Aspenhallen

Adress
Palmgatan 9, TIERP
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-18 18:45 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914007 Tierp IBK /TÖFF - IBK Östhammar
2019-10-19 10:00 Pantamera Flickor blå 3 171914007 Tierp IBK - IFK Dannemora/Ö
2019-10-19 11:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917009 Tierp IBK - Bälinge IF P09
2019-10-19 12:20 Pantamera Flickor blå 1 171913007 Tierp IBK/TÖFF - Bälinge IF F08/09
2019-10-26 09:00 Pantamera Flickor blå 3 171914014 Tierp IBK - Storvreta IBK F10
2019-10-26 11:20 Pantamera Flickor blå 1 171913014 Tierp IBK/TÖFF - Storvreta IBK F08
November
2019-11-09 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917019 Tierp IBK - Bålsta FBC P09
2019-11-16 09:00 Pantamera Flickor blå 3 171914028 Tierp IBK - Vaksala SK vit
2019-11-16 10:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917026 Tierp IBK - Vaksala SK P09 Svart
2019-11-16 12:30 Pantamera Flickor blå 1 171913028 Tierp IBK/TÖFF - IK Sirius IBK F09
2019-11-16 13:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914023 Tierp IBK /TÖFF - Alunda IBF blå
2019-11-30 11:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914035 Tierp IBK /TÖFF - Vaksala SK 4 (P08 Gul)
2019-11-30 12:20 Pantamera Flickor blå 1 171913042 Tierp IBK/TÖFF - Vaksala SK F08
December
2019-12-07 09:00 Pantamera Flickor blå 3 171914048 Tierp IBK - Vaksala SK grön
2019-12-07 10:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917040 Tierp IBK - Enköpings IBK
2019-12-07 11:20 Pantamera Flickor blå 1 171913048 Tierp IBK/TÖFF - IK Sirius IBK F08
2019-12-07 12:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914040 Tierp IBK /TÖFF - Midas IBK
Januari
2020-01-11 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917054 Tierp IBK - Arlanda IBK blå
2020-01-11 11:10 Pantamera Flickor blå 3 171914058 Tierp IBK - Storvreta IBK F09
2020-01-11 12:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914048 Tierp IBK /TÖFF - Almunge IK
2020-01-11 13:30 Pantamera Flickor blå 1 171913058 Tierp IBK/TÖFF - Storvreta IBK F07
2020-01-18 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917060 Tierp IBK - Storvreta IBK P09
2020-01-25 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712196 Tierp IBK - Alunda IBF gul
2020-01-25 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712197 Alunda IBF blå - Midas IBK svart
2020-01-25 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712198 Tierp IBK P10/11 ny - Midas IBK BLÅ
2020-01-25 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712199 Midas IBK svart - Tierp IBK
2020-01-25 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712200 Alunda IBF gul - Tierp IBK P10/11 ny
2020-01-25 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712201 Midas IBK BLÅ - Alunda IBF blå
2020-01-25 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712202 Tierp IBK P10/11 ny - Midas IBK svart
2020-01-25 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712203 Midas IBK BLÅ - Alunda IBF gul
2020-01-25 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712204 Tierp IBK - Alunda IBF blå
2020-01-25 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712205 Alunda IBF gul - Midas IBK svart
2020-01-25 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712206 Tierp IBK - Midas IBK BLÅ
2020-01-25 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712207 Alunda IBF blå - Tierp IBK P10/11 ny
2020-01-25 12:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709136 Tierp IBK - Alunda IBF vit
2020-01-25 12:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709137 Alunda IBF svart - IK Sirius FBC P12 vit
2020-01-25 12:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709138 IFK Dannemora/Österby - IK Sirius FBC P12 svart
2020-01-25 12:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709139 IK Sirius FBC P12 vit - Tierp IBK
2020-01-25 13:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709140 Alunda IBF vit - IFK Dannemora/Österby
2020-01-25 13:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709141 IK Sirius FBC P12 svart - Alunda IBF svart
2020-01-25 13:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709142 IFK Dannemora/Österby - IK Sirius FBC P12 vit
2020-01-25 13:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709143 IK Sirius FBC P12 svart - Alunda IBF vit
2020-01-25 13:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709144 Tierp IBK - Alunda IBF svart
2020-01-25 13:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709145 Alunda IBF vit - IK Sirius FBC P12 vit
2020-01-25 14:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709146 Tierp IBK - IK Sirius FBC P12 svart
2020-01-25 14:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709147 Alunda IBF svart - IFK Dannemora/Österby
2020-01-26 12:15 Pantamera Flickor blå 3 171914068 Tierp IBK - Hagunda IF
2020-01-26 13:25 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914056 Tierp IBK /TÖFF - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2020-01-26 14:35 Pantamera Flickor blå 1 171913068 Tierp IBK/TÖFF - Hagunda IF
Februari
2020-02-01 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712211 Tierp IBK P10/11 ny - Storvreta IBK P11
2020-02-01 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712212 Rasbo IK - Wåhla IBK
2020-02-01 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712213 Tierp IBK - Almunge IK
2020-02-01 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712214 Wåhla IBK - Tierp IBK P10/11 ny
2020-02-01 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712215 Storvreta IBK P11 - Tierp IBK
2020-02-01 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712216 Almunge IK - Rasbo IK
2020-02-01 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712217 Tierp IBK - Wåhla IBK
2020-02-01 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712218 Almunge IK - Storvreta IBK P11
2020-02-01 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712219 Tierp IBK P10/11 ny - Rasbo IK
2020-02-01 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712220 Storvreta IBK P11 - Wåhla IBK
2020-02-01 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712221 Tierp IBK P10/11 ny - Almunge IK
2020-02-01 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 1 (P11) 170712222 Rasbo IK - Tierp IBK
2020-02-01 12:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914062 Tierp IBK /TÖFF - IFK Dannemora/Österby
2020-02-08 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917070 Tierp IBK - Fjärdhundra SK
2020-02-15 10:00 Pantamera Flickor blå 3 171914087 Tierp IBK - Bälinge IF gul
2020-02-15 11:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914074 Tierp IBK /TÖFF - Storvreta IBK P08
2020-02-15 12:20 Pantamera Flickor blå 1 171913087 Tierp IBK/TÖFF - Björklinge BK 1
2020-02-29 11:45 Pantamera Pojkar röd div 2Ö 171220072 Tierp IBK P04 - FBC Uppsala Ungdom
2020-02-29 13:00 Pantamera HJ Uppland 170017077 Tierp IBK - Björklinge BK
Mars
2020-03-06 20:15 H6V 170006079 Tierp IBK - Wåhla IBK U
2020-03-07 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917080 Tierp IBK - Hagunda IF blå
2020-03-07 12:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217118 Tierp IBK/SKK - FBC Uppsala Ungdom F04
2020-03-07 13:30 Pantamera Pojkar röd div 2Ö 171220076 Tierp IBK P04 - Gottsunda IBF
2020-03-07 14:40 Pantamera HJ Uppland 170017071 Tierp IBK - Storvreta IBK
2020-03-07 16:30 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp B 171230079 Tierp IBK P06 - IBF Roslagsalliansen
2020-03-08 16:00 Pantamera Pojkar röd div 2Ö 171220080 Tierp IBK P04 - SK Vide 2
2020-03-14 10:00 Pantamera Flickor blå 3 171914101 Tierp IBK - IBK Östhammar
2020-03-14 11:10 Pantamera Flickor blå 1 171913101 Tierp IBK/TÖFF - FBC Uppsala Ungdom
2020-03-14 12:20 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp B 171230083 Tierp IBK P06 - Frötuna IBF
2020-03-20 20:15 Pantamera Flickor röd div 2 172217123 Tierp IBK/SKK - Björklinge BK
2020-03-21 Pantamera Flickor röd div 2 172217128 Tierp IBK/SKK - IBK Östhammar
2020-03-21 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914089 Tierp IBK /TÖFF - Bälinge IF
2020-03-21 H6V 170006087 Tierp IBK - IBF Grillby
2020-03-21 19:00 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp B 171230087 Tierp IBK P06 - Bålsta FBC
2020-03-28 11:00 Pantamera HJ Uppland 170017082 Tierp IBK - Rosersbergs IK /Arlanda IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis