Sparbankshallen, T-holm

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-07 09:30 Flickor 8 grupp 1 208000001 Fröjereds IF F08 - Mullsjö AIS
2018-10-07 10:40 Flickor 8 grupp 1 208000002 Mullsjö AIS - Wårgårda IBK 2
2018-10-07 11:50 Flickor 8 grupp 1 208000003 Wårgårda IBK 2 - Fröjereds IF F08
November
2018-11-18 09:30 Poolspel P8 grupp 5 208204004 Fröjereds IF - Skövde IBF
2018-11-18 10:40 Poolspel P8 grupp 5 208204005 Skövde IBF - IBK Lockerud Mariestad 1
2018-11-18 11:50 Poolspel P8 grupp 5 208204006 IBK Lockerud Mariestad 1 - Fröjereds IF
December
2018-12-02 09:30 Poolspel P9 grupp 1 208300007 Fröjereds IF - IBK Lockerud Mariestad 1
2018-12-02 10:40 Poolspel P9 grupp 1 208300008 IBK Lockerud Mariestad 1 - Skövde IBF
2018-12-02 11:50 Poolspel P9 grupp 1 208300009 Skövde IBF - Fröjereds IF
Januari
2019-01-12 09:30 Flickor 8 grupp 1 208000010 Fröjereds IF F08 - Mullsjö AIS
2019-01-12 10:40 Flickor 8 grupp 1 208000011 Mullsjö AIS - Wårgårda IBK 2
2019-01-12 11:50 Flickor 8 grupp 1 208000012 Wårgårda IBK 2 - Fröjereds IF F08
2019-01-13 10:00 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700024 Fröjereds IF 1 - Stöpen IBK
2019-01-13 10:45 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700025 Skara IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad
2019-01-13 11:30 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700026 Skövde IBF - Fröjereds IF 1
2019-01-13 12:15 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700027 Stöpen IBK - BK Halna
2019-01-13 13:00 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700028 Skövde IBF - Skara IBK 1
2019-01-13 13:45 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700029 Fröjereds IF 1 - BK Halna
2019-01-13 14:30 Pantamera Pojkar 10 Norra 202700030 IBK Lockerud Mariestad - Stöpen IBK
Februari
2019-02-02 09:30 Poolspel P8 grupp 5 208204013 Fröjereds IF - Skövde IBF
2019-02-02 10:40 Poolspel P8 grupp 5 208204014 Skövde IBF - IBK Lockerud Mariestad 1
2019-02-02 11:50 Poolspel P8 grupp 5 208204015 IBK Lockerud Mariestad 1 - Fröjereds IF
Mars
2019-03-09 09:30 Poolspel P9 grupp 1 208300016 Fröjereds IF - IBK Lockerud Mariestad 1
2019-03-09 10:40 Poolspel P9 grupp 1 208300017 IBK Lockerud Mariestad 1 - Skövde IBF
2019-03-09 11:50 Poolspel P9 grupp 1 208300018 Skövde IBF - Fröjereds IF
2019-03-23 10:00 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701039 IFK Hjo - Tibro IBK
2019-03-23 10:45 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701040 Skara IBK 2 - Mullsjö AIS
2019-03-23 11:30 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701041 Tibro IBK - Fröjereds IF 2
2019-03-23 12:15 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701042 Falköpings IBK - Mullsjö AIS
2019-03-23 13:00 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701043 Skara IBK 2 - IFK Hjo
2019-03-23 13:45 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701044 Mullsjö AIS - Fröjereds IF 2
2019-03-23 14:30 Pantamera Pojkar 10 Nordöstra 202701045 Falköpings IBK - Skara IBK 2
2019-03-24 10:00 Pantamera Flickor 10 Norra 203100033 Fröjereds IF - IBK Elfhög
2019-03-24 10:45 Pantamera Flickor 10 Norra 203100034 BK Halna - IBK Vänersborg
2019-03-24 11:30 Pantamera Flickor 10 Norra 203100035 Skövde IBF - IBK Elfhög
2019-03-24 12:15 Pantamera Flickor 10 Norra 203100036 BK Halna - Fröjereds IF
2019-03-24 13:00 Pantamera Flickor 10 Norra 203100037 IBK Vänersborg - Skövde IBF
2019-03-24 13:45 Pantamera Flickor 10 Norra 203100038 IBK Elfhög - BK Halna
2019-03-24 14:30 Pantamera Flickor 10 Norra 203100039 Fröjereds IF - Skövde IBF
2019-03-24 15:15 Pantamera Flickor 10 Norra 203100040 IBK Elfhög - IBK Vänersborg

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis