Kulladals Sporthall

Adress
Per Albin Hanssonsväg 102, 21565 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 10:30 Pantamera Flickor D 132023003 Malmhaug IBF F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2
2022-10-08 12:30 Pantamera Flickor A 132020007 Malmhaug IBF F06/08 - Häljarps SK F06/07
2022-10-08 14:00 Damer Div 1 Skåne 132001013 Malmhaug IBF - Åstorp/Kvidinge IBS
2022-10-15 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102001 Malmhaug IBF F12/13-1 - Palmstaden IK F11/12/13 Svart
2022-10-15 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102002 Palmstaden IK F11/12/13 Svart - Hofterups IBF F12/13 Svart
2022-10-15 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102003 Hofterups IBF F12/13 Svart - Malmhaug IBF F12/13-1
2022-10-15 12:30 Herrar Div 3 Skåne 131002021 Malmhaug IBF B - Munka-Ljungby IBK B
2022-10-15 15:15 Herrar Div 2 Skåne 131001024 Malmhaug IBF A - Bjärreds IBK
2022-10-16 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302010 Malmhaug IBF P12/13 - Höllvikens IBF P12
2022-10-16 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302011 Höllvikens IBF P12 - Malmö FBC P11 Husie
2022-10-16 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302012 Malmö FBC P11 Husie - Malmhaug IBF P12/13
2022-10-16 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052009 Malmhaug IBF Pojkar 08 - IBK Lund P08/09 Sandby
2022-10-22 09:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202007 Vakant 2 - Vakant 1
2022-10-22 09:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202008 Malmhaug IBF F14/15 - IBK Lund F2015/2016 Sandby
2022-10-22 10:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202009 Vakant 1 - Malmhaug IBF F14/15
2022-10-22 10:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202010 Vakant 2 - IBK Lund F2015/2016 Sandby
2022-10-22 11:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202011 Vakant 2 - Malmhaug IBF F14/15
2022-10-22 11:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202012 Vakant 1 - IBK Lund F2015/2016 Sandby
2022-10-22 12:15 Pantamera Flickor A 132020014 Malmhaug IBF F06/08 - IK Stanstad F05-07
2022-10-22 14:00 Damer Div 1 Skåne 132001025 Malmhaug IBF - Malmö FBC B
2022-10-22 16:30 Pantamera Flickor D 132023014 Malmhaug IBF F08/09 - Malmö FBC F09-10
2022-10-23 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302007 Malmhaug IBF P14/15 - IBK Genarp PF15/16
2022-10-23 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302008 Malmö FBC P13 Riseberga - Tygelsjö IK P13
2022-10-23 10:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302009 IBK Genarp PF15/16 - IBS Svedala P13/14
2022-10-23 10:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302010 Tygelsjö IK P13 - Palmstaden IK P13
2022-10-23 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302011 IBS Svedala P13/14 - Malmhaug IBF P14/15
2022-10-23 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302012 Palmstaden IK P13 - Malmö FBC P13 Riseberga
2022-10-23 12:30 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025008 Malmhaug IBF F10/11 - IBK Lund F2010/11 Dalby
2022-10-23 16:30 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072008 Malmhaug IBF P10 - IBK Lund P2010
2022-10-29 12:30 Herrar Div 3 Skåne 131002036 Malmhaug IBF B - IBS Svedala
2022-10-29 15:15 Herrar Div 2 Skåne 131001033 Malmhaug IBF A - Röke IBK
November
2022-11-09 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001042 Malmhaug IBF A - IBK Landskrona
2022-11-12 09:30 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072018 Malmhaug IBF P10 - Höllvikens IBF P11
2022-11-12 09:30 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025018 Malmhaug IBF F10/11 - Åkarps IBK F10/11
2022-11-12 11:15 Pantamera Flickor D 132023017 Malmhaug IBF F08/09 - Gantofta IBK F09
2022-11-12 14:30 Damer Div 1 Skåne 132001037 Malmhaug IBF - Höllvikens IBF A
2022-11-13 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404016 Malmhaug IBF P12/13-1 - Oxie SK P11-13
2022-11-13 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404017 Oxie SK P11-13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 1
2022-11-13 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404018 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - Malmhaug IBF P12/13-1
2022-11-13 14:30 Herrar Div 3 Skåne 131002040 Malmhaug IBF B - Willands IBK
2022-11-19 09:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405025 Malmhaug IBF P12/13-2 - Kävlinge IBK P13
2022-11-19 10:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405026 IBK Lund P2012 S - Malmö FBC P11-12 Riseberga
2022-11-19 11:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405027 Malmö FBC P11-12 Riseberga - Malmhaug IBF P12/13-2
2022-11-19 12:15 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405028 Kävlinge IBK P13 - IBK Lund P2012 S
2022-11-19 13:15 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405029 Malmö FBC P11-12 Riseberga - Kävlinge IBK P13
2022-11-19 14:15 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405030 Malmhaug IBF P12/13-2 - IBK Lund P2012 S
2022-11-20 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201013 Malmhaug IBF P10/11 - Höllvikens IBF P11
2022-11-20 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201014 Höllvikens IBF P11 - Vakant lag
2022-11-20 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201015 Vakant lag - Malmhaug IBF P10/11
2022-11-20 12:15 Pantamera Flickor A 132020025 Malmhaug IBF F06/08 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2022-11-20 14:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052027 Malmhaug IBF Pojkar 08 - Palmstaden IK P09/10
2022-11-26 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201019 Malmhaug IBF P11/12 - IBK Landskrona P11
2022-11-26 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201020 IBK Landskrona P11 - Höllvikens IBF P11
2022-11-26 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201021 Höllvikens IBF P11 - Malmhaug IBF P11/12
2022-11-26 13:00 Herrar Div 3 Skåne 131002052 Malmhaug IBF B - IBK Lund B
2022-11-26 15:30 Damer Div 1 Skåne 132001050 Malmhaug IBF - Kävlinge AIK
2022-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503016 Malmhaug IBF P14/15 - Malmhaug IBF P15/16
2022-11-27 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503017 IBK Lund P2015SÖ - Malmhaug IBF P14/15
2022-11-27 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503018 Malmhaug IBF P15/16 - IBK Lund P2015SÖ
2022-11-27 12:15 Pantamera Flickor A 132020030 Malmhaug IBF F06/08 - FC Helsingborg F06/07
2022-11-27 14:15 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025029 Malmhaug IBF F10/11 - Lomma FBC F10/12
December
2022-12-03 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102022 Malmhaug IBF F12/13-2 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen
2022-12-03 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102023 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Palmstaden IK F11/12/13 Svart
2022-12-03 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102024 Palmstaden IK F11/12/13 Svart - Malmhaug IBF F12/13-2
2022-12-03 15:15 Herrar Div 2 Skåne 131001059 Malmhaug IBF A - Palmstaden IK A
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403025 Malmhaug IBF P14/15 - Lomma FBC P14-2
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403026 IBK Landskrona P13 - IBK Lund P2014 Sandby
2022-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403027 Lomma FBC P14-2 - IBK Lund P2013 S
2022-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403028 IBK Lund P2014 Sandby - Lomma FBC P14-1
2022-12-04 11:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403029 IBK Lund P2013 S - Malmhaug IBF P14/15
2022-12-04 11:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403030 Lomma FBC P14-1 - IBK Landskrona P13
2022-12-10 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302046 Malmhaug IBF P12/13 - IBK Genarp PF11/12
2022-12-10 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302047 IBK Genarp PF11/12 - Gårdarike IBK P/F11-12
2022-12-10 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302048 Gårdarike IBK P/F11-12 - Malmhaug IBF P12/13
2022-12-10 12:15 Pantamera Flickor A 132020038 Malmhaug IBF F06/08 - Bjärreds IBK F06/08-1
2022-12-10 14:15 Damer Div 1 Skåne 132001061 Malmhaug IBF - IK Stanstad
2022-12-11 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002064 Malmhaug IBF B - Örkelljunga IF
2022-12-17 10:00 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072041 Malmhaug IBF P10 - Lomma FBC P10
2022-12-17 11:45 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052045 Malmhaug IBF Pojkar 08 - Gårdarike IBK P08-10
2022-12-17 15:30 Herrar Div 2 Skåne 131001070 Malmhaug IBF A - Höllvikens IBF B
2022-12-18 10:00 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025041 Malmhaug IBF F10/11 - Bjärreds IBK F09/10
2022-12-18 11:45 Pantamera Flickor D 132023045 Malmhaug IBF F08/09 - IBK Lund F09-11 Sandby
2022-12-18 15:30 Herrar Div 3 Skåne 131002067 Malmhaug IBF B - FBC Engelholm A
Januari
2023-01-14 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102028 Malmhaug IBF F12/13-1 - Åkarps IBK F12/13
2023-01-14 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102029 Åkarps IBK F12/13 - Malmhaug IBF F12/13-2
2023-01-14 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102030 Malmhaug IBF F12/13-2 - Malmhaug IBF F12/13-1
2023-01-14 12:15 Pantamera Flickor A 132020045 Malmhaug IBF F06/08 - FBC Engelholm F06/07
2023-01-14 14:15 Damer Div 1 Skåne 132001073 Malmhaug IBF - FBC Engelholm A
2023-01-15 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201040 Malmhaug IBF P10/11 - IBK Lund P2010
2023-01-15 09:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202043 Malmhaug IBF F14/15 - IBK Lund F2014/2015 NV
2023-01-15 09:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202044 Vakant 2 - IBK Lund F2015/2016 Sandby
2023-01-15 10:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202045 IBK Lund F2014/2015 NV - Vakant 1
2023-01-15 10:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202046 IBK Lund F2015/2016 Sandby - IBK Lund F2014/2015 Dalby
2023-01-15 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201041 IBK Lund P2010 - IBK Landskrona P11
2023-01-15 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201042 IBK Landskrona P11 - Malmhaug IBF P10/11
2023-01-15 11:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202047 Vakant 1 - Malmhaug IBF F14/15
2023-01-15 11:00 Grön Nivå Flickor C Södra Knatteligan 134202048 IBK Lund F2014/2015 Dalby - Vakant 2
2023-01-19 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001081 Malmhaug IBF A - IBK Lund A
2023-01-21 10:00 Pantamera Flickor D 132023053 Malmhaug IBF F08/09 - Tygelsjö IK F08/09
2023-01-21 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002080 Malmhaug IBF B - Lönsboda IBK
2023-01-28 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404055 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
2023-01-28 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404056 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - IBK Lund P2012/2013 D
2023-01-28 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404057 IBK Lund P2012/2013 D - Malmhaug IBF P12/13-1
2023-01-28 15:15 Herrar Div 2 Skåne 131001095 Malmhaug IBF A - FBC Helsingborg
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503037 Malmhaug IBF P15/16 - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503038 Malmhaug IBF P14/15 - IBK Lund P2014 Sandby
2023-01-29 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503039 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15
2023-01-29 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503040 IBK Lund P2014 Sandby - Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga
2023-01-29 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503041 IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15 - Malmhaug IBF P15/16
2023-01-29 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503042 Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga - Malmhaug IBF P14/15
2023-01-29 12:15 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052057 Malmhaug IBF Pojkar 08 - Höllvikens IBF P08/09
2023-01-29 14:00 Damer Div 1 Skåne 132001085 Malmhaug IBF - IBK Landskrona
Februari
2023-02-04 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002094 Malmhaug IBF B - VV-84 SK Bjuv
2023-02-05 11:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052061 Malmhaug IBF Pojkar 08 - IK Stanstad P08/09
2023-02-08 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001099 Malmhaug IBF - Skurups IBK A
2023-02-11 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201058 Malmhaug IBF P10/11 - IBK Lund P2010
2023-02-11 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201059 IBK Lund P2010 - IBS Svedala P10
2023-02-11 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201060 IBS Svedala P10 - Malmhaug IBF P10/11
2023-02-11 12:15 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052065 Malmhaug IBF Pojkar 08 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07
2023-02-12 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201061 Malmhaug IBF P11/12 - Eslövs IBF FP10/11
2023-02-12 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201062 Eslövs IBF FP10/11 - Höllvikens IBF P11
2023-02-12 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201063 Höllvikens IBF P11 - Malmhaug IBF P11/12
2023-02-12 12:15 Pantamera Flickor A 132020063 Malmhaug IBF F06/08 - Häljarps SK F06/07
2023-02-12 14:00 Pantamera Flickor D 132023069 Malmhaug IBF F08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-10
2023-02-18 12:30 Herrar Div 2 Skåne 131001113 Malmhaug IBF A - Frosta IBF
2023-02-18 15:15 Damer Div 1 Skåne 132001110 Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK A
2023-02-19 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002112 Malmhaug IBF B - IBK Finn - Lund
Mars
2023-03-02 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001118 Malmhaug IBF A - Skurups IBK A
2023-03-04 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102046 Malmhaug IBF F12/13-1 - IBK Lund F2012/13 Dalby
2023-03-04 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102047 IBK Lund F2012/13 Dalby - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen
2023-03-04 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102048 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Malmhaug IBF F12/13-1
2023-03-04 12:15 Pantamera Flickor D 132023080 Malmhaug IBF F08/09 - Hjärnarps IBK F08-10
2023-03-04 14:00 Damer Div 1 Skåne 132001121 Malmhaug IBF - Röke IBK A
2023-03-04 16:30 Pantamera Flickor A 132020070 Malmhaug IBF F06/08 - IK Stanstad F05-07
2023-03-05 09:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405085 Malmhaug IBF P12/13-2 - Kävlinge IBK P13
2023-03-05 10:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405086 Lomma FBC P13-2 - IBK Lund P2012 NV
2023-03-05 11:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405087 IBK Lund P2012 NV - Malmhaug IBF P12/13-2
2023-03-05 12:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405088 Kävlinge IBK P13 - Lomma FBC P13-2
2023-03-05 13:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405089 IBK Lund P2012 NV - Kävlinge IBK P13
2023-03-05 14:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405090 Malmhaug IBF P12/13-2 - Lomma FBC P13-2
2023-03-05 15:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001019 Malmhaug IBF F13 - Palmstaden IK F13/14
2023-03-05 15:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001020 IK Stanstad F13 - VV-84 SK Bjuv F13-15
2023-03-05 16:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001021 Palmstaden IK F13/14 - IK Stanstad F13
2023-03-05 16:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001022 VV-84 SK Bjuv F13-15 - Malmhaug IBF F13
2023-03-05 16:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001023 VV-84 SK Bjuv F13-15 - Palmstaden IK F13/14
2023-03-05 16:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001024 Malmhaug IBF F13 - IK Stanstad F13
2023-03-11 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503046 Malmhaug IBF P14/15 - IBK Genarp PF14
2023-03-11 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503047 Malmhaug IBF P15/16 - IBK Lund P2015SÖ
2023-03-11 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503048 IBK Genarp PF14 - IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15
2023-03-11 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503049 IBK Lund P2015SÖ - Kävlinge IBK P14
2023-03-11 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503050 IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15 - Malmhaug IBF P14/15
2023-03-11 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503051 Kävlinge IBK P14 - Malmhaug IBF P15/16
2023-03-11 14:30 Pantamera Flickor D 132023082 Malmhaug IBF F08/09 - IBK Landskrona F09/10
2023-03-12 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002124 Malmhaug IBF B - Malmö FBC B
2023-03-19 12:30 Pantamera Flickor A 132020081 Malmhaug IBF F06/08 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2023-03-19 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001132 Malmhaug IBF A - Lomma FBC A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis