Vipeholmshallen

Adress
Vipemöllevägen, Lund
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-17 19:30 Träningsmatcher Herrar 136555004 IBK Lund H2 - IBK Landskrona H2
Oktober
2022-10-22 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001010 IBK Lund F2012/13 SÖ - Röke IBK F10-12
2022-10-22 14:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001011 IBK Lund F2012/13 S - Bjärreds IBK F11/12
2022-10-22 15:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001012 Bjärreds IBK F11/12 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2022-10-22 15:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001013 Röke IBK F10-12 - IBK Lund F2012/13 S
2022-10-22 16:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001014 Bjärreds IBK F11/12 - Röke IBK F10-12
2022-10-22 17:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001015 IBK Lund F2012/13 SÖ - IBK Lund F2012/13 S
November
2022-11-20 12:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201010 IBK Lund P2010 - Vakant lag
2022-11-20 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201011 Vakant lag - Eslövs IBF FP10/11
2022-11-20 14:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201012 Eslövs IBF FP10/11 - IBK Lund P2010
December
2022-12-04 12:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303023 IBK Lund P2013 NV - Gantofta IBK P13-2
2022-12-04 12:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303024 IBK Lund P2013 SÖ - Hofterups IBF P13 Svart
2022-12-04 13:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303025 Hofterups IBF P13 Svart - Gantofta IBK P13-1
2022-12-04 13:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303026 IBK Lund P2013 NV - FC Helsingborg P14 svart
2022-12-04 14:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303027 Gantofta IBK P13-1 - Gantofta IBK P13-2
2022-12-04 14:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303028 FC Helsingborg P14 svart - IBK Lund P2013 SÖ
2022-12-17 13:30 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202025 IBK Lund F2015 SÖ - IBK Lund F2014/2015 Dalby
2022-12-17 13:30 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202026 Palmstaden IK F14/15/16 Svart - IBK Lund F2014/2015 NV
2022-12-17 14:15 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202027 Palmstaden IK F14/15/16 Svart - IBK Lund F2014/2015 Dalby
2022-12-17 14:15 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202028 IBK Lund F2014/2015 NV - Palmstaden IK F14/15/16 Vit
2022-12-17 15:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202029 Palmstaden IK F14/15/16 Vit - IBK Lund F2015 SÖ
2022-12-17 15:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503025 IBK Lund P2015SÖ - IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15
2022-12-17 16:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503026 IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15 - IBK Lund P2014 Sandby
2022-12-17 17:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503027 IBK Lund P2014 Sandby - IBK Lund P2015SÖ
2022-12-18 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001049 IBK Lund F2012/13 SÖ - Lomma FBC F10-12
2022-12-18 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001050 Lomma FBC F10-12 - Bjärreds IBK F11/12
2022-12-18 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001051 Bjärreds IBK F11/12 - IBK Lund F2012/13 SÖ
Januari
2023-01-14 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001070 IBK Lund F2012/13 SÖ - Lomma FBC F10-12
2023-01-14 14:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001071 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-2
2023-01-14 15:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001072 Gantofta IBK F11-2 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2023-01-14 15:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001073 Lomma FBC F10-12 - Röke IBK F10-12
2023-01-14 16:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001074 Gantofta IBK F11-2 - Lomma FBC F10-12
2023-01-14 17:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001075 IBK Lund F2012/13 SÖ - Röke IBK F10-12
Februari
2023-02-04 13:30 Herrar Div 3 Skåne 131002092 IBK Finn - Lund - Lönsboda IBK
2023-02-11 13:30 Herrar Div 3 Skåne 131002107 IBK Finn - Lund - Malmö FBC B
2023-02-11 16:00 Pantamera Flickor E Vår 132027024 IBK Lund F2010/11 SÖ - FBC Engelholm F10
2023-02-12 12:45 Pantamera Pojkar E (P10) Mellan Vår 131074018 IBK Lund P2010 Grön - IBK Lund P2011 Dalby
2023-02-12 14:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075018 IBK Lund P2011 NV - IBK Lund P2010 Svart
2023-02-14 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002113 IBK Lund B - Malmö FBC B
Mars
2023-03-04 13:30 Herrar Div 3 Skåne 131002119 IBK Finn - Lund - Willands IBK
2023-03-04 16:00 Pantamera Pojkar E (P10) Mellan Vår 131074022 IBK Lund P2010 Grön - Malmhaug IBF P10
2023-03-11 13:30 Herrar Div 3 Skåne 131002126 IBK Finn - Lund - Örkelljunga IF
2023-03-18 13:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506061 IBK Lund P2014 SÖ - Kävlinge IBK PF15 Röd
2023-03-18 13:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506062 IBK Landskrona P14/15 - Åkarps IBK P14/15-1
2023-03-18 14:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506063 Kävlinge IBK PF15 Röd - Lomma FBC P15
2023-03-18 14:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506064 Åkarps IBK P14/15-1 - Kävlinge IBK PF15 Gul
2023-03-18 15:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506065 Lomma FBC P15 - IBK Lund P2014 SÖ
2023-03-18 15:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506066 Kävlinge IBK PF15 Gul - IBK Landskrona P14/15
2023-03-18 15:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303056 IBK Lund P2013 SÖ - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S
2023-03-18 15:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303057 IBK Lund P2013 NV - Bjärreds IBK P14:2
2023-03-18 16:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303058 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S - Bjärreds IBK P14:1
2023-03-18 16:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303059 Bjärreds IBK P14:2 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M
2023-03-18 17:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303060 Bjärreds IBK P14:1 - IBK Lund P2013 SÖ
2023-03-18 17:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303061 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M - IBK Lund P2013 NV
2023-03-19 13:30 Pantamera Flickor E Vår 132027044 IBK Lund F2010/11 SÖ - Gantofta IBK F11
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar E (P10) Mellan Vår 131074028 IBK Lund P2010 Grön - FC Helsingborg P10
2023-03-19 16:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075028 IBK Lund P2011 NV - Lomma FBC P10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis