Almunge Sporthall

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710021 Vak - Vaksala SK F 12 Gul
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710023 Vak - Almunge IK F11/12 Gul
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710026 Almunge IK F11/12 Röd - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710028 Vaksala SK F 12 Vit - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710231 Vakant plats 1 syskonlag - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710234 Almunge IK F11/12 Gul - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710239 IFK Dannemora/Ö - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710237 Vak - Alunda IBF F11-12 svart
September
2020-09-25 18:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555103 Almunge IK P05 Röd 2 Lätt - Storvreta IBK P05
Oktober
2020-10-08 19:30 H6Ö 170007004 Almunge IK H6 - Bälinge IF U-lag
2020-10-10 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230001 Almunge IK - Vaksala SK P 08
2020-10-10 13:45 Pantamera Pojkar röd div 7 171223001 Almunge IK - Väddö IF P07
2020-10-10 15:15 Pantamera Pojkar röd div 2 171220001 Almunge IK - Örsundsbro IF
2020-10-10 18:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225008 Almunge IK - Storvreta IBK P06
2020-10-15 19:30 H6Ö 170007008 Almunge IK H6 - Storvreta IBK Legends
2020-10-17 Pantamera Pojkar blå 3 170918001 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Vakant plats
2020-10-17 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710019 Almunge IK F11/12 Röd - Vaksala SK F 12 Vit
2020-10-17 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710020 Almunge IK F11/12 Gul - Enköpings IBK
2020-10-17 12:40 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710029 Almunge IK F11/12 Gul - Vaksala SK F 12 Gul
2020-10-17 12:40 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710030 Enköpings IBK - Almunge IK F11/12 Röd
2020-10-17 13:05 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710027 Vaksala SK F 12 Gul - Enköpings IBK
2020-10-17 13:05 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710025 Almunge IK F11/12 Gul - Vaksala SK F 12 Vit
2020-10-17 13:30 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710024 Almunge IK F11/12 Röd - Vaksala SK F 12 Gul
2020-10-17 13:30 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710022 Enköpings IBK - Vaksala SK F 12 Vit
2020-10-17 15:25 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915001 Almunge IK P10/11 Röd - Vaksala SK P10 Gul
2020-10-17 16:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914001 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Storvreta IBK P-10
2020-10-17 18:00 HJ Uppland 170017013 Almunge IK - SK Vide
2020-10-24 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230011 Almunge IK - Storvreta IBK 08
2020-10-24 13:50 Pantamera Pojkar röd div 7 171223015 Almunge IK - Vaksala SK P 08
2020-10-24 15:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220011 Almunge IK - SK Vide Pojkar div 2
2020-10-29 19:30 H6Ö 170007014 Almunge IK H6 - IFK Dannemora/Österby
November
2020-11-07 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918015 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Vaksala SK P 11 Gul
2020-11-07 13:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915015 Almunge IK P10/11 Röd - Stenhagens KK P09/10 Svart
2020-11-07 15:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914013 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2020-11-07 16:20 Pantamera Flickor blå 1 171913015 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Storvreta IBK F08
2020-11-07 17:40 Pantamera Pojkar röd div 4 171225027 Almunge IK - Storvreta IBK P07
2020-11-08 11:00 HJ Uppland 170017025 Almunge IK - IK Sirius FBC
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 2 172217036 Vaksala SK F06 Gul - Vakant plats
2020-11-14 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230021 Almunge IK - Rasbo IK P08/09
2020-11-14 13:50 Pantamera Pojkar röd div 7 171223029 Almunge IK - Tierp IBK P06
2020-11-14 15:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220021 Almunge IK - Hagunda IF P05
2020-11-21 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918029 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Tierp IBK P10/11
2020-11-21 13:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915029 Almunge IK P10/11 Röd - IK Sirius FBC P09 Blå
2020-11-21 15:50 Pantamera Flickor blå 1 171913029 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Örsundsbro IF F08/09
2020-11-21 17:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914025 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09 Svart
2020-11-21 18:25 HJ Uppland 170017037 Almunge IK - FBC Uppsala
2020-11-21 18:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225041 Almunge IK - IK Sirius FBC P07
2020-11-26 19:30 H6Ö 170007027 Almunge IK H6 - Midas IBK U
2020-11-28 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230031 Almunge IK - IK Sirius FBC P08 Blå
2020-11-28 13:50 Pantamera Pojkar röd div 7 171223043 Almunge IK - IK Sirius FBC Blå
2020-11-28 15:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220031 Almunge IK - Björklinge BK P04
December
2020-12-04 18:30 HJ Uppland 170017049 Almunge IK - Björklinge BK
2020-12-05 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918043 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - SK Vide PF10 Blå Div1
2020-12-05 13:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915043 Almunge IK P10/11 Röd - IBK Östhammar P09/10
2020-12-05 15:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914037 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IBF Roslagsalliansen P09NE
2020-12-12 Pantamera Flickor blå 1 171913047 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Vakant plats
2020-12-12 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230041 Almunge IK - Alunda IBF P08 svart
2020-12-12 13:50 Pantamera Pojkar röd div 7 171223057 Almunge IK - Hagunda IF P07 2
2020-12-12 14:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171220041 Almunge IK - Alunda IBF P05
2020-12-13 11:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225059 Almunge IK - IS Saga P07 div 4
2020-12-17 19:30 H6Ö 170007039 Almunge IK H6 - IBF Roslagsalliansen U
2020-12-19 12:30 HJ Uppland 170017061 Almunge IK - Alunda IBF
Januari
2021-01-08 18:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225069 Almunge IK - Frötuna IBF P06/07
2021-01-09 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918057 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - IK Sirius FBC 10/11 Blå
2021-01-09 13:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915057 Almunge IK P10/11 Röd - Frötuna IBF P 10
2021-01-09 15:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914049 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Bälinge IF P09 gul
2021-01-09 16:20 Pantamera Pojkar röd div 7 171223071 Almunge IK - Enköpings IBK
2021-01-10 11:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710229 Almunge IK F11/12 Gul - Vaksala SK F 12 svart
2021-01-10 11:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710230 IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF F11-12 svart
2021-01-10 11:25 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710232 Alunda IBF F11-12 svart - Vaksala SK F 12 svart
2021-01-10 11:25 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710233 Vakant plats 1 syskonlag - IFK Dannemora/Ö
2021-01-10 11:50 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710240 Alunda IBF F11-12 svart - Almunge IK F11/12 Gul
2021-01-10 11:50 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710238 Vaksala SK F 12 svart - Vakant plats 1 syskonlag
2021-01-10 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710235 IFK Dannemora/Ö - Vaksala SK F 12 svart
2021-01-10 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710236 Almunge IK F11/12 Gul - Vakant plats 1 syskonlag
2021-01-14 19:30 H6Ö 170007045 Almunge IK H6 - Öregrunds IK
2021-01-15 18:30 HJ Uppland 170017073 Almunge IK - Storvreta IBK
2021-01-16 12:30 Pantamera Flickor blå 1 171913057 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Bälinge IF F08/09 Gul
2021-01-16 13:50 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230051 Almunge IK - Tierp IBK P08
2021-01-16 15:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220051 Almunge IK - Storvreta IBK P-05
2021-01-21 19:30 H6Ö 170007050 Almunge IK H6 - Tobo/Örbyhus FF U
2021-01-23 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918071 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Bälinge IF P11 Svart
2021-01-23 13:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915071 Almunge IK P10/11 Röd - Björklinge BK P10
2021-01-23 15:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914061 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Alunda IBF P09
2021-01-23 16:20 Pantamera Pojkar röd div 7 171223085 Almunge IK - Alunda IBF P07 svart
2021-01-24 11:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225079 Almunge IK - Midas IBK P06
2021-01-28 19:30 H6Ö 170007060 Almunge IK H6 - Bälinge IF U-lag
2021-01-30 12:30 Pantamera Flickor blå 1 171913067 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Frötuna IBF F08/09
2021-01-30 13:50 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230061 Almunge IK - Stenhagens KK P07/08 Svart
2021-01-30 15:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220061 Almunge IK - IS Saga P07 div 2
2021-01-31 15:10 Pantamera Pojkar röd div 4 171225086 Almunge IK - Alunda IBF P06
Februari
2021-02-06 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918085 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Rosersberg Arlanda IBK P11
2021-02-06 13:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915085 Almunge IK P10/11 Röd - Alunda IBF P10
2021-02-06 15:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914073 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Vaksala SK P09
2021-02-06 16:10 Pantamera Flickor blå 1 171913074 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Björklinge BK F08/09
2021-02-06 17:20 Pantamera Pojkar röd div 7 171223099 Almunge IK - Vaksala SK P07
2021-02-07 11:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225100 Almunge IK - Björklinge BK P06/07 Svart
2021-02-11 19:30 H6Ö 170007064 Almunge IK H6 - Storvreta IBK Legends
2021-02-12 18:30 HJ Uppland 170017097 Almunge IK - Hagunda IF
2021-02-13 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230071 Almunge IK - Midas IBK P08
2021-02-13 13:50 Pantamera Pojkar röd div 2 171220071 Almunge IK - Gottsunda IBF P03
2021-02-20 Pantamera Pojkar röd div 7 171223113 Almunge IK - Funbo IF
2021-02-20 12:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225114 Almunge IK - SK Vide P05/06
2021-02-26 18:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225120 Almunge IK - Rosersberg Arlanda IBK P06/07
2021-02-27 12:30 HJ Uppland 170017109 Almunge IK - Bålsta FBC
Mars
2021-03-04 19:30 H6Ö 170007070 Almunge IK H6 - IFK Dannemora/Österby
2021-03-06 12:20 Pantamera Pojkar blå 3 170918099 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Väddö IF
2021-03-06 13:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915099 Almunge IK P10/11 Röd - Storvreta IBK P10
2021-03-06 14:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914085 Almunge IK P08/09 Blå 1 - Tierp IBK P09
2021-03-06 15:55 Pantamera Flickor blå 1 171913088 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Frötuna IBF F 08/09
2021-03-06 17:10 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230081 Almunge IK - IBK Östhammar IBK Östhammar P07/08
2021-03-06 18:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171220081 Almunge IK - Tierp IBK
2021-03-11 19:30 HJ Uppland 170017121 Almunge IK - Rosersberg Arlanda IBK
2021-03-13 12:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171223127 Almunge IK - Storvreta IBK P-07
2021-03-14 13:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171225130 Almunge IK - Bälinge IF P06
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710394 Almunge IK F11/12 Röd - Björklinge BK F12 Röd
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710395 Almunge IK F11/12 Gul - Hagunda IF F11/12 2
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710396 Hagunda IF F11/12 1 - Vakant plats 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710397 Hagunda IF F11/12 2 - Björklinge BK F12 Röd
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710398 Hagunda IF F11/12 1 - Almunge IK F11/12 Gul
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710399 Almunge IK F11/12 Röd - Vakant plats 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710400 Almunge IK F11/12 Gul - Björklinge BK F12 Röd
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710401 Almunge IK F11/12 Röd - Hagunda IF F11/12 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710402 Vakant plats 1 - Hagunda IF F11/12 2
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710403 Björklinge BK F12 Röd - Hagunda IF F11/12 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710404 Almunge IK F11/12 Gul - Vakant plats 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710405 Hagunda IF F11/12 2 - Almunge IK F11/12 Röd
2021-03-20 15:15 Pantamera Pojkar blå 3 170918113 Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 - Uppsala Life IF P11
2021-03-20 16:25 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915113 Almunge IK P10/11 Röd - Midas IBK P10
2021-03-20 17:35 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914097 Almunge IK P08/09 Blå 1 - IK Sirius FBC P09
2021-03-20 18:45 Pantamera Flickor blå 1 171913102 Almunge IK F08/09 Blå 1 - IK Sirius IBK F09
2021-03-25 19:30 H6Ö 170007083 Almunge IK H6 - Midas IBK U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis