Tegelbruket

Adress
Lertagsgatan 2, 70347 Örebro
Telefon
019-12 16 72 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-19 10:00 Träningsturnering H3 121221001 KFUM Örebro H3 - IBK Öster Örebro H3 (H3)
2020-09-19 11:15 Träningsturnering H3 121221002 Väster IBK Örebro A-lag - Gropens IF
2020-09-19 12:45 Träningsturnering H3 121221003 Väster IBK Örebro A-lag - KFUM Örebro H3
2020-09-19 14:00 Träningsturnering H3 121221004 Gropens IF - IBK Öster Örebro H3 (H3)
2020-09-19 15:15 Träningsturnering H3 121221005 IBK Öster Örebro H3 (H3) - Väster IBK Örebro A-lag
2020-09-19 16:30 Träningsturnering H3 121221006 KFUM Örebro H3 - Gropens IF
2020-09-28 18:15 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000019 KFUM Örebro P04/05 - Lillån IBK P05
Oktober
2020-10-04 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050011 KFUM Örebro Div H3 - Pålsboda IBF H3
2020-10-10 15:30 Herr 3 ÖLIBF 121050016 KFUM Örebro Div H3 - WSK Lindesberg Utv. H3
2020-10-17 12:00 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021006 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - Pålsboda IBF P10
2020-10-17 13:30 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020002 KFUM Örebro P0809 PK6 - Åsbro GOIF 07-11
2020-10-17 15:00 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011004 KFUM Örebro F0506 FK2 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06
2020-10-17 16:30 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012010 KFUM Örebro P0405 - Lillån IBK P05
2020-10-18 16:15 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018008 KFUM Örebro F0809 - Ekeby IF F07
2020-10-24 12:15 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012017 KFUM Örebro P0405 - Skälby IBK P05 svart
2020-10-24 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050035 KFUM Örebro Div H3 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF H3
2020-10-31 14:00 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020011 KFUM Örebro P0809 PK6 - Vakant lag
November
2020-11-08 17:00 Herr 3 ÖLIBF 121050044 KFUM Örebro Div H3 - Kopparbergs BK H3
2020-11-14 16:45 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020018 KFUM Örebro P0809 PK6 - Kumla IBK P09
2020-11-15 17:00 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018020 KFUM Örebro F0809 - Silvergruvans IBF F06/07
2020-11-21 12:30 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021039 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - WSK Lindesberg P09/10
2020-11-21 14:00 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012038 KFUM Örebro P0405 - Dingtuna GIF/Rönnby P04-05
2020-11-21 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050056 KFUM Örebro Div H3 - Lillån IBK Ung H3
2020-11-28 12:30 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018028 KFUM Örebro F0809 - IBF Örebro Utveckling F08/09
2020-11-28 16:00 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012045 KFUM Örebro P0405 - Askersunds IBK P04/05
December
2020-12-13 18:00 Herr 3 ÖLIBF 121050143 KFUM Örebro Div H3 - Örebro SK Ung H3
2020-12-19 12:30 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018036 KFUM Örebro F0809 - Gropens IF F07/09
2020-12-19 14:00 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011039 KFUM Örebro F0506 FK2 - Västerås IBS Ungdom F 05-06
Januari
2021-01-09 13:00 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018040 KFUM Örebro F0809 - Ekeby IF F08/09
2021-01-09 15:00 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012063 KFUM Örebro P0405 - Ekeby IF P03/05
2021-01-12 20:00 Herr 3 ÖLIBF 121050088 KFUM Örebro Div H3 - Väster IBK Örebro H3
2021-01-16 12:00 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020043 KFUM Örebro P0809 PK6 - Vintrosa IS P09
2021-01-16 13:30 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021073 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - Ekeby IF P10 Svart
2021-01-16 14:15 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012071 KFUM Örebro P0405 - Skälby IBK P05 röd
2021-01-16 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050095 KFUM Örebro Div H3 - Nora IBK H3
2021-01-23 16:30 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011054 KFUM Örebro F0506 FK2 - Lillån IBK F05-07
2021-01-30 12:30 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021089 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK7
2021-01-30 14:30 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020051 KFUM Örebro P0809 PK6 - Lillån IBK P10
2021-01-30 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050103 KFUM Örebro Div H3 - IBK Öster Örebro H3
2021-01-31 13:00 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018052 KFUM Örebro F0809 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF
Februari
2021-02-13 13:00 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011064 KFUM Örebro F0506 FK2 - Örebro SK Ungdomsklubb F06/08
2021-02-13 14:30 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012089 KFUM Örebro P0405 - Västerås IBS Ungdom P05
2021-02-20 16:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018060 KFUM Örebro F0809 - Nora IBK F07-08
2021-02-21 12:30 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021105 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - Lillån IBK P11
2021-02-21 14:30 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011066 KFUM Örebro F0506 FK2 - IFK Arboga IBK F06/07
2021-02-21 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050116 KFUM Örebro Div H3 - IBK Wasahus-73 H3
2021-02-27 14:00 PK7 BLÅ (10-11) ÖLIBF 123021112 KFUM Örebro P 1011 PK7 PK8 - IBF Örebro Utveckling P10
2021-02-27 14:00 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020061 KFUM Örebro P0809 PK6 - IBF Örebro Utveckling P10
2021-02-27 16:00 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012097 KFUM Örebro P0405 - Örebro SK Ungdomsklubb
Mars
2021-03-06 16:00 Herr 3 ÖLIBF 121050128 KFUM Örebro Div H3 - Gropens IF H3
2021-03-13 14:00 Pantamera FK4 RÖD (07-08) ÖLIBF 124018068 KFUM Örebro F0809 - Hovsta IF FK4 0708
2021-03-21 14:00 Pantamera FK2 RÖD (05-06) VIBF/ÖLIBF 212011077 KFUM Örebro F0506 FK2 - Ekeby IF F05/07
2021-03-21 16:00 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012117 KFUM Örebro P0405 - IBK Köping P-05
2021-03-27 13:00 PK6 BLÅ (09-10) ÖLIBF 123020070 KFUM Örebro P0809 PK6 - Örebro SK Ung P09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis