Almunge Sporthall

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-12 11:45 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914003 Almunge IK - Tierp IBK /TÖFF
2019-10-12 13:00 Pantamera Flickor blå 2 171915002 Almunge IK - IFK Dannemora/Ö
2019-10-12 14:15 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915004 Almunge IK - Arlanda IBK svart
2019-10-26 11:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914015 Almunge IK - Alunda IBF blå
2019-10-26 12:50 Pantamera Flickor blå 2 171915016 Almunge IK - IK Sirius IBK F08
2019-10-26 14:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915018 Almunge IK - Alunda IBF
2019-10-27 09:00 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712001 Almunge IK - Björklinge BK
2019-10-27 09:00 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712002 Björklinge BK röd - Alunda IBF gul
2019-10-27 09:25 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712003 Björklinge BK - Alunda IBF blå
2019-10-27 09:25 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712004 Alunda IBF gul - Almunge IK
2019-10-27 09:50 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712005 Björklinge BK - Almunge IK
2019-10-27 09:50 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712006 Alunda IBF blå - Björklinge BK röd
2019-10-27 10:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712007 Björklinge BK röd - Alunda IBF gul
2019-10-27 10:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712008 Alunda IBF blå - Björklinge BK
2019-10-27 10:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712009 Almunge IK - Björklinge BK röd
2019-10-27 10:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712010 Björklinge BK - Alunda IBF gul
2019-10-27 11:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712011 Almunge IK - Alunda IBF blå
2019-10-27 11:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712012 Björklinge BK röd - Alunda IBF gul
2019-10-27 12:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710001 Almunge IK - Fjärdhundra SK
2019-10-27 12:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710002 Bälinge IF gul - Frötuna IBF röd
2019-10-27 12:25 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710003 Fjärdhundra SK - Frötuna IBF vit
2019-10-27 12:25 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710004 Frötuna IBF röd - Almunge IK
2019-10-27 12:50 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710005 Fjärdhundra SK - Almunge IK
2019-10-27 12:50 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710006 Frötuna IBF vit - Bälinge IF gul
2019-10-27 13:15 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710007 Bälinge IF gul - Frötuna IBF röd
2019-10-27 13:15 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710008 Frötuna IBF vit - Fjärdhundra SK
2019-10-27 13:40 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710009 Almunge IK - Bälinge IF gul
2019-10-27 13:40 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710010 Fjärdhundra SK - Frötuna IBF röd
2019-10-27 14:05 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710011 Almunge IK - Frötuna IBF vit
2019-10-27 14:05 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710012 Bälinge IF gul - Frötuna IBF röd
November
2019-11-02 14:30 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555112 Uppland F16 - Uppland F03
2019-11-09 14:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914020 Almunge IK - Storvreta IBK P08
2019-11-09 15:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915024 Almunge IK - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2019-11-16 11:45 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711001 Almunge IK F11/12 - Alunda IBF blå
2019-11-16 11:45 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711002 Alunda IBF vit - Hagunda IF F11/12
2019-11-16 12:10 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711003 Almunge IK svart - Hagunda IF
2019-11-16 12:10 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711004 Hagunda IF F11/12 - Almunge IK F11/12
2019-11-16 12:35 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711005 Alunda IBF blå - Almunge IK svart
2019-11-16 12:35 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711006 Hagunda IF - Alunda IBF vit
2019-11-16 13:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711007 Almunge IK svart - Hagunda IF F11/12
2019-11-16 13:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711008 Hagunda IF - Alunda IBF blå
2019-11-16 13:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711009 Almunge IK F11/12 - Alunda IBF vit
2019-11-16 13:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711010 Alunda IBF blå - Hagunda IF F11/12
2019-11-16 13:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711011 Almunge IK F11/12 - Hagunda IF
2019-11-16 13:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711012 Alunda IBF vit - Almunge IK svart
2019-11-16 15:00 Pantamera Flickor blå 2 171915030 Almunge IK - Alunda IBF
2019-11-23 14:15 Pantamera Flickor blå 2 171915036 Almunge IK - Örsundsbro IF
2019-11-24 11:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915034 Almunge IK - IK Sirius FBC P09
2019-11-24 12:45 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914028 Almunge IK - Midas IBK
2019-11-30 12:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711091 Almunge IK svart - IBK Östhammar svart
2019-11-30 12:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711092 Arlanda IBK F11/12 - Storvreta IBK F11/12 3
2019-11-30 12:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711093 Almunge IK F11/12 - Björklinge BK F11/12
2019-11-30 12:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711094 Storvreta IBK F11/12 3 - Almunge IK svart
2019-11-30 12:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711095 IBK Östhammar svart - Almunge IK F11/12
2019-11-30 12:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711096 Björklinge BK F11/12 - Arlanda IBK F11/12
2019-11-30 13:15 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711097 Almunge IK F11/12 - Storvreta IBK F11/12 3
2019-11-30 13:15 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711098 Björklinge BK F11/12 - IBK Östhammar svart
2019-11-30 13:40 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711099 Almunge IK svart - Arlanda IBK F11/12
2019-11-30 13:40 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711100 IBK Östhammar svart - Storvreta IBK F11/12 3
2019-11-30 14:05 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711101 Almunge IK svart - Björklinge BK F11/12
2019-11-30 14:05 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711102 Arlanda IBK F11/12 - Almunge IK F11/12
December
2019-12-01 12:00 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712091 Almunge IK - Frötuna IBF vit
2019-12-01 12:00 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712092 Frötuna IBF röd - Storvreta IBK P11
2019-12-01 12:25 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712093 Storvreta IBK P11 - IBF Roslagsalliansen
2019-12-01 12:25 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712094 Storvreta IBK P11 - Almunge IK
2019-12-01 12:50 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712095 Frötuna IBF vit - Almunge IK
2019-12-01 12:50 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712096 IBF Roslagsalliansen - Frötuna IBF röd
2019-12-01 13:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712097 Frötuna IBF röd - Storvreta IBK P11
2019-12-01 13:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712098 IBF Roslagsalliansen - Frötuna IBF vit
2019-12-01 13:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712099 Almunge IK - Frötuna IBF röd
2019-12-01 13:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712100 Frötuna IBF vit - Storvreta IBK P11
2019-12-01 14:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712101 Almunge IK - IBF Roslagsalliansen
2019-12-01 14:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712102 Frötuna IBF röd - Storvreta IBK P11
2019-12-07 11:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710076 Almunge IK - Hagunda IF 1
2019-12-07 11:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710077 Hagunda IF 2 - Gottsunda IBF ny
2019-12-07 12:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710078 Fjärdhundra SK - Gottsunda IBF
2019-12-07 12:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710079 Gottsunda IBF ny - Almunge IK
2019-12-07 12:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710080 Hagunda IF 1 - Fjärdhundra SK
2019-12-07 12:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710081 Gottsunda IBF - Hagunda IF 2
2019-12-07 13:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710082 Fjärdhundra SK - Gottsunda IBF ny
2019-12-07 13:00 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710083 Gottsunda IBF - Hagunda IF 1
2019-12-07 13:25 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710084 Almunge IK - Hagunda IF 2
2019-12-07 13:25 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710085 Hagunda IF 1 - Gottsunda IBF ny
2019-12-07 13:50 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710086 Almunge IK - Gottsunda IBF
2019-12-07 13:50 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710087 Hagunda IF 2 - Fjärdhundra SK
2019-12-07 15:00 Pantamera Flickor blå 2 171915046 Almunge IK - IK Sirius IBK F09
2019-12-07 16:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914036 Almunge IK - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2019-12-14 12:45 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914042 Almunge IK - IBK Östhammar
2019-12-15 11:15 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915044 Almunge IK - Björklinge BK
Januari
2020-01-19 11:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914054 Almunge IK - IFK Dannemora/Österby
Februari
2020-02-01 11:45 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915063 Almunge IK - Rasbo IK
2020-02-01 13:00 Pantamera Flickor blå 2 171915075 Almunge IK - Frötuna IBF vit
2020-02-08 14:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914069 Almunge IK - Vaksala SK 4 (P08 Gul)
2020-02-15 11:45 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915077 Almunge IK - Bälinge IF svart
2020-02-15 13:00 Pantamera Flickor blå 2 171915089 Almunge IK - Storvreta IBK F08
2020-02-26 20:10 H3 170003146 Almunge IK - Rasbo IK U
2020-02-28 18:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218105 Almunge IK - FBC Uppsala Ungdom 2 (05)
2020-02-29 11:45 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp A 171227051 Almunge IK - Alunda IBF Blå
2020-02-29 13:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217109 Almunge IK - Björklinge BK
Mars
2020-03-07 11:45 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711301 Almunge IK F11/12 - Alunda IBF blå
2020-03-07 11:45 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711302 Alunda IBF svart - Vaksala SK F12 Svart
2020-03-07 12:10 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711303 Almunge IK svart - Vaksala SK F12 Gul
2020-03-07 12:10 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711304 Vaksala SK F12 Svart - Almunge IK F11/12
2020-03-07 12:35 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711305 Alunda IBF blå - Almunge IK svart
2020-03-07 12:35 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711306 Vaksala SK F12 Gul - Alunda IBF svart
2020-03-07 13:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711307 Almunge IK svart - Vaksala SK F12 Svart
2020-03-07 13:00 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711308 Vaksala SK F12 Gul - Alunda IBF blå
2020-03-07 13:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711309 Almunge IK F11/12 - Alunda IBF svart
2020-03-07 13:25 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711310 Alunda IBF blå - Vaksala SK F12 Svart
2020-03-07 13:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711311 Almunge IK F11/12 - Vaksala SK F12 Gul
2020-03-07 13:50 Knatteligan Flickor grön 3 (11/12) 171711312 Alunda IBF svart - Almunge IK svart
2020-03-07 15:00 Pantamera Flickor röd div 4 grupp A 172219078 Almunge IK - Storvreta IBK F06/07
2020-03-07 16:15 Pantamera Pojkar röd div 4 171221079 Almunge IK P05 - Alunda IBF
2020-03-08 10:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914077 Almunge IK - Bälinge IF
2020-03-08 11:15 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp A 171227054 Almunge IK - Storvreta IBK P07
2020-03-08 12:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218115 Almunge IK - Wåhla IBK
2020-03-13 18:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218122 Almunge IK - Björklinge BK
2020-03-13 19:45 Pantamera Pojkar röd div 2Ö 171220081 Almunge IK P05 - Rasbo IK
2020-03-14 11:45 Pantamera Flickor röd div 2 172217121 Almunge IK - IBK Östhammar
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp C 171216084 Almunge IK - Wåhla IBK
2020-03-18 20:10 H3 170003167 Almunge IK - Gottsunda IBF
2020-03-21 11:45 Pantamera Flickor blå 2 171915107 Almunge IK - Storvreta IBK F09
2020-03-21 13:00 Pantamera Flickor röd div 4 grupp A 172219086 Almunge IK - Frötuna IBF
2020-03-22 11:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915095 Almunge IK - Vaksala SK P09 Gul
2020-03-28 14:30 H3 170003179 Almunge IK - Bälinge IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis