Idrottshallen, Tranemo (Gamla)

Adress
Limmaredsv. 2, 51432 Tranemo
Telefon
0325 - 57 64 50 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-21 11:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 2 204325003 Tranemo IBK P15 - Hestrafors IF P14/15
2023-10-21 12:00 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 2 204325004 Tranemo IBK P15 - Hestrafors IF P14/15
Februari
2024-02-18 15:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 3 204379004 Tranemo IBK P-14 - Fristads GoIF P 14
2024-02-18 16:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 3 204379005 Fristads GoIF P 14 - Wårgårda IBK P14/15 (2)
2024-02-18 17:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 3 204379006 Wårgårda IBK P14/15 (2) - Tranemo IBK P-14
2024-02-24 12:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Södra 204308032 Tranemo IBK P11 - Rydboholms SK P11
2024-02-24 14:00 Pantamera Pojkar Röd serie 4 Södra 204306066 Tranemo IBK P10 - Borås IBF P09/10
2024-02-24 16:00 Pantamera Flickor Röd serie 2 204310047 Tranemo IBK F10/11 - IBK Vänersborg F09/10 lag 1
2024-02-28 19:30 Herrar Division 2 204314142 Tranemo IBK HII - Rydboholms SK H2
Mars
2024-03-02 10:00 Pantamera Flickor Blå 2 204313056 Tranemo IBK F12/13/14 - Wårgårda IBK F12/13 2
2024-03-02 12:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Södra 204308059 Tranemo IBK P11 - Fritsla IF P11-12 (P12)
2024-03-02 14:00 Pantamera Pojkar Röd serie 3 Södra 204304048 Tranemo IBK P09 - Hestrafors IF P09/10
2024-03-08 19:30 Herr U Södra 200502044 Tranemo IBK HU - Falköpings IBK Herr U
2024-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 1 204318045 Tranemo IBK P13 - Kinna IBK P13
2024-03-09 12:00 Pantamera Flickor Röd serie 1 204309086 Tranemo IBK F08/09 - IBK Vänersborg F07/08
2024-03-09 14:30 Herrar Division 2 204314152 Tranemo IBK HII - IBK Lockerud Mariestad H2
2024-03-15 19:30 Pantamera Pojkar Blå 1 Södra 204317047 Tranemo IBK P12 - Sandareds IBS P 11/12
2024-03-15 19:30 Herr U Södra 200502040 Tranemo IBK HU - Vara IBK U-lag
2024-03-16 12:00 Pantamera Pojkar Röd serie 3 Södra 204304054 Tranemo IBK P09 - Kinna IBK P08
2024-03-16 14:00 Pantamera Flickor Röd serie 2 204310057 Tranemo IBK F10/11 - Wårgårda IBK F10/11 (1)
2024-03-16 16:00 Pantamera Pojkar Röd serie 2 204302082 Tranemo IBK P08 - Wårgårda IBK P07/08
2024-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 2 204378007 Tranemo IBK P-15 - Fristads GoIF P15
2024-03-17 13:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 2 204378008 Fristads GoIF P15 - Hestrafors IF P14/15
2024-03-17 14:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 2 204378009 Hestrafors IF P14/15 - Tranemo IBK P-15
2024-03-22 19:30 Pantamera Flickor Röd serie 1 204309097 Tranemo IBK F08/09 - Sandareds IBS 06/07/08
2024-03-30 13:30 Pantamera Flickor Röd serie 2 204310062 Tranemo IBK F10/11 - IBK Alingsås F08/09 Lag 2
April
2024-04-06 11:30 Pantamera Pojkar Röd serie 3 Södra 204304063 Tranemo IBK P09 - Fritsla IF P 08-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis