Åby Arena

Adress
Åby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 09:00 DM P 15 235510001 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Åby IBK Ungdom P07/09
2022-10-01 09:50 DM P 15 235510002 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Finspång IBK PF 06/08
2022-10-01 10:40 DM P 15 235510003 Linköping IBK Ungdom P06/07:77 Svart - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-10-01 11:30 DM P 15 235510004 Åby IBK Ungdom P07/09 - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2022-10-01 12:20 DM P 15 235510005 Finspång IBK PF 06/08 - Linköping IBK Ungdom P06/07:77 Svart
2022-10-01 13:10 DM P 15 235510006 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2022-10-01 14:00 DM P 15 235510007 Åby IBK Ungdom P07/09 - Finspång IBK PF 06/08
2022-10-01 14:50 DM P 15 235510008 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Linköping IBK Ungdom P06/07:77 Svart
2022-10-01 15:40 DM P 15 235510009 Finspång IBK PF 06/08 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-10-01 16:30 DM P 15 235510010 Linköping IBK Ungdom P06/07:77 Svart - Åby IBK Ungdom P07/09
2022-10-02 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005013 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-10-02 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005014 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-10-02 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005015 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-10-02 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005016 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2022-10-02 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005017 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-10-02 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005018 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2022-10-07 19:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033020 Åby IBK - Nykvarns IF
2022-10-14 20:00 Herrar Division 2 230100007 Åby IBK Ungdom - Linköping IBK Ungdom
2022-10-15 10:00 HJ 18 Höst 231000006 Åby IBK Ungdom HJ - IBF Norrköping HJ A
2022-10-15 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033029 Åby IBK - Onyx IBK
2022-10-15 17:00 Herrar Division 3 230200011 Åby IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag
2022-10-16 19:00 Damjunior 231100004 Åby IBK Ungdom DJ - Strängnäs IBK DJ
2022-10-22 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201007 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2022-10-22 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003009 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Söderköpings IBK P 07/09
2022-10-23 09:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002019 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - Linghems SK P 14 Grön
2022-10-23 09:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002021 Ledberg IBF P 14/15 Gul - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2022-10-23 09:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002023 Linghems SK P 14 Grön - Ledberg IBF P 14/15 Gul
2022-10-23 10:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002025 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Åby IBK Ungdom P14/15 Svart
2022-10-23 10:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002027 Linghems SK P 14 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2022-10-23 11:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002029 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - Ledberg IBF P 14/15 Gul
2022-10-23 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002031 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2022-10-23 11:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002033 Ledberg IBF P 14/15 Gul - Svärtinge SK P 14/15
2022-10-23 13:00 Pojkar Blå Klass E 233004007 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2022-10-23 13:45 Pojkar Blå Klass E 233004008 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Blå
2022-10-23 14:30 Pojkar Blå Klass E 233004009 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Blå
2022-10-23 15:15 Pojkar Blå Klass E 233004010 IBF Kolmården P 12/13 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2022-10-23 16:00 Pojkar Blå Klass E 233004011 Finspång IBK PF 11/12 Blå - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2022-10-23 16:45 Pojkar Blå Klass E 233004012 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-10-29 10:00 HJ 18 Höst 231000015 Åby IBK Ungdom HJ - Solfjäderstaden IBK HJ
2022-10-29 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033040 Åby IBK - FBC Nyköping
2022-10-29 17:00 Herrar Division 3 230200021 Åby IBK Ungdom U-lag - Linköpings IBS U-lag
2022-10-30 09:00 Flickor Grön Klass B 234201001 Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F14/15
2022-10-30 09:25 Flickor Grön Klass B 234201003 Ekängens IF F14 Blå - Linghems SK F 14/15 Grön
2022-10-30 09:50 Flickor Grön Klass B 234201005 Svärtinge SK F 12/15 - IBK Mantorp F 12-14
2022-10-30 10:15 Flickor Grön Klass B 234201007 Linghems SK F 14/15 Grön - Åby IBK Ungdom F 13/15
2022-10-30 10:40 Flickor Grön Klass B 234201009 Svärtinge SK F 12/15 - Ekängens IF F14 Vit
2022-10-30 11:05 Flickor Grön Klass B 234201011 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Ekängens IF F14 Blå
2022-10-30 11:30 Flickor Grön Klass B 234201013 Linghems SK F 14/15 Grön - Svärtinge SK F 12/15
2022-10-30 11:55 Flickor Grön Klass B 234201015 IBK Mantorp F 12-14 - Linghems SK F 14/15 Vit
2022-10-30 12:20 Flickor Grön Klass B 234201017 Svärtinge SK F 12/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit
2022-10-30 13:15 Pojkar Blå Klass A 233000013 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Kolmården P 10
2022-10-30 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000014 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:15
2022-10-30 14:45 Pojkar Blå Klass A 233000015 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:15
2022-10-30 15:30 Pojkar Blå Klass A 233000016 IBF Kolmården P 10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2022-10-30 16:15 Pojkar Blå Klass A 233000017 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - IBF Kolmården P 10
2022-10-30 17:00 Pojkar Blå Klass A 233000018 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-10-30 18:15 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200011 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Linköping IBK Ungdom F 06/08:77
2022-10-30 19:35 Herrar Division 2 230100023 Åby IBK Ungdom - Linköpings Universitets AIF IBK
November
2022-11-12 10:30 Herrar Division 3 230200036 Åby IBK Ungdom U-lag - Linköping AIS
2022-11-12 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201013 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2022-11-12 15:00 Herrar Division 2 230100031 Åby IBK Ungdom - Linköpings IBS
2022-11-20 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201018 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Hjulsbro IK F 07/09 Vit
2022-11-20 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003034 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Borensberg IBC P 08/09
2022-11-20 13:00 Herrar Division 3 230200040 Åby IBK Ungdom U-lag - Rimforsa IF
2022-11-23 20:00 HJ 18 Höst 231000027 Åby IBK Ungdom HJ - Hjulsbro IK HJ
2022-11-25 19:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033054 Åby IBK - Bergs IK
2022-11-27 19:00 Damjunior 231100027 Åby IBK Ungdom DJ - Telge SIBK DJ
December
2022-12-03 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201032 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Bergs IK F 09/11 Gul
2022-12-03 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003046 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 09
2022-12-03 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033060 Åby IBK - Linköping FBC
2022-12-03 17:00 Herrar Division 3 230200052 Åby IBK Ungdom U-lag - Mjölby IBK
2022-12-04 16:45 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200029 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Boets IK F 07/08
2022-12-04 18:15 Herrar Division 2 230100053 Åby IBK Ungdom - BK Vingen
2022-12-11 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200034 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2022-12-17 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033072 Åby IBK - Ledberg IBF
2022-12-17 17:00 Herrar Division 3 230200064 Åby IBK Ungdom U-lag - Ledberg IBF U-lag
2022-12-18 10:00 Flickor Blå Klass A 233200025 Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit - Brokinds IF F 11
2022-12-18 10:45 Flickor Blå Klass A 233200026 Finspång IBK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2022-12-18 11:30 Flickor Blå Klass A 233200027 Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2022-12-18 12:15 Flickor Blå Klass A 233200028 Brokinds IF F 11 - Finspång IBK F 09/10
2022-12-18 13:00 Flickor Blå Klass A 233200029 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Brokinds IF F 11
2022-12-18 13:45 Flickor Blå Klass A 233200030 Finspång IBK F 09/10 - Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit
2022-12-18 15:15 Damjunior 231100043 Åby IBK Ungdom DJ - Trosa Edanö IBK DJ
2022-12-18 17:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003066 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-12-18 19:15 Herrar Division 2 230100065 Åby IBK Ungdom - IBF Antvarden
Januari
2023-01-07 16:00 Herrar Division 2 230100069 Åby IBK Ungdom - IBF Norrköping
2023-01-14 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003071 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Hjulsbro IK Röd D
2023-01-14 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200044 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Ekängens IF/Linghems SK
2023-01-14 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033083 Åby IBK - IBF Örebro
2023-01-21 09:00 Pojkar Blå Klass G 233006085 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-01-21 09:45 Pojkar Blå Klass G 233006086 Ledberg IBF P 13 Grön - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2023-01-21 10:30 Pojkar Blå Klass G 233006087 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2023-01-21 11:15 Pojkar Blå Klass G 233006088 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-01-21 12:00 Pojkar Blå Klass G 233006089 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-01-21 12:45 Pojkar Blå Klass G 233006090 Ledberg IBF P 13 Grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2023-01-21 14:00 Damjunior 231100055 Åby IBK Ungdom DJ - Nykvarns IBF Ungdom DJ
2023-01-21 16:30 Herrar Division 3 230200080 Åby IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC
2023-01-22 18:00 Herrar Division 2 230100082 Åby IBK Ungdom - Hjulsbro IK
2023-01-28 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033102 Åby IBK - Solfjäderstaden IBK
2023-01-29 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004049 Åby IBK Ungdom P14/15 Vit - Ledberg IBF P 14/15 Svart
2023-01-29 09:25 Pojkar Grön Klass C Östra 234004051 Söderköpings IBK 14/15 - IBF Kolmården P15
2023-01-29 09:50 Pojkar Grön Klass C Östra 234004053 Bergs IK P 14/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Vit:P15)
2023-01-29 10:15 Pojkar Grön Klass C Östra 234004055 Ledberg IBF P 14/15 Svart - Söderköpings IBK 14/15
2023-01-29 10:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234004057 IBF Norrköping P 14/15 - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2023-01-29 11:05 Pojkar Grön Klass C Östra 234004059 Hjulsbro IK Grön (Svart:P15) - Bergs IK P 14/15 Vit
2023-01-29 11:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004061 Söderköpings IBK 14/15 Vit - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2023-01-29 11:55 Pojkar Grön Klass C Östra 234004063 Bergs IK P 14/15 Vit - Ledberg IBF P 14/15 Svart
2023-01-29 12:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234004065 Hjulsbro IK Grön (Svart:P15) - IBF Kolmården P15
2023-01-29 12:45 Pojkar Grön Klass C Östra 234004067 Söderköpings IBK 14/15 - Bergs IK P 14/15 Vit
2023-01-29 13:10 Pojkar Grön Klass C Östra 234004069 Åby IBK Ungdom P14/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Svart:P15)
2023-01-29 13:35 Pojkar Grön Klass C Östra 234004071 Ledberg IBF P 14/15 Svart - IBF Kolmården P15
2023-01-29 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200054 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Hjulsbro IK F 07/09 Blå
Februari
2023-02-04 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005085 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Borensberg IBC P 12/13 Svart
2023-02-04 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005086 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2023-02-04 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005087 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2023-02-04 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005088 Borensberg IBC P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2023-02-04 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005089 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Borensberg IBC P 12/13 Svart
2023-02-04 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005090 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2023-02-04 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003092 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Bergs IK P 09 Svart
2023-02-04 16:45 Herrar Division 2 230100096 Åby IBK Ungdom - Söderköpings IBK
2023-02-05 18:15 Herrar Division 3 230200094 Åby IBK Ungdom U-lag - IBF Norrköping U-lag
2023-02-18 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033114 Åby IBK - IBF Västerås
2023-02-25 16:00 Herrar Division 3 230200112 Åby IBK Ungdom U-lag - IBF Kolmården
Mars
2023-03-01 19:45 Damjunior 231100076 Åby IBK Ungdom DJ - Onyx IBS DJ
2023-03-04 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200067 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Linköping IBK Ungdom F 06/08:77
2023-03-04 11:30 Damjunior 231100082 Åby IBK Ungdom DJ - Linköping IBK Ungdom DJ
2023-03-11 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001091 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - IBF Antvarden P 09/11
2023-03-11 10:45 Pojkar Blå Klass B 233001092 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-03-11 11:30 Pojkar Blå Klass B 233001093 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-03-11 12:15 Pojkar Blå Klass B 233001094 IBF Antvarden P 09/11 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11)
2023-03-11 13:00 Pojkar Blå Klass B 233001095 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Antvarden P 09/11
2023-03-11 13:45 Pojkar Blå Klass B 233001096 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2023-03-11 17:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033132 Åby IBK - IFK Arboga
2023-03-12 13:15 Herrar Division 3 230200124 Åby IBK Ungdom U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2023-03-12 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003119 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Rimforsa IF P 08
2023-03-12 17:15 Herrar Division 2 230100125 Åby IBK Ungdom - KFUM Norrköping IBF
2023-03-19 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003126 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2023-03-26 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201084 Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit - Borensberg IBC F 08/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis