Ängelholms Idrottshall

Adress
Idrottsgatan 2A, 26263 Ängelholm
Telefon
0733-305925 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 12:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101001 FBC Engelholm F12/F13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
2023-10-14 13:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101002 Röke IBK F13-14 - Höganäs IBF F12/13
2023-10-14 13:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101003 Höganäs IBF F12/13 - FBC Engelholm F12/F13
2023-10-14 14:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101004 VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Röke IBK F13-14
2023-10-14 15:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101005 Höganäs IBF F12/13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
2023-10-14 15:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101006 FBC Engelholm F12/F13 - Röke IBK F13-14
2023-10-15 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401001 FBC Engelholm P16 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart
2023-10-15 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401002 FBC Engelholm P16 Röd - Gantofta IBK P15-2
2023-10-15 13:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401003 Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart - Gantofta IBK P15-1
2023-10-15 13:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401004 Gantofta IBK P15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit
2023-10-15 14:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401005 Gantofta IBK P15-1 - FBC Engelholm P16 Blå
2023-10-15 14:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401006 Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit - FBC Engelholm P16 Röd
November
2023-11-11 13:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401025 FBC Engelholm P13 - Hjärnarps IBK P13-14 Grön
2023-11-11 14:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401026 Hjärnarps IBK P13-14 Grön - FC Helsingborg P14 svart/blå
2023-11-11 15:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401027 FC Helsingborg P14 svart/blå - FBC Engelholm P13
2023-11-18 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301013 FBC Engelholm P15 Röd - Emmaljunga GOIF PF14
2023-11-18 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301014 FBC Engelholm P15 Blå - Förslövs IF P14-16 A
2023-11-18 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301015 Emmaljunga GOIF PF14 - Förslövs IF P14-16
2023-11-18 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301016 Förslövs IF P14-16 A - IBK Landskrona P14/15
2023-11-18 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301017 Förslövs IF P14-16 - FBC Engelholm P15 Röd
2023-11-18 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301018 IBK Landskrona P14/15 - FBC Engelholm P15 Blå
2023-11-25 12:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301028 FBC Engelholm P13 - Emmaljunga GOIF P11
2023-11-25 13:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301029 Emmaljunga GOIF P11 - IBK Osby P11
2023-11-25 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301030 IBK Osby P11 - FBC Engelholm P13
December
2023-12-02 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301025 FBC Engelholm P14 - Willands IBK P14/15 Svart
2023-12-02 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301026 Höganäs IBF P14 - FBC Engelholm P15 Röd
2023-12-02 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301027 Willands IBK P14/15 Svart - FBC Engelholm P15 Blå
2023-12-02 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301028 FBC Engelholm P15 Röd - Willands IBK P14/15 Grön
2023-12-02 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301029 FBC Engelholm P15 Blå - FBC Engelholm P14
2023-12-02 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301030 Willands IBK P14/15 Grön - Höganäs IBF P14
2023-12-16 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001025 FBC Engelholm F14/15 Grön - Munka-Ljungby IBK F14/15
2023-12-16 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001026 Munka-Ljungby IBK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Blå
2023-12-16 14:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001027 FBC Engelholm F14/15 Blå - FBC Engelholm F14/15 Grön
Januari
2024-01-14 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401037 FBC Engelholm P16 Röd - Gantofta IBK P15-1
2024-01-14 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401038 FBC Engelholm P16 Blå - Gantofta IBK P15-2
2024-01-14 13:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401039 Gantofta IBK P15-1 - FC Helsingborg P15
2024-01-14 13:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401040 Gantofta IBK P15-2 - Munka-Ljungby IBK P14-16
2024-01-14 14:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401041 FC Helsingborg P15 - FBC Engelholm P16 Röd
2024-01-14 14:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401042 Munka-Ljungby IBK P14-16 - FBC Engelholm P16 Blå
2024-01-20 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001028 FBC Engelholm F14/15 Röd - FBC Engelholm F14/15 Blå
2024-01-20 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001029 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - IBK Lund F14/15 NV
2024-01-20 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001030 FBC Engelholm F14/15 Blå - IBK Lund F14 Sandby
2024-01-20 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001031 IBK Lund F14/15 NV - FBC Engelholm F14/15 Grön
2024-01-20 14:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001032 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Röd
2024-01-20 14:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001033 FBC Engelholm F14/15 Grön - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15
2024-01-27 12:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101049 FBC Engelholm F12/F13 - Gantofta IBK F13
2024-01-27 13:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101050 Munka-Ljungby IBK F12-15 - Röke IBK F13-14
2024-01-27 13:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101051 Röke IBK F13-14 - FBC Engelholm F12/F13
2024-01-27 14:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101052 Gantofta IBK F13 - Munka-Ljungby IBK F12-15
2024-01-27 15:10 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101053 Röke IBK F13-14 - Gantofta IBK F13
2024-01-27 15:50 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101054 FBC Engelholm F12/F13 - Munka-Ljungby IBK F12-15
Februari
2024-02-10 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301049 FBC Engelholm P15 Blå - Willands IBK P14/15 Svart
2024-02-10 12:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301050 FBC Engelholm P15 Röd - Förslövs IF P14-16
2024-02-10 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301051 Willands IBK P14/15 Svart - Förslövs IF P14-16 A
2024-02-10 13:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301052 Förslövs IF P14-16 - Willands IBK P14/15 Grön
2024-02-10 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301053 Förslövs IF P14-16 A - FBC Engelholm P15 Blå
2024-02-10 14:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301054 Willands IBK P14/15 Grön - FBC Engelholm P15 Röd
2024-02-29 20:00 Herrar Div 4 Norra Skåne 131004112 FBC Engelholm B - SS Sofiero
Mars
2024-03-01 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001117 FBC Engelholm A - Eslövs IBF A
2024-03-02 09:00 Pantamera Flickor B Norra 132021033 FBC Engelholm F08/F09 - IBK Lund F09/10
2024-03-02 12:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401085 FBC Engelholm P13 - Höganäs IBF P12/13
2024-03-02 13:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401086 Höganäs IBF P12/13 - Häljarps SK P13/14 2
2024-03-02 14:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401087 Häljarps SK P13/14 2 - FBC Engelholm P13
2024-03-02 17:00 Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår 131074020 FBC Engelholm P11 - Höllvikens IBF P11
2024-03-03 13:00 Pantamera Pojkar D (P10) Norra 131061073 FBC Engelholm P11 - IBK Lund P2010 Svart
2024-03-03 15:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580736083 FBC Engelholm - Warberg IBF
2024-03-08 20:00 Herrar Div 4 Norra Skåne 131004124 FBC Engelholm B - Båstads GIF
2024-03-09 12:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301094 FBC Engelholm P13 - Willands IBK PF12
2024-03-09 13:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301095 Willands IBK PF12 - Höganäs IBF P12/13
2024-03-09 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301096 Höganäs IBF P12/13 - FBC Engelholm P13
2024-03-09 17:00 Pantamera Pojkar C (P09) Svår 131050077 FBC Engelholm P10 - Gårdarike IBK P09
2024-03-10 12:30 Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår 131074024 FBC Engelholm P11 - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK P12/13
2024-03-16 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001052 FBC Engelholm F14/15 Blå - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15
2024-03-16 13:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001053 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Röd
2024-03-16 14:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001054 FBC Engelholm F14/15 Röd - FBC Engelholm F14/15 Blå
2024-03-16 15:00 Pantamera Flickor E Svår Vår 132028026 FBC Engelholm F10-12 - Skurups IBK F11-12
2024-03-17 13:00 Pantamera Pojkar D (P10) Norra 131061083 FBC Engelholm P11 - Båstads GIF P10/11
2024-03-17 15:00 Pantamera Pojkar B (P08) Norra 131041088 FBC Engelholm P09 - Lönsboda IBK P08-10
2024-03-17 17:00 Pantamera Flickor B Norra 132021047 FBC Engelholm F08/F09 - Emmaljunga GOIF F07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis