Kumlahallen Viahallen (Stora)

Adress
Villagatan 38, 69235 Kumla
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-29 20:00 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000017 Kumla IBK - Örebro FBC (H2)
Oktober
2019-10-12 09:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202003 Ekeby IF Vit FK5 - Silvergruvans IBF FK5
2019-10-13 09:30 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203001 Ekeby IF FK6 - WSK Lindesberg FK6
2019-10-13 11:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202004 Ekeby IF Svart FK5 - KFUM Örebro FK5
2019-10-27 10:00 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203008 Ekeby IF FK6 - Hovsta IF FK6
2019-10-27 14:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202014 Ekeby IF Vit FK5 - Hovsta IF FK5
November
2019-11-09 13:15 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013012 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Tillberga IK Ung PK6
2019-11-10 10:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202018 Ekeby IF Svart FK5 - IBF Örebro Utv FK5
2019-11-10 11:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202017 Ekeby IF Vit FK5 - Lillån IBK FK5
December
2019-12-08 13:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202036 Ekeby IF Svart FK5 - Kopparbergs BK FK5
Januari
2020-01-11 12:15 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013032 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Kungsörs IBK PK6
2020-01-18 10:45 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013033 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - IBK Hallsta PK6
2020-01-19 13:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202054 Ekeby IF Svart FK5 - Hovsta IF FK5
2020-01-19 15:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202053 Ekeby IF Vit FK5 - KFUM Örebro FK5
2020-01-26 17:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202056 Ekeby IF Svart FK5 - SMÅ IF FK5
Februari
2020-02-08 16:00 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203031 Ekeby IF FK6 - WSK Lindesberg FK6
2020-02-08 17:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202068 Ekeby IF Svart FK5 - Silvergruvans IBF FK5
2020-02-09 16:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202067 Ekeby IF Vit FK5 - IBF Örebro Utv FK5
2020-02-15 10:45 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013051 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Västerås IBS Ung Svart PK6
2020-02-23 18:00 Damer Division 2 - Vidarespel 211123009 Kumla IBK D2 B-Lag - Pålsboda IBF D2
2020-02-29 13:00 Herrar Div 1 Västra 580031119 Kumla IBK - Romelanda UF
2020-02-29 16:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202027 Ekeby IF Svart FK5 - Nora IBK FK5
Mars
2020-03-01 18:00 Pantamera PK3 ÖLIBF (05-06) 123206066 Kumla IBK PK3 - IBF Örebro Utv PK3
2020-03-07 13:00 Damer Division 1 Region 182100125 Kumla IBK - Skattkärrs IK
2020-03-07 15:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202077 Ekeby IF Svart FK5 - Lillån IBK FK5
2020-03-07 16:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202076 Ekeby IF Vit FK5 - Nora IBK FK5
2020-03-08 12:00 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203038 Ekeby IF FK6 - Hovsta IF FK6
2020-03-08 16:00 Damer Division 2 - Vidarespel 211123013 Kumla IBK D2 B-Lag - WSK Lindesberg D2
2020-03-14 12:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202083 Ekeby IF Vit FK5 - SMÅ IF FK5
2020-03-14 14:30 Pantamera RÖD FK3 VIBF/ÖLIBF (06-07) 211017079 Ekeby IF FK3 - IBK Hallsta FK3
2020-03-14 17:00 Herrar Div 1 Västra 580031130 Kumla IBK - Nilsby IK
2020-03-15 12:30 Pantamera RÖD FK2 VIBF/ÖLIBF (05-06) 211016057 Ekeby IF FK2 - Per-Ols IBF FK2
2020-03-15 14:15 Pantamera RÖD PK1 (03-04) 211008078 Ekeby IF PK1 - SMÅ IF PK1
2020-03-15 16:30 Pantamera RÖD FK4 Vidarespel-Lätt (07-08) 211028013 Ekeby IF FK4 - Västerås IBS Ung FK4
2020-03-15 18:00 Pantamera RÖD PK2 Vår-LÄTT 211023018 Ekeby IF PK2 - Rönnby SK PK2
2020-03-21 12:30 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203045 Ekeby IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6
2020-03-21 15:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202086 Ekeby IF Svart FK5 - Ekeby IF Vit FK5
2020-03-28 12:30 Pantamera RÖD PK1 (03-04) 211008089 Ekeby IF PK1 - IBK Köping PK1
2020-03-29 14:30 Pantamera RÖD FK4 Vidarespel-Lätt (07-08) 211028017 Ekeby IF FK4 - IBK Köping Ung FK4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis