Skogstorpskolan

Adress
Mastgatan 7, Kumla





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-20 11:50 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201002 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Åsbro GOIF PK7
November
2019-11-09 12:50 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201013 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Vintrosa IS PK7
2019-11-16 16:30 Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF 121203015 Ekeby IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6
2019-11-17 13:20 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201016 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Hovsta IF PK7
2019-11-23 15:15 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013019 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - IBF Örebro Utv PK6
December
2019-12-07 14:40 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201032 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Lillån IBK PK7
2019-12-14 13:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202043 Ekeby IF Vit FK5 - Ekeby IF Svart FK5
2019-12-14 16:15 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013026 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Västerås IBS Ung PK6
Januari
2020-01-11 12:50 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201042 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Örebro SK Ung PK7
2020-01-26 13:20 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201052 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - KFUM Örebro PK7
Februari
2020-02-02 13:45 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013042 Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF - Per-Ols IBF PK6
2020-02-15 14:30 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201066 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - Nora IBK PK7
2020-02-21 17:00 Pantamera BLÅ PK6 VIBF (08-09) 211013047 IBF Örebro Utv PK6 - Ekeby IF/Kumla IBK PK6 VIBF
2020-02-22 13:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201161 Kumla IBK H3 (B-lag) - Örebro SK Ung H3
2020-02-26 19:30 Herrar Div 3 Örebro Län 121201168 Kumla IBK H3 (B-lag) - Brickebackens IF H3
Mars
2020-03-07 12:30 Pantamera RÖD PK4 Vår-LÄTT 211021009 Kumla IBK PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4
2020-03-07 14:20 Pantamera PK5 ÖLIBF (07-08) 123203073 Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - SMÅ IF PK5
2020-03-07 16:00 Pantamera PK3 ÖLIBF (05-06) 123206072 Kumla IBK PK3 - IBK Köping PK3
2020-03-08 13:30 Herrar Div 3 Örebro Län 121201180 Kumla IBK H3 (B-lag) - KFUM Örebro H3
2020-03-15 Pantamera RÖD PK4 Vår-LÄTT 211021017 Kumla IBK PK4 - Per-Ols IBF PK4
2020-03-15 13:45 Pantamera PK3 ÖLIBF (05-06) 123206082 Kumla IBK PK3 - Örebro SK Ung PK3
2020-03-22 11:50 Blå PK7 ÖLIBF (09-10) 123201082 Kumla IBK/Ekeby IF PK7 - WSK Lindesberg PK7
2020-03-28 13:13 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202026 Ekeby IF Vit FK5 - Kopparbergs BK FK5
2020-03-28 17:00 Pantamera RÖD PK4 Vår-LÄTT 211021025 Kumla IBK PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis