Närlundahallen

Adress
Fågelvägen 14, Askersund





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-06 17:00 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204003 Askersunds IBK PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4
2019-10-13 14:30 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018008 Askersunds IBK FK4 - Rönnby IBK Ung FK4
2019-10-13 17:00 Damer Juniorer 211124006 Askersunds IBK DJ - IBK Hallsta DJ
2019-10-19 17:00 Damer Juniorer 211124012 Askersunds IBK DJ - Lillån IBK FK1/DJ
2019-10-20 12:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202003 Askersunds IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6
2019-10-20 14:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204010 Askersunds IBK PK4 - IBF Örebro Utv PK4
2019-10-20 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009017 Askersunds IBK PK2 - Nora IBK PK2
2019-10-27 17:00 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018017 Askersunds IBK FK4 - IBK Köping Ung FK4
November
2019-11-03 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009033 Askersunds IBK PK2 - Skälby IBK Röd PK2
2019-11-06 17:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204017 Askersunds IBK PK4 - Åsbro GOIF PK4
2019-11-10 11:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202010 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6
2019-11-10 12:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204024 Askersunds IBK PK4 - Hovsta IF PK4
2019-11-10 17:00 Damer Juniorer 211124024 Askersunds IBK DJ - IBK Köping Ung DJ
2019-11-17 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009049 Askersunds IBK PK2 - Rönnby SK PK2
2019-11-24 12:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202017 Askersunds IBK PK6 - Nora IBK PK6
2019-11-24 14:30 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018033 Askersunds IBK FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4
2019-11-24 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009056 Askersunds IBK PK2 - KFUM Örebro PK2
2019-11-25 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204035 Askersunds IBK PK4 - Kumla IBK PK4
December
2019-12-08 11:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202024 Askersunds IBK PK6 - Gropens IF PK6
2019-12-08 12:30 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018044 Askersunds IBK FK4 - Surahammars IBF FK4
2019-12-08 14:30 Pantamera PK2 Röd 211009068 Askersunds IBK PK2 - Lillån IBK PK2
2019-12-08 17:00 Damer Juniorer 211124039 Askersunds IBK DJ - Västerås IBS DJ
2019-12-15 14:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204044 Askersunds IBK PK4 - Gropens IF PK4
2019-12-15 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009074 Askersunds IBK PK2 - IBK Köping PK2
2019-12-22 17:00 Pantamera PK2 Röd 211009080 Askersunds IBK PK2 - Skälby IBK Svart PK2
Januari
2020-01-12 17:00 Damer Juniorer 211124047 Askersunds IBK DJ - WSK Lindesberg DJ
2020-01-13 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202035 Askersunds IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6
2020-01-26 14:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204054 Askersunds IBK PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4
2020-01-27 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202044 Askersunds IBK PK6 - KFUM Örebro PK6
Februari
2020-02-09 17:00 Damer Juniorer 211124063 Askersunds IBK DJ - Surahammars IBF DJ
Mars
2020-03-02 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202054 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6
2020-03-15 17:00 Damer Juniorer 211124080 Askersunds IBK DJ - SMÅ IF DJ
2020-03-29 17:00 Damer Juniorer 211124088 Askersunds IBK DJ - IBK Sala DJ

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis