Norrmalmia Sph

Adress
Kyrkbrogatan 19, 94131 Piteå
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Röd 4 110403027 Långskatans IF Fröd 4/5 - Sunderby SK Fröd 4
November
2019-11-10 10:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355001 Wibax IBF Piteå 09 PBlå3 - IBK Luleå 08 Pblå3
2019-11-10 11:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355002 Luleå SK 09 Pblå3 L2 - IK Örnen Måttsund 09 Pblå3 Gr3
2019-11-10 12:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355003 IBK Luleå 08 Pblå3 - Luleå SK 09 Pblå3 L2
2019-11-10 13:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355004 Wibax IBF Piteå 09 PBlå3 - IK Örnen Måttsund 09 Pblå3 Gr3
2019-11-10 14:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355005 IK Örnen Måttsund 09 Pblå3 Gr3 - IBK Luleå 08 Pblå3
2019-11-10 15:00 Pojkar Blå 3 Gr3 110355006 Wibax IBF Piteå 09 PBlå3 - Luleå SK 09 Pblå3 L2
2019-11-16 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504001 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2019-11-16 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504002 K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2 - IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2
2019-11-16 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504003 Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2 - K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2
2019-11-16 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504004 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2 - IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2
2019-11-16 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504005 IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2019-11-16 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504006 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2 - K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2
2019-11-17 10:00 Pojkar Grön 3 Gr3 110507001 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön3 Gr3
2019-11-17 10:00 Pojkar Grön 3 Gr3 110507002 Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3 - Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3
2019-11-17 10:45 Pojkar Grön 3 Gr3 110507003 Bergnäsets AIK 12 Pgrön3 Gr3 - Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3
2019-11-17 10:45 Pojkar Grön 3 Gr3 110507004 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3 - Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3
2019-11-17 11:30 Pojkar Grön 3 Gr3 110507005 Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön3 Gr3
2019-11-17 11:30 Pojkar Grön 3 Gr3 110507006 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3 - Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3
2019-11-24 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360001 Långskatans IF 07-09 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2019-11-24 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360002 IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2 - Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2
2019-11-24 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360003 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2 - IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2
2019-11-24 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360004 Långskatans IF 07-09 Fblå1/2 - Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2
2019-11-24 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360005 Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2019-11-24 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360006 Långskatans IF 07-09 Fblå1/2 - IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2
December
2019-12-15 10:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351007 Wibax IBF Piteå 07 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L1
2019-12-15 11:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351008 IBK Luleå 08 PBlå2 - Team Kalix IBK 08 PBlå2
2019-12-15 12:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351009 Sunderby SK 08 PBlå2 L1 - IBK Luleå 08 PBlå2
2019-12-15 13:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351010 Wibax IBF Piteå 07 PBlå2 - Team Kalix IBK 08 PBlå2
2019-12-15 14:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351011 Team Kalix IBK 08 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L1
2019-12-15 15:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351012 Wibax IBF Piteå 07 PBlå2 - IBK Luleå 08 PBlå2
2019-12-22 10:00 Pojkar Grön 3 Gr3 110507007 Långskatans IF 11 L2 Pgrön3 Gr3 - Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3
2019-12-22 10:00 Pojkar Grön 3 Gr3 110507008 Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3
2019-12-22 10:45 Pojkar Grön 3 Gr3 110507009 Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3 - Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3
2019-12-22 10:45 Pojkar Grön 3 Gr3 110507010 Långskatans IF 11 L2 Pgrön3 Gr3 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3
2019-12-22 11:30 Pojkar Grön 3 Gr3 110507011 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön3 Gr3 - Öjebyns IBF 12 L2 Pgrön3 Gr3
2019-12-22 11:30 Pojkar Grön 3 Gr3 110507012 Långskatans IF 11 L2 Pgrön3 Gr3 - Luleå SK 12 Pgrön3 Gr3
Februari
2020-02-21 20:00 Damer Division 1 110210071 Öjebyns IBF D1 - Pajala IF D1
2020-02-22 11:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700049 Wibax IBF Piteå/Bergnäset AIK - IBF Dalen/IBS Dalen
2020-02-23 10:00 Herrar Utveckling 110150046 Öjebyns IBF HUtv - IBK Luleå HUtv
2020-02-23 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010106 Wibax-Piteå IBK - Strängnäs IBK
2020-02-25 20:15 DM Herrar Semifinaler 110701006 Öjebyns IBF H2 - Haparanda AIK H2
2020-02-29 16:30 Herrar Division 2 110120132 Wibax IBF Piteå H2 - Öjebyns IBF H2
Mars
2020-03-01 10:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700052 Öjebyns IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK
2020-03-01 15:15 Herrar Allsvenskan Norra 580010115 Wibax-Piteå IBK - Djurgårdens IF IBS
2020-03-08 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010121 Wibax-Piteå IBK - Bele Barkarby IF IBF
2020-03-10 20:15 Pantamera Pojkar Röd 3 110302029 Wibax IBF Piteå Pröd 3/4 - Sunderby SK 3/4
2020-03-13 20:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700056 Wibax IBF Piteå/Bergnäset AIK - Öjebyns IBF
2020-03-15 10:00 Pojkar Grön 4 110508037 Långskatans IF 12 L2 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
2020-03-15 10:00 Pojkar Grön 4 110508038 Bergnäsets AIK 12 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2020-03-15 10:45 Pojkar Grön 4 110508039 Sunderby SK 12 Pgrön4 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön4
2020-03-15 10:45 Pojkar Grön 4 110508040 Långskatans IF 12 L2 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2020-03-15 11:30 Pojkar Grön 4 110508041 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
2020-03-15 11:30 Pojkar Grön 4 110508042 Långskatans IF 12 L2 Pgrön4 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön4
2020-03-15 18:00 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400015 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2
2020-03-17 20:15 Pantamera Flickor Röd 2 110401019 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2
2020-03-20 19:30 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452041 Öjebyns IBF F06/07 - Kågedalens AIF F06
2020-03-24 20:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110308042 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Gammelstads IF Pröd 8/9
2020-03-31 20:15 Pantamera Pojkar Röd 4 110303041 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - IBK Luleå Pröd 3/4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis