Oktober |
2023-10-22 12:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303001 |
Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Malmhaug IBF P12/13 Svart |
|
2023-10-22 13:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303002 |
Malmhaug IBF P12/13 Svart - Höllvikens IBF P13 Svart |
|
2023-10-22 14:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303003 |
Höllvikens IBF P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden |
|
2023-10-22 15:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303004 |
Malmö FBC P12-13 Riseberga - IK Stanstad P12 Blå |
|
2023-10-22 16:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303005 |
IK Stanstad P12 Blå - IBK Landskrona P13 |
|
2023-10-22 17:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303006 |
IBK Landskrona P13 - Malmö FBC P12-13 Riseberga |
|
November |
2023-11-11 13:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001025 |
Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Bjärreds IBK F13/14 |
|
2023-11-11 14:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001026 |
Bjärreds IBK F13/14 - Palmstaden IK F11/12/13 |
|
2023-11-11 15:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001027 |
Palmstaden IK F11/12/13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs |
|
2023-11-25 12:00 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503023 |
Malmö FBC 15-17 Riseberga - Kävlinge IBK PF15 |
|
2023-11-25 12:00 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503024 |
Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Åkarps IBK P16/17-1 |
|
2023-11-25 12:45 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503025 |
Kävlinge IBK PF15 - Åkarps IBK P16/17-2 |
|
2023-11-25 12:45 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503026 |
Åkarps IBK P16/17-1 - IBK Lund P2015 NV |
|
2023-11-25 13:30 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503027 |
Åkarps IBK P16/17-2 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen |
|
2023-11-25 13:30 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503028 |
IBK Lund P2015 NV - Malmö FBC 15-17 Riseberga |
|
2023-11-26 13:15 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102019 |
Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IK Stanstad F12/14 |
|
2023-11-26 14:00 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102020 |
IBK Genarp F13/14 - Gårdarike IBK F13-14 |
|
2023-11-26 14:45 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102021 |
Gårdarike IBK F13-14 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs |
|
2023-11-26 15:30 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102022 |
IK Stanstad F12/14 - IBK Genarp F13/14 |
|
2023-11-26 16:15 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102023 |
Gårdarike IBK F13-14 - IK Stanstad F12/14 |
|
2023-11-26 17:00 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel |
133102024 |
Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IBK Genarp F13/14 |
|
December |
2023-12-17 13:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303055 |
Malmö FBC P12-13 Riseberga - IBK Lund P2012-2013 Dalby |
|
2023-12-17 14:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303056 |
IBK Lund P2012-2013 Dalby - Malmhaug IBF P12/13 Svart |
|
2023-12-17 15:30 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303057 |
Malmhaug IBF P12/13 Svart - Malmö FBC P12-13 Riseberga |
|
Januari |
2024-01-20 13:30 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403049 |
Malmö FBC P12-13 Riseberga - Kävlinge IBK P13 |
|
2024-01-20 14:15 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403050 |
Hofterups IBF P13 -1 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
2024-01-20 15:00 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403051 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC P12-13 Riseberga |
|
2024-01-20 15:45 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403052 |
Kävlinge IBK P13 - Hofterups IBF P13 -1 |
|
2024-01-20 16:30 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403053 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Kävlinge IBK P13 |
|
2024-01-20 17:15 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403054 |
Malmö FBC P12-13 Riseberga - Hofterups IBF P13 -1 |
|
2024-01-28 13:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001085 |
Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Åkarps IBK F11-13 |
|
2024-01-28 14:15 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001086 |
Örkelljunga IF F11/F12 - Hjärnarps IBK F11-13 |
|
2024-01-28 15:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001087 |
Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs |
|
2024-01-28 15:45 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001088 |
Åkarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12 |
|
2024-01-28 16:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001089 |
Hjärnarps IBK F11-13 - Åkarps IBK F11-13 |
|
2024-01-28 17:15 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001090 |
Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Örkelljunga IF F11/F12 |
|
Februari |
2024-02-11 13:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302065 |
Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Blå |
|
2024-02-11 13:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302066 |
Hofterups IBF P14/15 - Åkarps IBK P14/15-1 |
|
2024-02-11 14:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302067 |
Bjärreds IBK P14 Blå - Åkarps IBK P14/15-2 |
|
2024-02-11 14:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302068 |
Åkarps IBK P14/15-1 - Bjärreds IBK P14 Gul |
|
2024-02-11 15:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302069 |
Åkarps IBK P14/15-2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga |
|
2024-02-11 15:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302070 |
Bjärreds IBK P14 Gul - Hofterups IBF P14/15 |
|
April |
2024-04-13 09:00 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021001 |
IBS Svedala P07 - Malmö FBC P07 |
|
2024-04-13 09:45 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021002 |
FC/FBC Helsingborg P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 |
|
2024-04-13 10:30 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021003 |
Röke IBK P07-08 - IBS Svedala P07 |
|
2024-04-13 11:15 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021004 |
Malmö FBC P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 |
|
2024-04-13 12:00 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021005 |
Röke IBK P07-08 - FC/FBC Helsingborg P07 |
|
2024-04-13 13:00 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021006 |
Åstorp/Kvidinge IBS P07 - IBS Svedala P07 |
|
2024-04-13 13:45 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021007 |
Malmö FBC P07 - Röke IBK P07-08 |
|
2024-04-13 14:30 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021008 |
IBS Svedala P07 - FC/FBC Helsingborg P07 |
|
2024-04-13 15:30 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021009 |
Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Röke IBK P07-08 |
|
2024-04-13 16:15 |
Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B |
138021010 |
FC/FBC Helsingborg P07 - Malmö FBC P07 |
|
2024-04-20 08:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060001 |
Lomma FBC P11 svart - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2024-04-20 08:45 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065001 |
Malmö FBC P11-12 Husie - Röke IBK P11-12 |
|
2024-04-20 09:30 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060002 |
Bjärreds IBK P11/12 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 |
|
2024-04-20 10:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065002 |
Röke IBK P11-12 - Munka-Ljungby IBK P11 |
|
2024-04-20 11:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060003 |
Åstorp/Kvidinge IBS P11 - Lomma FBC P11 svart |
|
2024-04-20 12:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065003 |
Munka-Ljungby IBK P11 - Malmö FBC P11-12 Husie |
|
2024-04-20 12:45 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060004 |
Gårdarike IBK P/F11-12 - Bjärreds IBK P11/12 |
|
2024-04-20 13:30 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065004 |
Röke IBK P11-12 - Malmö FBC P11-12 Husie |
|
2024-04-20 14:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060005 |
Åstorp/Kvidinge IBS P11 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2024-04-20 15:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065005 |
Munka-Ljungby IBK P11 - Röke IBK P11-12 |
|
2024-04-20 16:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A |
138060006 |
Lomma FBC P11 svart - Bjärreds IBK P11/12 |
|
2024-04-20 16:45 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp F |
138065006 |
Malmö FBC P11-12 Husie - Munka-Ljungby IBK P11 |
|