Aspenhallen

Adress
Palmgatan 9, TIERP
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-03 13:00 H5 170005006 Tierp IBK - Uppsala Life IF U
2020-10-10 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220003 Tierp IBK - SK Vide Pojkar div 2
2020-10-10 14:40 H5 170005012 Tierp IBK - Väddö IF U
2020-10-17 11:00 Pantamera Flickor blå 2 171915005 Tierp IBK F09/10 - Bälinge IF F10 Svart
2020-10-17 12:15 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230006 Tierp IBK P08 - Almunge IK
2020-10-17 13:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219007 Tierp IBK F06-07 - Bälinge IF F06/07 Gul
2020-10-17 14:45 Pantamera Pojkar röd div 7 171223011 Tierp IBK P06 - Bälinge IF P07
2020-10-17 16:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216009 Tierp IBK - FBC Uppsala F04
2020-10-21 20:00 H5 170005022 Tierp IBK - Gottsunda IBF U
2020-10-24 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918011 Tierp IBK P10/11 - Björklinge BK P11
2020-10-24 12:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914009 Tierp IBK P09 - Alunda IBF P09
2020-10-24 13:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230012 Tierp IBK P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart
2020-10-24 14:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171220015 Tierp IBK - Björklinge BK P04
November
2020-11-07 11:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223023 Tierp IBK P06 - Vaksala SK P 08
2020-11-07 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220020 Tierp IBK - Alunda IBF P05
2020-11-14 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918023 Tierp IBK P10/11 - Vaksala SK P 11 Gul
2020-11-14 11:15 Pantamera Flickor blå 2 171915023 Tierp IBK F09/10 - IFK Dannemora/Ö
2020-11-14 12:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914019 Tierp IBK P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1
2020-11-14 13:45 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230024 Tierp IBK P08 - IBK Östhammar IBK Östhammar P07/08
2020-11-14 15:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219023 Tierp IBK F06-07 - Bälinge IF F06/07 Svart
2020-11-14 16:45 H5 170005032 Tierp IBK - IF Fram
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711080 Tierp IBK P12 2 - IBF Roslagsalliansen P12
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711081 Storvreta IBK P12 - Alunda IBF P12 blå
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711082 IBF Roslagsalliansen P12 - Alunda IBF P12 svart
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711083 Storvreta IBK P12 - Tierp IBK P12 2
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711087 Alunda IBF P12 blå - IBF Roslagsalliansen P12
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711088 Alunda IBF P12 svart - Storvreta IBK P12
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711089 Tierp IBK P12 2 - Alunda IBF P12 blå
2020-11-21 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711090 IBF Roslagsalliansen P12 - Tierp IBK P12
2020-11-21 10:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711079 Tierp IBK P12 - Alunda IBF P12 svart
2020-11-21 11:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711084 Tierp IBK P12 - Alunda IBF P12 blå
2020-11-21 12:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711085 Tierp IBK P12 2 - Alunda IBF P12 svart
2020-11-21 12:00 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711086 Tierp IBK P12 - Storvreta IBK P12
2020-11-21 13:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914026 Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09
2020-11-21 14:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171220028 Tierp IBK - IS Saga P07 div 2
2020-11-28 11:00 Pantamera Flickor blå 2 171915033 Tierp IBK F09/10 - Tobo/Örbyhus FF F080910
2020-11-28 12:15 Pantamera Pojkar röd div 7 171223045 Tierp IBK P06 - Hagunda IF P07 2
2020-11-28 13:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219035 Tierp IBK F06-07 - Vaksala SK F08
2020-11-28 14:45 Pantamera Flickor röd div 1 172216033 Tierp IBK - Björklinge BK DJ
2020-11-28 16:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171220036 Tierp IBK - Almunge IK
December
2020-12-04 20:00 H5 170005051 Tierp IBK - Vaksala SK
2020-12-05 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918045 Tierp IBK P10/11 - IK Sirius FBC 10/11 Blå
2020-12-05 12:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914040 Tierp IBK P09 - Björklinge BK P08/09
2020-12-05 13:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230039 Tierp IBK P08 - Rasbo IK P08/09
2020-12-05 14:45 Pantamera Flickor röd div 4 172219040 Tierp IBK F06-07 - Storvreta IBK F07
2020-12-12 14:15 Pantamera Flickor blå 2 171915043 Tierp IBK F09/10 - Vakant plats
2020-12-12 15:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171223061 Tierp IBK P06 - Alunda IBF P07 svart
2020-12-19 15:00 H5 170005065 Tierp IBK - FBC Uppsala
Januari
2021-01-09 Pantamera Pojkar röd div 7 171223077 Tierp IBK P06 - Funbo IF
2021-01-09 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918061 Tierp IBK P10/11 - Rosersberg Arlanda IBK P11
2021-01-09 11:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914054 Tierp IBK P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2021-01-09 12:30 Pantamera Flickor blå 2 171915050 Tierp IBK F09/10 - Alunda IBF F09-10
2021-01-09 13:45 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230047 Tierp IBK P08 - Alunda IBF P08 svart
2021-01-09 15:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219048 Tierp IBK F06-07 - SK Vide Flickor röd
2021-01-09 16:15 Pantamera Flickor röd div 1 172216050 Tierp IBK - Hagunda IF F05/06
2021-01-16 Pantamera Pojkar röd div 7 171223084 Tierp IBK P06 - Storvreta IBK P-07
2021-01-16 11:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914060 Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09 Svart
2021-01-16 13:45 Pantamera Pojkar röd div 2 171220054 Tierp IBK - Hagunda IF P05
2021-01-23 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918077 Tierp IBK P10/11 - Uppsala Life IF P11
2021-01-23 12:15 Pantamera Flickor blå 2 171915064 Tierp IBK F09/10 - Vaksala SK F 10
2021-01-23 13:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219056 Tierp IBK F06-07 - IK Sirius IBK F08
2021-01-23 14:45 Pantamera Flickor röd div 1 172216058 Tierp IBK - Vakant plats
2021-01-23 15:00 H5 170005083 Tierp IBK - IBF Grillby
2021-01-30 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918084 Tierp IBK P10/11 - Storvreta IBK P11
2021-01-30 12:15 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914070 Tierp IBK P09 - Bälinge IF P09 gul
2021-01-30 13:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230063 Tierp IBK P08 - Midas IBK P08
2021-01-30 14:45 Pantamera Flickor röd div 4 172219062 Tierp IBK F06-07 - Örsundsbro IF 07/08
2021-01-30 16:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223096 Tierp IBK P06 - FBC Uppsala P08
Februari
2021-02-05 20:00 H5 170005093 Tierp IBK - IBS Fålhagen
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711199 Tierp IBK P12 2 - Vaksala SK P 12 Gul 2
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711200 Björklinge BK P12 Röd - Alunda IBF P12 blå
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711201 Alunda IBF P12 svart - Björklinge BK P12 Svart
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711202 Alunda IBF P12 blå - Vaksala SK P 12 Gul 2
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711203 Alunda IBF P12 svart - Björklinge BK P12 Röd
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711204 Tierp IBK P12 2 - Björklinge BK P12 Svart
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711205 Björklinge BK P12 Röd - Vaksala SK P 12 Gul 2
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711206 Tierp IBK P12 2 - Alunda IBF P12 svart
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711207 Björklinge BK P12 Svart - Alunda IBF P12 blå
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711208 Vaksala SK P 12 Gul 2 - Alunda IBF P12 svart
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711209 Björklinge BK P12 Röd - Björklinge BK P12 Svart
2021-02-06 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711210 Alunda IBF P12 blå - Tierp IBK P12 2
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711154 Tierp IBK F12 - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711155 Alunda IBF F13-14 blå - Frötuna IBF
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711156 Vakant plats syskonlag - Vakant plats 1
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711157 Frötuna IBF - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711158 Vakant plats syskonlag - Alunda IBF F13-14 blå
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711159 Tierp IBK F12 - Vakant plats 1
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711160 Alunda IBF F13-14 blå - Vakant plats 1 syskonlag
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711161 Tierp IBK F12 - Vakant plats syskonlag
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711162 Vakant plats 1 - Frötuna IBF
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711163 Vakant plats 1 syskonlag - Vakant plats syskonlag
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711164 Alunda IBF F13-14 blå - Vakant plats 1
2021-02-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711165 Frötuna IBF - Tierp IBK F12
2021-02-06 11:00 Pantamera Flickor blå 2 171915078 Tierp IBK F09/10 - Hagunda IF F09/10 Knatte
2021-02-06 12:15 Pantamera Flickor röd div 1 172216066 Tierp IBK - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK
2021-02-06 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220069 Tierp IBK - Storvreta IBK P-05
2021-02-13 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918096 Tierp IBK P10/11 - IBF Roslagsalliansen P09NE
2021-02-13 11:15 Pantamera Flickor blå 2 171915084 Tierp IBK F09/10 - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2021-02-13 12:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914080 Tierp IBK P09 - Vaksala SK P09
2021-02-13 13:45 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230075 Tierp IBK P08 - Vaksala SK P 08
2021-02-13 15:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223108 Tierp IBK P06 - Väddö IF P07
2021-02-13 16:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219074 Tierp IBK F06-07 - Hagunda IF F07/08
2021-02-13 17:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216072 Tierp IBK - FBC Uppsala F05
2021-02-20 14:00 H5 170005103 Tierp IBK - Rosersberg Arlanda IBK U
2021-02-27 11:00 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230080 Tierp IBK P08 - Storvreta IBK 08
2021-02-27 12:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171220077 Tierp IBK - Gottsunda IBF P03
2021-02-27 14:30 H5 170005110 Tierp IBK - IBK Östhammar U
Mars
2021-03-06 12:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223120 Tierp IBK P06 - Almunge IK
2021-03-06 13:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216084 Tierp IBK - IK Sirius IBK
2021-03-13 08:45 Pantamera Pojkar blå 3 170918108 Tierp IBK P10/11 - Vakant plats
2021-03-13 10:00 Pantamera Flickor blå 2 171915094 Tierp IBK F09/10 - Vaksala SK F10
2021-03-13 11:15 Pantamera Flickor röd div 4 172219089 Tierp IBK F06-07 - IFK Dannemora/Ö
2021-03-13 12:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230088 Tierp IBK P08 - IK Sirius FBC P08 Blå
2021-03-13 13:45 Pantamera Pojkar röd div 7 171223128 Tierp IBK P06 - IK Sirius FBC Blå
2021-03-13 15:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220087 Tierp IBK - Örsundsbro IF
2021-03-13 16:45 H5 170005124 Tierp IBK - VÅSC
2021-03-20 12:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914099 Tierp IBK P09 - Hagunda IF 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis