Odenskolans Sporthall

Adress
Örebrov. 27 , 71531 Odensbacken





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 10:30 Träningsmatcher Dam/Flick ÖLIBF 129001010 SMÅ IF 06-08 FK2 - Karlskoga IBF F07/09
2022-10-02 13:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300004 Ekeby IF/SMÅ IF D3 - Lillån IBK D3
2022-10-09 14:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018002 SMÅ IF 06-08 FK1 - Västerås IBS Ung 07/09 FK1
2022-10-17 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021012 Ekeby IF P2012 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7
2022-10-23 10:30 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021013 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7
2022-10-23 12:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012009 SMÅ IF P09/11 PK5 - Örebro SK Ung P10/11 PK5
2022-10-23 14:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018012 SMÅ IF 06-08 FK1 - Rönnby Västerås IBK Ung F08/09 FK1
2022-10-24 Pantamera PK4 Lätt RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 219877016 Ekeby IF P2010 PK4 - Åsbro GOIF P09/10 PK4
2022-10-30 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810012 SMÅ IF 09/10 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4
2022-10-30 13:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300023 Ekeby IF/SMÅ IF D3 - Sala Silverstaden IBK D3
2022-10-30 15:15 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018015 SMÅ IF 06-08 FK1 - Ekeby IF 07/09 FK1
November
2022-11-07 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021024 Ekeby IF P2012 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7
2022-11-13 11:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012018 SMÅ IF P09/11 PK5 - KFUM Örebro P10/11 PK5
2022-11-13 13:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021025 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7
2022-11-13 15:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018023 SMÅ IF 06-08 FK1 - IBK Köping 07/08 FK1
2022-11-20 13:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810019 SMÅ IF 09/10 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4
2022-11-21 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021036 Ekeby IF P2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7
2022-11-27 14:30 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021037 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7
2022-11-28 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021044 Ekeby IF P2012 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7
December
2022-12-04 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012035 SMÅ IF P09/11 PK5 - Ekeby IF 2010 PK5
2022-12-11 12:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810026 SMÅ IF 09/10 FK4 - Kopparbergs BK 11/12 FK4
2022-12-11 14:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018036 SMÅ IF 06-08 FK1 - KFUM Örebro F0809 FK1
2022-12-12 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021060 Ekeby IF P2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7
2022-12-18 11:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021059 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7
2022-12-18 13:00 Pantamera PK5 Röd (10-11) ÖLIBF 124012044 SMÅ IF P09/11 PK5 - IBF Örebro Utv 2010 PK5
2022-12-18 15:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810032 SMÅ IF 09/10 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4
Januari
2023-01-02 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021076 Ekeby IF P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7
2023-01-08 14:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021075 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7
2023-01-15 11:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018046 SMÅ IF 06-08 FK1 - Per-Ols IBF 08/09 FK1
2023-01-15 13:30 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810033 SMÅ IF 09/10 FK4 - Nora IBK FK4
2023-01-22 12:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021091 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7
2023-01-29 14:15 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018055 SMÅ IF 06-08 FK1 - Lillån IBK 07/08 FK1
Februari
2023-02-12 11:30 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810042 SMÅ IF 09/10 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11
2023-02-18 11:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024062 Ekeby IF 12/13 FK5 Blå - IBK Sala 12/13 FK5 Blå
2023-02-27 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300082 Ekeby IF/SMÅ IF D3 - Surahammars IBF D3
Mars
2023-03-12 11:30 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810051 SMÅ IF 09/10 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis