Järla Sporthall

Adress
Järla Skolväg 4, 13140 Nacka
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354002 Hästhagen IF - Skogås/Trångsunds IBK
2022-10-01 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350005 Nacka IBK (E) - Älta IF (A)
2022-10-01 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415001 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-01 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405003 Nacka IBK (C) - Huddinge IBS
2022-10-01 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417001 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge
2022-10-08 15:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320008 Nacka IBK (A) - Norrtulls SK (A)
2022-10-08 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350010 Nacka IBK (E) - Hammarby IF IBF (A)
2022-10-08 17:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323010 Nacka IBK (A) - Värmdö IF (A)
2022-10-08 18:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323007 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-10-15 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323014 Saltsjöbadens IF - Nacka IBK (C)
2022-10-15 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415013 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2022-10-15 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413016 Älta IF - Täby FC (D)
2022-10-15 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417011 Nacka IBK (A) - Segeltorps IF
2022-10-15 18:30 Herrar division 5 Mellersta 150004012 Sickla IF - Westermalms IBK
2022-10-22 18:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350020 Nacka IBK (E) - Ängby IF (B )
2022-10-29 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354030 Hästhagen IF - Djurö-Vindö IF
2022-10-29 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323028 Saltsjöbadens IF - Älta IF (B)
2022-10-29 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415025 Sickla IF - Älta IF (B)
2022-10-29 18:30 Herrar division 5 Mellersta 150004022 Sickla IF - Lokomotiv Stockholm IK
November
2022-11-12 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360041 Hästhagen IF - FBI Tullinge (A)
2022-11-12 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417021 Nacka IBK (A) - Huddinge IBS
2022-11-12 16:45 Damveteran 150191030 Älta IF - Järfälla IBK
2022-11-19 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320041 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (B)
2022-11-19 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323039 Nacka IBK (A) - Hammarby IF IBF (B)
2022-11-19 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350039 Nacka IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-11-19 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323042 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-11-19 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415037 Sickla IF - Värmdö IF
2022-11-26 17:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354046 Hästhagen IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-26 18:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323048 Saltsjöbadens IF - Norrtulls SK (B)
2022-11-26 19:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417031 Nacka IBK (A) - Tumba GOIF
2022-11-27 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405023 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
December
2022-12-03 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323053 Nacka IBK (A) - Saltsjöbadens IF
2022-12-03 15:30 Herrar division 5 Mellersta 150004042 Sickla IF - Högalids IF (B)
2022-12-10 14:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320059 Nacka IBK (A) - Sköndals IK (B)
2022-12-10 15:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354056 Hästhagen IF - Högdalens AIS
2022-12-10 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323058 Saltsjöbadens IF - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-12-10 17:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413056 Älta IF - Ekerö IK
2022-12-10 19:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405036 Nacka IBK (C) - Täby FC (B)
2022-12-17 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417041 Nacka IBK (A) - Värmdö IF
Januari
2023-01-14 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415073 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2023-01-14 16:30 Herrar division 5 Mellersta 150004062 Sickla IF - Karlbergs BK
2023-01-21 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405053 Nacka IBK (C) - FBI Tullinge
2023-01-28 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415085 Sickla IF - Salems IF
Februari
2023-02-04 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405063 Nacka IBK (C) - Sörskogens IF
2023-02-04 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417061 Nacka IBK (A) - Örby IS
2023-02-04 17:30 Herrar division 5 Mellersta 150004072 Sickla IF - FBC Kungsholmen
2023-02-11 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415097 Sickla IF - Huddinge IBS (B)
2023-02-18 16:15 Herrar division 5 Mellersta 150004082 Sickla IF - Örby IS
Mars
2023-03-11 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415109 Sickla IF - FBI Tullinge (A)
2023-03-11 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417071 Nacka IBK (A) - Salems IF
2023-03-18 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405076 Nacka IBK (C) - Värmdö IF (A)
2023-03-25 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415121 Sickla IF - Nacka IBK (C)
2023-03-25 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417081 Nacka IBK (A) - Nynäshamns IBK (A)
April
2023-04-01 17:15 Herrar division 5 Mellersta 150004106 Sickla IF - Duvbo IK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis