Idrottshuset, Nora

Adress
Parkgatan 2, Nora





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201001 Nora IBK PK7 - Hovsta IF PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201012 Nora IBK PK7 - KFUM Örebro PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201021 Nora IBK PK7 - Kumla IBK PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201031 Nora IBK PK7 - Ekeby IF PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201041 Nora IBK PK7 - WSK Lindesberg PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201051 Nora IBK PK7 - Åsbro GOIF PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201061 Nora IBK PK7 - Lillån IBK PK7
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201071 Nora IBK PK7 - Örebro SK Ung PK7
September
2019-09-14 13:30 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000021 Nora IBK (H3) - Örebro SK Ungdomsklubb
2019-09-28 13:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201010 Nora IBK H3 - Lillån IBK H3 (B-lag)
Oktober
2019-10-05 12:30 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018005 Nora IBK FK4 - Ekeby IF FK4
2019-10-12 10:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202002 Nora IBK FK5 - IBF Örebro Utv FK5
2019-10-12 11:30 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016005 Nora IBK FK2 - Per-Ols IBF FK2
2019-10-12 13:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206005 Nora IBK PK3 - Örebro SK Ung PK3
2019-10-12 15:00 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018010 Nora IBK FK4 - Örebro SK Ung FK4
2019-10-12 16:30 Pantamera PK2 Röd 211009011 Nora IBK PK2 - Västerås IBS Ung PK2
2019-10-12 18:45 Herrar Div 3 Örebro Län 121201026 Nora IBK H3 - Gropens IF H3
2019-10-19 16:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201036 Nora IBK H3 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
2019-10-26 10:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202013 Nora IBK FK5 - KFUM Örebro FK5
2019-10-26 11:30 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016010 Nora IBK FK2 - Rönnby IBK Ung FK2
2019-10-26 13:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206015 Nora IBK PK3 - IBK Köping PK3
2019-10-26 15:00 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018019 Nora IBK FK4 - Västerås IBS Ung FK4
2019-10-26 16:30 Pantamera PK2 Röd 211009023 Nora IBK PK2 - Örebro SK Ung PK2
2019-10-26 18:45 Herrar Div 3 Örebro Län 121201044 Nora IBK H3 - Kopparbergs BK H3
2019-10-27 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202005 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6
November
2019-11-08 19:30 Herrar Div 3 Örebro Län 121201060 Nora IBK H3 - IBK Wasahus-73 H3
2019-11-09 12:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202016 Nora IBK FK5 - Kopparbergs BK FK5
2019-11-09 14:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206019 Nora IBK PK3 - Kopparbergs BK PK3
2019-11-16 12:00 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018027 Nora IBK FK4 - Askersunds IBK FK4
2019-11-16 14:00 Pantamera PK2 Röd 211009045 Nora IBK PK2 - Skälby IBK Röd PK2
2019-11-16 16:30 Herrar Div 3 Örebro Län 121201076 Nora IBK H3 - Örebro SK Ung H3
2019-11-17 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202013 Nora IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6
2019-11-23 12:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206028 Nora IBK PK3 - IBF Örebro Utv PK3
2019-11-28 18:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202032 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Vit FK5
2019-11-29 19:00 Pantamera PK2 Röd 211009061 Nora IBK PK2 - Rönnby SK PK2
December
2019-12-07 11:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016024 Nora IBK FK2 - IBF Örebro Utv FK2
2019-12-07 14:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201097 Nora IBK H3 - KFUM Örebro H3
2019-12-08 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202021 Nora IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6
2019-12-14 11:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206037 Nora IBK PK3 - Lillån IBK PK3
2019-12-14 12:30 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202042 Nora IBK FK5 - SMÅ IF FK5
2019-12-14 15:00 Pantamera PK2 Röd 211009077 Nora IBK PK2 - Ekeby IF PK2
2019-12-20 19:30 Herrar Div 3 Örebro Län 121201109 Nora IBK H3 - Pålsboda IBF H3 (B-lag)
2019-12-21 11:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016029 Nora IBK FK2 - Örebro SK Ung FK2
2019-12-21 14:00 Pantamera PK2 Röd 211009084 Nora IBK PK2 - Lillån IBK PK2
Januari
2020-01-12 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202029 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6
2020-01-18 11:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202052 Nora IBK FK5 - Silvergruvans IBF FK5
2020-01-18 13:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206055 Nora IBK PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF
2020-01-18 16:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201121 Nora IBK H3 - Kumla IBK H3 (B-lag)
2020-01-26 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202037 Nora IBK PK6 - KFUM Örebro PK6
Februari
2020-02-08 11:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202066 Nora IBK FK5 - Lillån IBK FK5
2020-02-08 16:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201143 Nora IBK H3 - Väster IBK Örebro H3
2020-02-09 10:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202045 Nora IBK PK6 - Askersunds IBK PK6
2020-02-15 11:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202072 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Svart FK5
2020-02-15 12:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206069 Nora IBK PK3 - IFK Arboga PK3
2020-02-15 14:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016047 Nora IBK FK2 - Per-Ols IBF FK2
2020-02-29 16:00 Herrar Div 3 Örebro Län 121201175 Nora IBK H3 - Brickebackens IF H3
Mars
2020-03-07 13:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202053 Nora IBK PK6 - Gropens IF PK6
2020-03-10 19:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016052 Nora IBK FK2 - Rönnby IBK Ung FK2
2020-03-14 11:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202082 Nora IBK FK5 - Hovsta IF FK5
2020-03-14 12:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206078 Nora IBK PK3 - Silvergruvans IBF PK3
2020-03-28 11:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016063 Nora IBK FK2 - Ekeby IF FK2
2020-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206087 Nora IBK PK3 - Kumla IBK PK3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis