Hall 2000

Adress
Gåvsta, Rasbo, 75596 UPPSALA
Telefon
018 - 36 58 10 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-19 10:00 Träningsmatcher Uppland 175555005 Björklinge BK H1 - Åkersberga IBF Herr
September
2023-09-01 19:00 Träningsmatcher Uppland 175555068 Rasbo IK Dam - Stenhagens KK D2
2023-09-02 13:00 Träningsmatcher Uppland 175555026 Rasbo IK H1 - Farsta IBK Herr A Div 1
2023-09-19 19:30 Träningsmatcher Uppland 175555104 Rasbo IK Dam - Midas IBK Dam
Oktober
2023-10-21 11:00 Pantamera Flickor blå 1 171912007 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd
2023-10-28 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913011 Rasbo IK P12/13 - Midas IBK P13/14
November
2023-11-11 09:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712026 Almunge IK P15 - Rasbo IK P15 röd
2023-11-11 09:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712028 Almunge IK P15 lag2 - Rasbo IK P15 vit
2023-11-11 10:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712029 Rasbo IK P15 röd - Almunge IK P15
2023-11-11 10:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712027 Almunge IK P15 lag2 - Rasbo IK P15 vit
2023-11-11 10:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712025 Rasbo IK P15 röd - Almunge IK P15 lag2
2023-11-11 10:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712030 Almunge IK P15 - Rasbo IK P15 vit
2023-11-11 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171912013 Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13
2023-11-18 10:15 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913021 Rasbo IK P12/13 - Björklinge BK P13 röd
2023-11-19 10:15 Pantamera Flickor blå 1 171912018 Rasbo IK F10/13 - IK Sirius IBK F11/12
December
2023-12-09 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712079 Rasbo IK P15 röd - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd
2023-12-09 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712080 Rasbo IK P15 vit - IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart
2023-12-09 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712081 Rasbo IK P15 röd - IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart
2023-12-09 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712083 Rasbo IK P15 vit - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd
2023-12-09 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712084 IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart - Rasbo IK P15 röd
2023-12-09 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712082 IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd - Rasbo IK P15 vit
2023-12-10 14:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913031 Rasbo IK P12/13 - Väddö IF PF13/14
Januari
2024-01-13 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713083 Vaksala SK Svart - Estuna IF P/F 16/17
2024-01-13 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713079 Rasbo IK Rasbo IK P16 - Estuna IF P/F 16/17
2024-01-13 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713084 Midas IBK 16/17 - Rasbo IK Rasbo IK P16
2024-01-13 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713082 Estuna IF P/F 16/17 - Midas IBK 16/17
2024-01-13 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713080 Midas IBK 16/17 - Vaksala SK Svart
2024-01-13 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713081 Rasbo IK Rasbo IK P16 - Vaksala SK Svart
2024-01-13 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171912038 Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13
2024-01-13 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913041 Rasbo IK P12/13 - Alunda IBF P13-14
2024-01-27 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913051 Rasbo IK P12/13 - IFK Dannemora/Ö P13
Februari
2024-02-03 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712142 Rasbo IK P15 vit - Alunda IBF P15-16
2024-02-03 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712139 Rasbo IK P15 vit - Alunda IBF P15-16 Blå
2024-02-03 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712140 Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 röd
2024-02-03 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712143 Rasbo IK P15 röd - Alunda IBF P15-16 Blå
2024-02-03 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712144 Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 vit
2024-02-03 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 170712141 Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 röd
2024-02-03 15:00 Pantamera Flickor blå 1 171912051 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd
2024-02-17 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913061 Rasbo IK P12/13 - Vaksala SK P 2013 Gul
2024-02-17 11:00 Pantamera Flickor blå 1 171912028 Rasbo IK F10/13 - Storvreta Ungdom IBK F13
Mars
2024-03-09 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913071 Rasbo IK P12/13 - Almunge IK PF12/14
2024-03-09 11:30 Pantamera Flickor blå 1 171912063 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd
2024-03-16 15:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913001 Rasbo IK P12/13 - IFK Dannemora/Ö P13
2024-03-19 19:20 Träningsmatcher Uppland 175555160 Rasbo IK Dam - Alunda IBF U
2024-03-23 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171912069 Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13
2024-03-24 11:15 Pantamera Flickor blå 1 171912074 Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13
April
2024-04-06 10:00 Pantamera Flickor blå 1 171912060 Rasbo IK F10/13 - Hagunda IF F12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis