11-09 11:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019019 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Kungsörs IBK FK5
2019-11-10 14:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015026 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Surahammars IBF FK1
2019-11-15 18:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010021 Rönnby SK PK3 - IBK Sala PK3
2019-11-16 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014018 Rönnby IBK Ung PK7 - Västerås IBS Ung PK7
2019-11-16 12:45 Pantamera FK 5 VIBF 211019024 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Västerås IBS Ung FK5
2019-11-16 15:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018030 Rönnby IBK Ung FK4 - Surahammars IBF FK4
2019-11-17 14:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015037 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Lillån IBK FK1
2019-11-18 17:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016019 Rönnby IBK Ung FK2 - Per-Ols IBF FK2
2019-11-23 11:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019027 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Köping Ung Svart FK5
2019-11-23 12:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018037 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Nora IBK FK4
2019-11-23 14:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018038 Rönnby IBK Ung FK4 - Ekeby IF FK4
2019-11-24 14:00 Pantamera PK2 Röd 211009055 Rönnby SK PK1 - Örebro SK Ung PK2
2019-11-26 19:00 Pantamera FK 5 VIBF 211019031 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5
2019-11-27 18:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019035 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Kungsörs IBK FK5
2019-11-30 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014029 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Sala PK7
2019-11-30 12:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018041 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Per-Ols IBF FK4
December
2019-12-01 14:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019040 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Per-Ols IBF FK5
2019-12-06 18:30 Pantamera PK2 Röd 211009067 Rönnby SK PK1 - IBK Sala PK2
2019-12-07 11:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010031 Rönnby SK PK3 - Lillån IBK PK3 (VIBF)
2019-12-14 11:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018052 Rönnby IBK Ung Orange FK4 - Surahammars IBF FK4
2019-12-14 12:45 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016025 Rönnby IBK Ung FK2 - Örebro SK Ung FK2
2019-12-14 14:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018051 Rönnby IBK Ung FK4 - Västerås IBS Ung FK4
2019-12-15 14:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019048 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5
2019-12-20 18:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010041 Rönnby SK PK3 - Västerås IBS Ung Svart PK3
2019-12-21 11:15 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015067 Rönnby IBK Ung FK1 - Surahammars IBF FK1
2019-12-22 11:30 Pantamera PK2 Röd 211009079 Rönnby SK PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK2
Januari
2020-01-11 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014043 Rönnby IBK Ung PK7 - Tillberga IK Ung PK7
2020-01-11 12:45 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016031 Rönnby IBK Ung FK2 - Nora IBK FK2
2020-01-18 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014047 Rönnby IBK Ung PK7 - IFK Arboga PK7
2020-01-18 12:45 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010051 Rönnby SK PK3 - Örebro SK Ung PK3 (VIBF)
2020-01-19 14:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015077 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1
2020-01-26 14:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015088 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1
Februari
2020-02-01 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014058 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Hallsta PK7
2020-02-08 11:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010061 Rönnby SK PK3 - Per-Ols IBF PK3
2020-02-15 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014069 Rönnby IBK Ung PK7 - Surahammars IBF PK7
Mars
2020-03-06 18:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010071 Rönnby SK PK3 - Skälby IBK PK3
2020-03-20 18:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010081 Rönnby SK PK3 - Västerås IBS Ung Vit PK3
2020-03-21 11:15 Pantamera PK7 VIBF 211014083 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Köping PK7

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis