Olandshallen

Adress
Skolvägen 5, 74731 ALUNDA
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027001 Alunda IBF - Huddinge IBS
Oktober
2020-10-03 00:00 D2 170103005 Alunda IBF U - Stenhagens KK U
2020-10-03 00:00 H3 grupp 2 170008007 Alunda IBF U - Storvreta IBK U
2020-10-03 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220003 Alunda IBF F08-09 - IK Sirius IBK
2020-10-03 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217004 Alunda IBF F04-05 - Storvreta IBK F06
2020-10-03 00:00 HJ Uppland 170017002 Alunda IBF HJ17 - Storvreta IBK
2020-10-04 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002010 Alunda IBF - IBK Östhammar
2020-10-09 20:00 Damer Allsvenskan Östra 580027013 Alunda IBF - Bele Barkarby IF IBF
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217003 Alunda IBF P04 - Hagunda IF P04
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220002 Alunda IBF P05 - Storvreta IBK P-05
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225010 Alunda IBF P06 - Frötuna IBF P 06
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226001 Alunda IBF P08 blå - Vaksala SK P08
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230002 Alunda IBF P08 svart - Tierp IBK P08
2020-10-10 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223002 Alunda IBF P07 svart - Vaksala SK P07
2020-10-10 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218004 Alunda IBF F06-07 - Midas IBK F 06
2020-10-10 00:00 D3 170105011 Alunda IBF U-Dam 2 - Vakant plats 2
2020-10-17 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219011 Alunda IBF P07 Blå - Funbo IF /Frötuna IBF
2020-10-17 00:00 HJ Uppland 170017016 Alunda IBF HJ17 - Hagunda IF Junior
2020-10-17 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217018 Alunda IBF F04-05 - IBK Östhammar F04/08 DIV 2
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710004 Alunda IBF P11 svart - IBK Östhammar P11/12 vit
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710005 Alunda IBF P11 vit - Lokomotiv Grillby IBK Röd
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710006 Södra Trögds IK P11 - IBK Östhammar P11/12 svart
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710007 Lokomotiv Grillby IBK Röd - IBK Östhammar P11/12 vit
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710008 Södra Trögds IK P11 - Alunda IBF P11 vit
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710009 Alunda IBF P11 svart - IBK Östhammar P11/12 svart
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710010 Alunda IBF P11 vit - IBK Östhammar P11/12 vit
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710011 Alunda IBF P11 svart - Södra Trögds IK P11
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710012 IBK Östhammar P11/12 svart - Lokomotiv Grillby IBK Röd
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710013 IBK Östhammar P11/12 vit - Södra Trögds IK P11
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710014 Alunda IBF P11 vit - IBK Östhammar P11/12 svart
2020-10-17 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710015 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Alunda IBF P11 svart
2020-10-17 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220017 Alunda IBF F08-09 - Vakant plats
2020-10-17 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914002 Alunda IBF P09 - Vaksala SK P 09
2020-10-17 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915002 Alunda IBF P10 - Storvreta IBK P10
2020-10-17 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915003 Alunda IBF F09-10 - Vaksala SK F 10
2020-10-17 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217006 Alunda IBF P04 - Storvreta IBK P05
2020-10-18 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002020 Alunda IBF - IBF Hedemora
2020-10-24 00:00 D2 170103023 Alunda IBF U - IK Sirius IBK
2020-10-24 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225020 Alunda IBF P06 - Almunge IK P05 + P06/07
2020-10-24 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220014 Alunda IBF P05 - Gottsunda IBF P03
2020-10-24 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218020 Alunda IBF F06-07 - Hagunda IF F07/08 3
2020-10-24 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223018 Alunda IBF P07 svart - Storvreta IBK P-07
2020-10-24 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230014 Alunda IBF P08 svart - Midas IBK P08
2020-10-24 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226011 Alunda IBF P08 blå - SK Vide P08 Blå
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711004 Alunda IBF F13-14 blå - Rasbo IK F10/13 Röd
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711005 Alunda IBF F13-14 svart - Rasbo IK F10/13 Vit
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711006 Hagunda IF F13/14 - Arlanda IBK F12/13
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711007 Rasbo IK F10/13 Vit - Rasbo IK F10/13 Röd
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711008 Hagunda IF F13/14 - Alunda IBF F13-14 svart
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711009 Alunda IBF F13-14 blå - Arlanda IBK F12/13
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711010 Alunda IBF F13-14 svart - Rasbo IK F10/13 Röd
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711011 Alunda IBF F13-14 blå - Hagunda IF F13/14
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711012 Arlanda IBK F12/13 - Rasbo IK F10/13 Vit
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711013 Rasbo IK F10/13 Röd - Hagunda IF F13/14
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711014 Alunda IBF F13-14 svart - Arlanda IBK F12/13
2020-10-24 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711015 Rasbo IK F10/13 Vit - Alunda IBF F13-14 blå
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711004 Alunda IBF P12 blå - SK Vide PF11/12 Blå
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711005 Alunda IBF P12 svart - Bälinge IF P12 Gul
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711006 Bälinge IF P12 Svart - SK Vide PF11/12 Blå 2
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711007 Bälinge IF P12 Gul - SK Vide PF11/12 Blå
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711008 Bälinge IF P12 Svart - Alunda IBF P12 svart
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711009 Alunda IBF P12 blå - SK Vide PF11/12 Blå 2
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711010 Alunda IBF P12 svart - SK Vide PF11/12 Blå
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711011 Alunda IBF P12 blå - Bälinge IF P12 Svart
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711012 SK Vide PF11/12 Blå 2 - Bälinge IF P12 Gul
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711013 SK Vide PF11/12 Blå - Bälinge IF P12 Svart
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711014 Alunda IBF P12 svart - SK Vide PF11/12 Blå 2
2020-10-24 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711015 Bälinge IF P12 Gul - Alunda IBF P12 blå
2020-10-24 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217024 Alunda IBF F04-05 - SK Vide Flickor Röd
2020-10-24 00:00 D3 170105021 Alunda IBF U-Dam 2 - Enköpings IBK U
2020-10-24 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027025 Alunda IBF - Tyresö Trollbäcken IBK
November
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217010 Alunda IBF P04 - SK Vide Pojkar div 1
2020-11-07 00:00 H3 grupp 2 170008021 Alunda IBF U - Bälinge IF
2020-11-07 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915017 Alunda IBF F09-10 - Hagunda IF F09/10 Knatte
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915018 Alunda IBF P10 - IFK Dannemora/Ö
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914016 Alunda IBF P09 - IK Sirius FBC P09
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916010 Alunda IBF P11 blå - Storvreta IBK 11
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916011 Storvreta IBK 11 - IBF Roslagsalliansen P10NE
2020-11-07 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916012 IBF Roslagsalliansen P10NE - Alunda IBF P11 blå
2020-11-07 00:00 HJ Uppland 170017030 Alunda IBF HJ17 - Arlanda IBK HJ
2020-11-07 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027037 Alunda IBF - IBF Borlänge
2020-11-08 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002039 Alunda IBF - Rasbo IK
2020-11-14 00:00 D2 170103033 Alunda IBF U - Enköpings IBK
2020-11-14 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217014 Alunda IBF P04 - Enköpings IBK
2020-11-14 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220035 Alunda IBF F08-09 - Stenhagens KK F07/08
2020-11-14 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226021 Alunda IBF P08 blå - IFK Dannemora/Ö
2020-11-14 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223034 Alunda IBF P07 svart - FBC Uppsala P08
2020-11-14 00:00 HJ Uppland 170017036 Alunda IBF HJ17 - Tierp IBK
2020-11-14 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217034 Alunda IBF F04-05 - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2020-11-14 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219023 Alunda IBF P07 Blå - Björklinge BK P06/07
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710094 Alunda IBF F11-12 blå - Örsundsbro IF F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710095 Alunda IBF F11-12 svart - Vaksala SK F 12 svart
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710096 Alunda IBF F11-12 vit - Arlanda IBK F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710097 Vaksala SK F 12 svart - Örsundsbro IF F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710098 Alunda IBF F11-12 vit - Alunda IBF F11-12 svart
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710099 Alunda IBF F11-12 blå - Arlanda IBK F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710100 Alunda IBF F11-12 svart - Örsundsbro IF F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710101 Alunda IBF F11-12 blå - Alunda IBF F11-12 vit
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710102 Arlanda IBK F11/12 - Vaksala SK F 12 svart
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710103 Örsundsbro IF F11/12 - Alunda IBF F11-12 vit
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710104 Alunda IBF F11-12 svart - Arlanda IBK F11/12
2020-11-14 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710105 Vaksala SK F 12 svart - Alunda IBF F11-12 blå
2020-11-21 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218041 Alunda IBF F06-07 - Vaksala SK F06 Gul
2020-11-21 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230029 Alunda IBF P08 svart - Storvreta IBK 08
2020-11-21 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914030 Alunda IBF P09 - Björklinge BK P08/09
2020-11-21 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915034 Alunda IBF P10 - Bälinge IF P10 Svart
2020-11-21 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220029 Alunda IBF P05 - SK Vide Pojkar div 2
2020-11-21 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225039 Alunda IBF P06 - Björklinge BK P06/07 Svart
2020-11-21 00:00 D3 170105038 Alunda IBF U-Dam 2 - SK Vide U
2020-11-22 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002053 Alunda IBF - IK Sirius FBC
2020-11-24 20:00 Damer Allsvenskan Östra 580027049 Alunda IBF - IK Sirius IBK
2020-11-25 00:00 H3 grupp 2 170008036 Alunda IBF U - IBK Uppsala Teknologer U
2020-11-28 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915035 Alunda IBF F09-10 - Vaksala SK F10
2020-11-28 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914036 Alunda IBF P09 - Storvreta IBK P-10
2020-11-28 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220045 Alunda IBF F08-09 - Bälinge IF F08/09 Svart
2020-11-28 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226031 Alunda IBF P08 blå - FBC Uppsala Ungdom
2020-11-28 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219029 Alunda IBF P07 Blå - IFK Dannemora/Ö
2020-11-28 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217044 Alunda IBF F04-05 - Björklinge BK F06
2020-11-28 00:00 HJ Uppland 170017046 Alunda IBF HJ17 - IK Sirius FBC HJ18
December
2020-12-02 00:00 D2 170103043 Alunda IBF U - Vakant plats 2
2020-12-05 00:00 D2 170103050 Alunda IBF U - Midas IBK
2020-12-05 00:00 D3 170105052 Alunda IBF U-Dam 2 - FBC Uppsala
2020-12-05 00:00 H3 grupp 2 170008040 Alunda IBF U - Skutskärs IBK
2020-12-05 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225053 Alunda IBF P06 - SK Vide Pojkar div 7 P06
2020-12-05 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220037 Alunda IBF P05 - Björklinge BK P04
2020-12-05 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230037 Alunda IBF P08 svart - IK Sirius FBC P08 Blå
2020-12-05 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218053 Alunda IBF F06-07 - IK Sirius IBK F06
2020-12-05 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223055 Alunda IBF P07 svart - Vaksala SK P 08
2020-12-05 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219034 Alunda IBF P07 Blå - Storvreta IBK P 07
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711109 Alunda IBF P12 svart - Vaksala SK P 12 Gul 1
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711110 Björklinge BK P12 Röd - Bälinge IF P12 Gul
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711111 Bälinge IF P12 Svart - Björklinge BK P12 Svart
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711112 Bälinge IF P12 Gul - Vaksala SK P 12 Gul 1
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711113 Bälinge IF P12 Svart - Björklinge BK P12 Röd
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711114 Alunda IBF P12 svart - Björklinge BK P12 Svart
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711115 Björklinge BK P12 Röd - Vaksala SK P 12 Gul 1
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711116 Alunda IBF P12 svart - Bälinge IF P12 Svart
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711117 Björklinge BK P12 Svart - Bälinge IF P12 Gul
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711118 Vaksala SK P 12 Gul 1 - Bälinge IF P12 Svart
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711119 Björklinge BK P12 Röd - Björklinge BK P12 Svart
2020-12-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711120 Bälinge IF P12 Gul - Alunda IBF P12 svart
2020-12-05 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027061 Alunda IBF - Åkersberga IBF
2020-12-12 00:00 H3 grupp 2 170008041 Alunda IBF U - Väddö IF
2020-12-12 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217023 Alunda IBF P04 - IK Sirius FBC
2020-12-12 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226041 Alunda IBF P08 blå - Bälinge IF 08 Gul
2020-12-12 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220055 Alunda IBF F08-09 - IFK Dannemora/Ö
2020-12-12 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914046 Alunda IBF P09 - IK Sirius FBC P09 Svart
2020-12-12 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915045 Alunda IBF F09-10 - Bälinge IF F10 Gul
2020-12-12 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915055 Alunda IBF P10 - Stenhagens KK P09/10 Svart
2020-12-12 00:00 HJ Uppland 170017056 Alunda IBF HJ17 - Björklinge BK HJ
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710184 Alunda IBF F11-12 vit - Södra Trögds IK F11/12
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710185 Storvreta IBK F12 - Björklinge BK F12 Svart
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710186 Björklinge BK F12 Röd - Almunge IK F11/12 Röd
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710187 Björklinge BK F12 Svart - Södra Trögds IK F11/12
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710188 Björklinge BK F12 Röd - Storvreta IBK F12
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710189 Alunda IBF F11-12 vit - Almunge IK F11/12 Röd
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710190 Storvreta IBK F12 - Södra Trögds IK F11/12
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710191 Alunda IBF F11-12 vit - Björklinge BK F12 Röd
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710192 Almunge IK F11/12 Röd - Björklinge BK F12 Svart
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710193 Södra Trögds IK F11/12 - Björklinge BK F12 Röd
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710194 Storvreta IBK F12 - Almunge IK F11/12 Röd
2020-12-12 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710195 Björklinge BK F12 Svart - Alunda IBF F11-12 vit
2020-12-13 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002071 Alunda IBF - Lokomotiv Grillby IBK
2020-12-19 00:00 D3 170105066 Alunda IBF U-Dam 2 - Vakant plats 1
2020-12-19 00:00 D2 170103064 Alunda IBF U - IBK Uppsala Teknologer U
2020-12-19 00:00 H3 grupp 2 170008045 Alunda IBF U - Uppsala Life IF
2020-12-19 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220062 Alunda IBF F08-09 - Vaksala SK F 08
2020-12-19 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223067 Alunda IBF P07 svart - IK Sirius FBC Blå
2020-12-19 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218065 Alunda IBF F06-07 - Enköpings IBK F06-07
2020-12-19 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217063 Alunda IBF F04-05 - Sandvikens AIK F06/07
2020-12-19 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219044 Alunda IBF P07 Blå - Hagunda IF P07
Januari
2021-01-09 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219048 Alunda IBF P07 Blå - SK Vide P07
2021-01-09 00:00 H3 grupp 2 170008051 Alunda IBF U - Midas IBK
2021-01-09 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225071 Alunda IBF P06 - Bälinge IF P06
2021-01-09 00:00 D3 170105072 Alunda IBF U-Dam 2 - TÖFF/Tierp IBK
2021-01-09 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027073 Alunda IBF - Telge SIBK
2021-01-16 00:00 D2 170103078 Alunda IBF U - Björklinge BK U
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220053 Alunda IBF P05 - IS Saga P07 div 2
2021-01-16 00:00 H3 grupp 2 170008055 Alunda IBF U - Gottsunda IBF
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223079 Alunda IBF P07 svart - Enköpings IBK
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226051 Alunda IBF P08 blå - Storvreta IBK P08
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230053 Alunda IBF P08 svart - Stenhagens KK P07/08 Svart
2021-01-16 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220076 Alunda IBF F08-09 - FBC Uppsala F07
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914056 Alunda IBF P09 - Bälinge IF P09 gul
2021-01-16 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915067 Alunda IBF P10 - IBK Östhammar P09/10
2021-01-16 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915055 Alunda IBF F09-10 - Vakant plats
2021-01-16 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217077 Alunda IBF F04-05 - FBC Uppsala Ungdom F05
2021-01-16 00:00 HJ Uppland 170017075 Alunda IBF HJ17 - Rasbo IK HJ17/18
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710274 Alunda IBF F11-12 svart - Hagunda IF F11/12 2
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710275 Alunda IBF F11-12 blå - Hagunda IF F11/12 1
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710276 Wåhla IBK F11/12 - Enköpings IBK
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710277 Hagunda IF F11/12 1 - Hagunda IF F11/12 2
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710278 Wåhla IBK F11/12 - Alunda IBF F11-12 blå
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710279 Alunda IBF F11-12 svart - Enköpings IBK
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710280 Alunda IBF F11-12 blå - Hagunda IF F11/12 2
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710281 Alunda IBF F11-12 svart - Wåhla IBK F11/12
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710282 Enköpings IBK - Hagunda IF F11/12 1
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710283 Hagunda IF F11/12 2 - Wåhla IBK F11/12
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710284 Alunda IBF F11-12 blå - Enköpings IBK
2021-01-16 00:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710285 Hagunda IF F11/12 1 - Alunda IBF F11-12 svart
2021-01-17 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002081 Alunda IBF - KFUM Falun
2021-01-23 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225081 Alunda IBF P06 - Storvreta IBK P06
2021-01-23 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915062 Alunda IBF F09-10 - Storvreta IBK F09
2021-01-23 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218087 Alunda IBF F06-07 - Vaksala SK F06 Svart
2021-01-23 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219054 Alunda IBF P07 Blå - IK Sirius FBC
2021-01-23 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027085 Alunda IBF - Älvsjö AIK IBF
2021-01-27 00:00 D2 170103084 Alunda IBF U - Vakant plats 1
2021-01-27 00:00 D3 170105082 Alunda IBF U-Dam 2 - IBF Roslagsalliansen
2021-01-30 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220065 Alunda IBF P05 - Arlanda IBK P05
2021-01-30 00:00 H3 grupp 2 170008062 Alunda IBF U - Hagunda IBF
2021-01-30 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217033 Alunda IBF P04 - Hagunda IF P04
2021-01-30 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230065 Alunda IBF P08 svart - IBK Östhammar IBK Östhammar P07/08
2021-01-30 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226061 Alunda IBF P08 blå - IK Sirius FBC P08 Svart
2021-01-30 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915079 Alunda IBF P10 - Björklinge BK P10
2021-01-30 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220090 Alunda IBF F08-09 - Arlanda IBK F07-09
2021-01-30 00:00 HJ Uppland 170017089 Alunda IBF HJ17 - Bålsta FBC HJ 04/03
2021-01-31 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217095 Alunda IBF F04-05 - Vakant plats
2021-01-31 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220096 Alunda IBF F08-09 - Storvreta IBK F08
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225091 Alunda IBF P06 - Midas IBK P06
2021-01-31 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002091 Alunda IBF - Stenhagens KK
Februari
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710139 Alunda IBF P11 vit - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710140 Alunda IBF P11 svart - Vakant plats 1
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710141 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Enköpings IBK
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710142 Vakant plats 1 - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710143 Lokomotiv Grillby IBK Blå - Alunda IBF P11 svart
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710144 Alunda IBF P11 vit - Enköpings IBK
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710145 Alunda IBF P11 svart - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710146 Alunda IBF P11 vit - Lokomotiv Grillby IBK Blå
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710147 Enköpings IBK - Vakant plats 1
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710148 Vakant plats 1 syskonlag - Lokomotiv Grillby IBK Blå
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710149 Alunda IBF P11 svart - Enköpings IBK
2021-02-05 00:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710150 Vakant plats 1 - Alunda IBF P11 vit
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916037 Alunda IBF P11 blå - Midas IBK P11/12
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916038 Midas IBK P11/12 - IK Sirius FBC P12 Blå
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916039 IK Sirius FBC P12 Blå - Alunda IBF P11 blå
2021-02-06 00:00 D3 170105092 Alunda IBF U-Dam 2 - VÅSC
2021-02-06 00:00 D2 170103094 Alunda IBF U - Frötuna IBF
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225098 Alunda IBF P06 - Storvreta IBK P07
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220070 Alunda IBF P05 - Örsundsbro IF
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217036 Alunda IBF P04 - Storvreta IBK P05
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914075 Alunda IBF P09 - Tierp IBK P09
2021-02-06 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915076 Alunda IBF F09-10 - Bälinge IF F10 Svart
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230070 Alunda IBF P08 svart - Vaksala SK P 08
2021-02-06 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218103 Alunda IBF F06-07 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
2021-02-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223101 Alunda IBF P07 svart - Tobo/Örbyhus FF P07/08
2021-02-07 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002098 Alunda IBF - Forsbacka IK
2021-02-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226071 Alunda IBF P08 blå - Frötuna IBF P 08/09
2021-02-13 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220106 Alunda IBF F08-09 - Hagunda IF F07/08 2
2021-02-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219067 Alunda IBF P07 Blå - Funbo IF /Frötuna IBF
2021-02-13 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217105 Alunda IBF F04-05 - IK Sirius IBK F06
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711169 Alunda IBF F13-14 svart - Rasbo IK F10/13 Röd
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711170 Storvreta IBK F13 - Rasbo IK F10/13 Vit
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711171 Hagunda IF F13/14 1 - Arlanda IBK F12/13
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711172 Rasbo IK F10/13 Vit - Rasbo IK F10/13 Röd
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711173 Hagunda IF F13/14 1 - Storvreta IBK F13
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711174 Alunda IBF F13-14 svart - Arlanda IBK F12/13
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711175 Storvreta IBK F13 - Rasbo IK F10/13 Röd
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711176 Alunda IBF F13-14 svart - Hagunda IF F13/14 1
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711177 Arlanda IBK F12/13 - Rasbo IK F10/13 Vit
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711178 Rasbo IK F10/13 Röd - Hagunda IF F13/14 1
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711179 Storvreta IBK F13 - Arlanda IBK F12/13
2021-02-13 00:00 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711180 Rasbo IK F10/13 Vit - Alunda IBF F13-14 svart
2021-02-13 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027099 Alunda IBF - Hammarby IF IBF
2021-02-20 00:00 D2 170103104 Alunda IBF U - Hagunda IF U
2021-02-20 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225112 Alunda IBF P06 - Vakant plats
2021-02-20 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223117 Alunda IBF P07 svart - IBF Roslagsalliansen P06NE
2021-02-20 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218119 Alunda IBF F06-07 - Bälinge IF F06/07
2021-02-20 00:00 HJ Uppland 170017107 Alunda IBF HJ17 - SK Vide HJ 20/21
2021-02-21 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002112 Alunda IBF - Arlanda IBK
2021-02-26 20:00 Damer Allsvenskan Östra 580027111 Alunda IBF - Storvreta IBK
2021-02-27 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220078 Alunda IBF P05 - Hagunda IF P05
2021-02-27 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230078 Alunda IBF P08 svart - Rasbo IK P08/09
2021-02-27 00:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220116 Alunda IBF F08-09 - Björklinge BK F08/09 Röd
2021-02-27 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217115 Alunda IBF F04-05 - Vaksala SK F06Svart
2021-02-27 00:00 D3 170105031 Alunda IBF U-Dam 2 - SK Vide
Mars
2021-03-03 00:00 H3 grupp 2 170008079 Alunda IBF U - Enköpings IBK
2021-03-06 00:00 H3 grupp 2 170008084 Alunda IBF U - Vakant plats
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217040 Alunda IBF P04 - SK Vide Pojkar div 1
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225126 Alunda IBF P06 - Arlanda IBK P06/07
2021-03-06 00:00 D3 170105111 Alunda IBF U-Dam 2 - Bålsta FBC
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914089 Alunda IBF P09 - Hagunda IF 2
2021-03-06 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915090 Alunda IBF F09-10 - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915101 Alunda IBF P10 - Midas IBK P10
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226081 Alunda IBF P08 blå - Enköpings IBK P08
2021-03-06 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218126 Alunda IBF F06-07 - Almunge IK F06/07
2021-03-06 00:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171219079 Alunda IBF P07 Blå - Björklinge BK P06/07
2021-03-06 00:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217122 Alunda IBF F04-05 - Almunge IK F06/07 Röd 2 Kombilag
2021-03-06 00:00 HJ Uppland 170017117 Alunda IBF HJ17 - FBC Uppsala P04
2021-03-06 16:00 Damer Allsvenskan Östra 580027121 Alunda IBF - KAIS Mora UIF
2021-03-13 00:00 D3 170105125 Alunda IBF U-Dam 2 - Wåhla IBK
2021-03-13 00:00 D2 170103123 Alunda IBF U - Storvreta Ungdom IBK
2021-03-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225132 Alunda IBF P06 - IS Saga P07 div 4
2021-03-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220086 Alunda IBF P05 - Almunge IK P05 Röd 2 Lätt
2021-03-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217044 Alunda IBF P04 - Enköpings IBK
2021-03-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223133 Alunda IBF P07 svart - Bälinge IF P07
2021-03-13 00:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230086 Alunda IBF P08 svart - Almunge IK P08/09 Röd 8
2021-03-13 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915096 Alunda IBF F09-10 - IFK Dannemora/Ö
2021-03-14 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002126 Alunda IBF - IBF Gagnef
2021-03-17 00:00 HJ Uppland 170017127 Alunda IBF HJ17 - Almunge IK HJ
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711289 Alunda IBF P12 blå - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711290 Alunda IBF P12 svart - Storvreta IBK P12
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711291 Bälinge IF P12 Gul - Estuna IF 11/12
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711292 Storvreta IBK P12 - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711293 Bälinge IF P12 Gul - Alunda IBF P12 svart
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711294 Alunda IBF P12 blå - Estuna IF 11/12
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711295 Alunda IBF P12 svart - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711296 Alunda IBF P12 blå - Bälinge IF P12 Gul
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711297 Estuna IF 11/12 - Storvreta IBK P12
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711298 SK Vide PF11/12 Blå 2 - Bälinge IF P12 Gul
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711299 Alunda IBF P12 svart - Estuna IF 11/12
2021-03-20 00:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711300 Storvreta IBK P12 - Alunda IBF P12 blå
2021-03-20 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915117 Alunda IBF P10 - Funbo IF P10
2021-03-21 00:00 Herrar Division 2 GUD 170002132 Alunda IBF - Södra Tolvfors IF
Juni
2021-06-20 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915106 Alunda IBF F09-10 - Tobo/Örbyhus FF F080910
2021-06-20 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914107 Alunda IBF P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2021-06-20 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223140 Alunda IBF P07 svart - Väddö IF P07
2021-06-20 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218138 Alunda IBF F06-07 - Tobo/Örbyhus FF
2021-06-21 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915133 Alunda IBF P10 - Arlanda IBK P09 blå
2021-06-28 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915140 Alunda IBF P10 - Vaksala SK P10 Gul
2021-06-28 00:00 Pantamera Flickor blå 2 171915116 Alunda IBF F09-10 - Tierp IBK F09/10
2021-06-28 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914117 Alunda IBF P09 - IBF Roslagsalliansen P09Rimbo
2021-06-28 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218150 Alunda IBF F06-07 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 svart
2021-06-28 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223152 Alunda IBF P07 svart - Tierp IBK P06
Juli
2021-07-12 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223164 Alunda IBF P07 svart - Hagunda IF P07 2
2021-07-12 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218162 Alunda IBF F06-07 - Storvreta IBK F07
2021-07-12 00:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914127 Alunda IBF P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1
2021-07-12 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915152 Alunda IBF P10 - IK Sirius FBC P09 Blå
2021-07-19 00:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218170 Alunda IBF F06-07 - Storvreta IBK F06
2021-07-26 00:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223176 Alunda IBF P07 svart - Almunge IK P06/07 Röd 6 07 Lätt
2021-07-26 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915164 Alunda IBF P10 - Frötuna IBF P 10
Augusti
2021-08-09 00:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915176 Alunda IBF P10 - Almunge IK P10/11 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis