Åby Arena

Adress
Åby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 11:15 Träningsmatch Östergötland 235800025 Åby IBK Ungdom - Hjulsbro IK
Oktober
2020-10-03 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011010 Åby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-10-03 17:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704009 Åby IBK Ungdom - Linköping IBK Ungdom
2020-10-04 10:00 DM Flickor Röd gruppspel 235580001 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 05:18
2020-10-04 10:45 DM Flickor Röd gruppspel 235580002 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Hjulsbro IK F 06
2020-10-04 11:30 DM Flickor Röd gruppspel 235580003 Solfjäderstaden IBK F 07 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2020-10-04 12:15 DM Flickor Röd gruppspel 235580004 Linköping IBK Ungdom F 05:18 - Linköping IBK Ungdom F 06:16
2020-10-04 13:00 DM Flickor Röd gruppspel 235580005 Hjulsbro IK F 06 - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-10-04 13:45 DM Flickor Röd gruppspel 235580006 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06:16
2020-10-04 14:45 DM Flickor Röd gruppspel 235580007 Linköping IBK Ungdom F 05:18 - Hjulsbro IK F 06
2020-10-04 15:30 DM Flickor Röd gruppspel 235580008 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-10-04 16:15 DM Flickor Röd gruppspel 235580009 Hjulsbro IK F 06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2020-10-04 17:00 DM Flickor Röd gruppspel 235580010 Solfjäderstaden IBK F 07 - Linköping IBK Ungdom F 05:18
2020-10-04 18:00 DM Flickor Röd A slutspel 235581001 DM 1:a gruppspel - DM 4:a gruppspel
2020-10-04 19:00 DM Flickor Röd A slutspel 235581002 DM 2:a gruppspel - DM 3:a gruppspel
2020-10-04 20:00 DM Flickor Röd A slutspel 235581003 Vinnare i match 235581001 - Vinnare i match 235581002
2020-10-09 20:00 Herrar Division 2 230100002 Åby IBK Ungdom - Finspång IBK
2020-10-10 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011017 Åby IBK - Lindås Rasta IBK
2020-10-11 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000001 Åby IBK Ungdom P 09 - Rimforsa IF P 08
2020-10-11 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000002 Ledberg IBF P 09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-10-11 11:30 Pojkar Blå Klass A 233000003 Åby IBK Ungdom P 09 - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-10-11 12:15 Pojkar Blå Klass A 233000004 Rimforsa IF P 08 - Ledberg IBF P 09 Grön
2020-10-11 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000005 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Rimforsa IF P 08
2020-10-11 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000006 Ledberg IBF P 09 Grön - Åby IBK Ungdom P 09
2020-10-16 20:00 Herrar Division 4 230250007 Åby IBK Ungdom U-lag - Rimforsa IF U-lag
2020-10-21 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005010 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - IBK Åtvidaberg P 06/08
2020-10-23 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704019 Åby IBK Ungdom - Strängnäs IBK
2020-10-25 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006011 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - IBF Norrköping P 07/08
2020-10-25 11:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202007 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Hjulsbro IK F07/08 Blå
2020-10-25 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003007 Åby IBK Ungdom P 06 - Solfjäderstaden IBK P 06
2020-10-25 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002005 Åby IBK Ungdom P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Svart
2020-10-25 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000004 Åby IBK Ungdom P 04 - Bergs IK P 05
2020-10-30 20:00 Herrar Division 4 230250023 Åby IBK Ungdom U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2020-10-31 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011026 Åby IBK - FBC Lerum
2020-10-31 17:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704022 Åby IBK Ungdom - Salems IF
November
2020-11-04 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000008 Åby IBK Ungdom P 04 - IBF Norrköping P 03/04
2020-11-06 20:00 Herrar Division 2 230100026 Åby IBK Ungdom - Linköpings IBS
2020-11-08 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005020 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Söderköpings IBK P 06/07
2020-11-08 11:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203009 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Mjölby IBK F Röd
2020-11-08 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006021 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Boets IK P 07/08
2020-11-08 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002010 Åby IBK Ungdom P 05 - IBF Antvarden P 05/06
2020-11-09 19:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202013 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Boets IK F 06/08
2020-11-13 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704033 Åby IBK Ungdom - FBI Tullinge
2020-11-14 09:30 Herrar Division 4 230250031 Åby IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC U-lag
2020-11-14 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011038 Åby IBK - IBF Örebro
2020-11-14 17:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200017 Åby IBK Ungdom F 03/06 - IBF Linköping
2020-11-16 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202018 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Linghems SK F 07/08
2020-11-20 20:00 Herrar Division 2 230100038 Åby IBK Ungdom - IBF Antvarden
2020-11-21 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203019 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - IBK Åtvidaberg F 06/08
2020-11-21 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003031 Åby IBK Ungdom P 06 - Finspång IBK PF 06/08 Svart
2020-11-21 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011045 Åby IBK - Nykvarns IBF Ungdom
2020-11-21 17:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704037 Åby IBK Ungdom - Torshälla IBK
2020-11-22 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005032 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-11-22 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002020 Åby IBK Ungdom P 05 - Söderköpings IBK P 03/05
2020-11-22 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006036 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2020-11-28 13:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002024 Åby IBK Ungdom P 05 - Hjulsbro IK Grön
2020-11-28 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006040 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2020-11-29 09:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001047 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Hjulsbro IK P 12 Vit
2020-11-29 09:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234001049 Ekängens IF P 12 Blå - Svinstadsjöns IF P 11
2020-11-29 09:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234001051 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Hjulsbro IK P 12 Vit
2020-11-29 10:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234001053 Svinstadsjöns IF P 11 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2020-11-29 10:35 Pojkar Grön Klass B Östra 234001055 Hjulsbro IK P 12 Vit - Ekängens IF P 12 Blå
2020-11-29 10:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234001057 Ekängens IF P 12 Vit - Hjulsbro IK P 12 Vit
2020-11-29 11:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234001059 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Ekängens IF P 12 Blå
2020-11-29 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202028 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-11-29 13:20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200025 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 05
2020-11-29 14:45 Herrar Division 4 230250048 Åby IBK Ungdom U-lag - Linköping AIS A-lag
December
2020-12-07 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003053 Åby IBK Ungdom P 06 - IBF Norrköping P 05
2020-12-11 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704049 Åby IBK Ungdom - Onyx IBS
2020-12-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006052 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Bergs IK P 08
2020-12-12 14:20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200033 Åby IBK Ungdom F 03/06 - IFK Gnesta F 05-06
2020-12-12 17:00 Herrar Division 2 230100055 Åby IBK Ungdom - Linköping IBK Ungdom
2020-12-19 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000030 Åby IBK Ungdom P 04 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2020-12-19 10:20 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003065 Åby IBK Ungdom P 06 - Mjölby IBK P Röd 2 06/07
2020-12-19 11:40 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005060 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Bergs IK P 06/07 Gul
2020-12-19 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011063 Åby IBK - Lillån IBK
2020-12-19 17:00 Herrar Division 4 230250065 Åby IBK Ungdom U-lag - Mjölby IBK U-lag
2020-12-20 09:00 Flickor Blå Klass D 233203049 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Borensberg IBC F 08/11 Orange
2020-12-20 09:45 Flickor Blå Klass D 233203050 Ledberg IBF F 10/11 - Rimforsa IF F 08/10 Vit
2020-12-20 10:30 Flickor Blå Klass D 233203051 Borensberg IBC F 08/11 Orange - Ledberg IBF F 10/11
2020-12-20 11:15 Flickor Blå Klass D 233203052 Rimforsa IF F 08/10 Vit - Åby IBK Ungdom F 10/11
2020-12-20 12:00 Flickor Blå Klass D 233203053 Rimforsa IF F 08/10 Vit - Borensberg IBC F 08/11 Orange
2020-12-20 12:45 Flickor Blå Klass D 233203054 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Ledberg IBF F 10/11
2020-12-20 13:30 Pojkar Blå Klass A 233000079 Åby IBK Ungdom P 09 - Bergs IK P 09 Svart
2020-12-20 14:15 Pojkar Blå Klass A 233000080 Rimforsa IF P 08 - Borensberg IBC P 08/09
2020-12-20 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000081 Åby IBK Ungdom P 09 - Borensberg IBC P 08/09
2020-12-20 15:45 Pojkar Blå Klass A 233000082 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P 08
2020-12-20 16:30 Pojkar Blå Klass A 233000083 Borensberg IBC P 08/09 - Bergs IK P 09 Svart
2020-12-20 17:15 Pojkar Blå Klass A 233000084 Rimforsa IF P 08 - Åby IBK Ungdom P 09
Januari
2021-01-06 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011071 Åby IBK - Malmö FBC
2021-01-08 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704059 Åby IBK Ungdom - Ledberg IBF
2021-01-09 15:00 Herrar Division 4 230250069 Åby IBK Ungdom U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2021-01-10 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003069 Åby IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit
2021-01-10 10:20 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203042 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Ekängens IF F 08/09
2021-01-10 11:40 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200041 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Onyx IBS F05-06
2021-01-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002043 Åby IBK Ungdom P 05 - Mjölby IBK P Röd 1 04/05
2021-01-10 14:20 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006064 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - IBK Mantorp P/F 08
2021-01-13 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005072 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77
2021-01-17 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000034 Åby IBK Ungdom P 04 - Bergs IK P 05
2021-01-17 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006067 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Rimforsa IF P 07/08
2021-01-17 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200049 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Trosa Edanö IBK F 05/06
2021-01-17 15:00 Herrar Division 2 230100074 Åby IBK Ungdom - Linköping Legends FBC
2021-01-18 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003082 Åby IBK Ungdom P 06 - Bergs IK P 06/07 Svart
2021-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000038 Åby IBK Ungdom P 04 - IBF Norrköping P 03/04
2021-01-23 10:20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005083 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2021-01-23 11:40 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203052 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 08
2021-01-23 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011089 Åby IBK - Lagan IBK
2021-01-23 17:00 Herrar Division 4 230250082 Åby IBK Ungdom U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-01-24 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005079 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - IBK Åtvidaberg P 10/11
2021-01-24 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005080 Linghems SK P 11 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit
2021-01-24 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005081 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit
2021-01-24 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005082 IBK Åtvidaberg P 10/11 - Linghems SK P 11 Grön
2021-01-24 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005083 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit - IBK Åtvidaberg P 10/11
2021-01-24 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005084 Linghems SK P 11 Grön - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2021-01-29 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704074 Åby IBK Ungdom - Nykvarns IF
2021-01-30 16:30 Herrar Division 2 230100086 Åby IBK Ungdom - Linköpings Universitets AIF IBK
2021-01-31 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003113 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - Hjulsbro IK P 13 Svart
2021-01-31 09:25 Pojkar Grön Klass C Östra 234003115 Linghems SK P 13 Grön - Svärtinge SK P 12/13 Svart
2021-01-31 09:50 Pojkar Grön Klass C Östra 234003117 Hjulsbro IK P 13 Svart - Linghems SK P 13 Grön
2021-01-31 10:15 Pojkar Grön Klass C Östra 234003119 Svärtinge SK P 12/13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön
2021-01-31 10:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234003121 Hjulsbro IK P 13 Svart - Svärtinge SK P 12/13 Svart
2021-01-31 11:05 Pojkar Grön Klass C Östra 234003123 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - Linghems SK P 13 Grön
2021-01-31 11:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003125 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - Hjulsbro IK P 13 Vit
2021-01-31 11:55 Pojkar Grön Klass C Östra 234003127 Linghems SK P 13 Grön - Svärtinge SK P 12/13 Vit
2021-01-31 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002055 Åby IBK Ungdom P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Vit
2021-01-31 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003096 Åby IBK Ungdom P 06 - IBK Mantorp P 04/07
2021-01-31 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006080 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - BK Vingen Röd
Februari
2021-02-07 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005091 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2021-02-07 16:50 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202063 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Hjulsbro IK F07/08 Blå
2021-02-07 18:10 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006094 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - IBF Linköping P 08
2021-02-13 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011097 Åby IBK - Warberg IC
2021-02-13 17:00 Herrar Division 2 230100097 Åby IBK Ungdom - Rimforsa IF
2021-02-14 09:00 Pojkar Blå Klass E 233004115 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09
2021-02-14 09:45 Pojkar Blå Klass E 233004116 Solfjäderstaden IBK P 11 - Söderköpings IBK P 10/11 Svart
2021-02-14 10:30 Pojkar Blå Klass E 233004117 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Söderköpings IBK P 10/11 Svart
2021-02-14 11:15 Pojkar Blå Klass E 233004118 IBF Linköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 11
2021-02-14 12:00 Pojkar Blå Klass E 233004119 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09
2021-02-14 12:45 Pojkar Blå Klass E 233004120 Solfjäderstaden IBK P 11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2021-02-14 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200065 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Svart
2021-02-14 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002061 Åby IBK Ungdom P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Svart
2021-02-21 14:45 Herrar Division 4 230250106 Åby IBK Ungdom U-lag - IBK Åtvidaberg U-lag
2021-02-28 11:00 Herrar Division 2 230100109 Åby IBK Ungdom - IBF Norrköping
2021-02-28 15:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580704087 Åby IBK Ungdom - Telge SIBK
Mars
2021-03-03 19:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011117 Åby IBK - Onyx IBK
2021-03-06 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005108 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - Hjulsbro IK Vit
2021-03-06 10:20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200069 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Onyx IBS F05-06
2021-03-06 11:40 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203070 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Ekängens IF F 08/09
2021-03-06 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011122 Åby IBK - Karlstad IBF
2021-03-12 20:00 Herrar Division 4 230250125 Åby IBK Ungdom U-lag - IBF Antvarden U-lag
2021-03-14 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203075 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - IBK Åtvidaberg F 06/08
2021-03-14 11:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200073 Åby IBK Ungdom F 03/06 - IBF Linköping
2021-03-14 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202074 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Linghems SK F 07/08
2021-03-14 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006112 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
2021-03-14 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002076 Åby IBK Ungdom P 05 - Söderköpings IBK P 03/05
2021-03-21 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002080 Åby IBK Ungdom P 05 - Hjulsbro IK Grön
2021-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003125 Åby IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2021-03-21 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006124 Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit - Westerviks IBK P 08
2021-03-21 14:00 Herrar Division 2 230100128 Åby IBK Ungdom - IBK Succé
2021-03-28 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005130 Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2021-03-28 10:20 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202084 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F 07
2021-03-28 11:40 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200081 Åby IBK Ungdom F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 05
2021-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000060 Åby IBK Ungdom P 04 - Linköping IBK Ungdom Röd A
April
2021-04-04 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000157 Åby IBK Ungdom P 09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2021-04-04 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000158 Borensberg IBC P 08/09 - Bergs IK P 09 Svart
2021-04-04 11:30 Pojkar Blå Klass A 233000159 Åby IBK Ungdom P 09 - Bergs IK P 09 Svart
2021-04-04 12:15 Pojkar Blå Klass A 233000160 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Borensberg IBC P 08/09
2021-04-04 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000161 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2021-04-04 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000162 Borensberg IBC P 08/09 - Åby IBK Ungdom P 09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis