S:t Ilianshallen

Adress
Fjärdhundragatan 14, ENKÖPING





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
H3 170003039 Enköpings IBK - Almunge IK
September
2019-09-07 14:00 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555065 Enköpings IBK D2 - IBK Hallsta D2
Oktober
2019-10-11 19:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919002 Enköpings IBK svart - Vaksala SK 3 P08 svart
2019-10-12 11:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917003 Enköpings IBK - Arlanda IBK blå
2019-10-12 13:30 Pantamera Pojkar blå 1S 170913002 Enköpings IBK vit - Vaksala SK P08 svart 2
2019-10-26 09:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711016 Enköpings IBK svart - SK Vide vit
2019-10-26 09:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711017 SK Vide svart - Arlanda IBK blå
2019-10-26 09:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711018 Lokomotiv Grillby IBK - Arlanda IBK svart
2019-10-26 09:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711019 Arlanda IBK blå - Enköpings IBK svart
2019-10-26 10:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711020 SK Vide vit - Lokomotiv Grillby IBK
2019-10-26 10:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711021 Arlanda IBK svart - SK Vide svart
2019-10-26 10:45 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711022 Lokomotiv Grillby IBK - Arlanda IBK blå
2019-10-26 10:45 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711023 Arlanda IBK svart - SK Vide vit
2019-10-26 11:10 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711024 Enköpings IBK svart - SK Vide svart
2019-10-26 11:10 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711025 SK Vide vit - Arlanda IBK blå
2019-10-26 11:35 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711026 Enköpings IBK svart - Arlanda IBK svart
2019-10-26 11:35 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711027 SK Vide svart - Lokomotiv Grillby IBK
2019-10-26 12:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919014 Enköpings IBK svart - FBC Uppsala Ungdom vit
2019-10-27 10:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917017 Enköpings IBK - SK Vide P09 Vit
November
2019-11-10 10:10 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710016 Enköpings IBK - Storvreta IBK röd
2019-11-10 10:10 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710017 Storvreta IBK svart - Örsundsbro IF vit
2019-11-10 10:35 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710018 Vaksala SK - Örsundsbro IF blå
2019-11-10 10:35 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710019 Örsundsbro IF vit - Enköpings IBK
2019-11-10 11:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710020 Storvreta IBK röd - Vaksala SK
2019-11-10 11:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710021 Örsundsbro IF blå - Storvreta IBK svart
2019-11-10 11:25 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710022 Vaksala SK - Örsundsbro IF vit
2019-11-10 11:25 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710023 Örsundsbro IF blå - Storvreta IBK röd
2019-11-10 11:50 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710024 Enköpings IBK - Storvreta IBK svart
2019-11-10 11:50 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710025 Storvreta IBK röd - Örsundsbro IF vit
2019-11-10 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710026 Enköpings IBK - Örsundsbro IF blå
2019-11-10 12:15 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710027 Storvreta IBK svart - Vaksala SK
2019-11-16 10:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912019 Enköpings IBK vit - Bålsta FBC
2019-11-16 11:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912020 Bålsta FBC - FBC Uppsala Ungdom
2019-11-16 12:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912021 FBC Uppsala Ungdom - Enköpings IBK vit
2019-11-23 09:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917035 Enköpings IBK - Hagunda IF blå
2019-11-23 10:45 Pantamera Pojkar blå 1V 170919029 Enköpings IBK svart - Stenhagens KK Röd
2019-11-23 13:15 Pantamera Pojkar blå 1S 170913029 Enköpings IBK vit - Storvreta IBK P08
December
2019-12-08 11:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919037 Enköpings IBK svart - Bålsta FBC
2019-12-14 12:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917045 Enköpings IBK - Vaksala SK P09 Svart
Januari
2020-01-18 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711166 Enköpings IBK svart - Hagunda IF blå
2020-01-18 09:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711167 Hagunda IF vit - Lokomotiv Grillby IBK
2020-01-18 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711168 Lokomotiv Grillby IBK ny - FBC Uppsala Ungdom
2020-01-18 09:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711169 Lokomotiv Grillby IBK - Enköpings IBK svart
2020-01-18 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711170 Hagunda IF blå - Lokomotiv Grillby IBK ny
2020-01-18 10:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711171 FBC Uppsala Ungdom - Hagunda IF vit
2020-01-18 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711172 Lokomotiv Grillby IBK ny - Enköpings IBK svart
2020-01-18 10:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711173 FBC Uppsala Ungdom - Hagunda IF blå
2020-01-18 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711174 Enköpings IBK svart - Hagunda IF vit
2020-01-18 10:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711175 Hagunda IF blå - Lokomotiv Grillby IBK
2020-01-18 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711176 Lokomotiv Grillby IBK - FBC Uppsala Ungdom
2020-01-18 11:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711177 Hagunda IF vit - Lokomotiv Grillby IBK ny
2020-01-18 12:15 Pantamera Pojkar blå 1V 170919053 Enköpings IBK svart - SK Vide 1
2020-01-18 13:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917055 Enköpings IBK - Bålsta FBC P09
2020-01-18 14:45 Pantamera Pojkar blå 1S 170913053 Enköpings IBK vit - Stenhagens KK svart
2020-01-26 10:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912049 Enköpings IBK vit - Storvreta IBK P10
2020-01-26 11:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912051 Örsundsbro IF gul - Enköpings IBK vit
2020-01-26 12:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912050 Storvreta IBK P10 - Örsundsbro IF gul
Februari
2020-02-01 10:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917062 Enköpings IBK - Storvreta IBK P09
2020-02-01 11:15 Pantamera Pojkar blå 1S 170913065 Enköpings IBK vit - Frötuna IBF
2020-02-09 13:45 Pantamera Pojkar blå 1V 170919065 Enköpings IBK svart - Hagunda IF 2
2020-02-14 19:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917076 Enköpings IBK - Storvreta IBK P09
2020-02-22 16:30 D2 170103105 Enköpings IBK - Stenhagens KK U
2020-02-28 19:45 H3 170003148 Enköpings IBK - IBF Roslagsalliansen
2020-02-29 14:00 Pantamera Pojkar röd div 2V 171222070 Enköpings IBK - Rasbo IK
2020-02-29 17:00 H4 170004109 Enköpings IBK U - Fyris Nabla IBK
Mars
2020-03-05 18:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217110 Enköpings IBK F04/05 - Örsundsbro IF
2020-03-06 19:00 Pantamera Pojkar blå 1S 170913078 Enköpings IBK vit - SK Vide 2
2020-03-06 20:15 D3 170105076 Enköpings IBK U - Bålsta FBC
2020-03-07 11:15 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp C 171226075 Enköpings IBK - Bålsta FBC
2020-03-07 12:30 Pantamera Flickor röd div 4 grupp B 172220078 Enköpings IBK - IFK Dannemora/Ö
2020-03-07 14:00 H3 170003156 Enköpings IBK - Storvreta IBK U
2020-03-07 16:30 D2 170103095 Enköpings IBK - Alunda IBF/Rasbo IK U
2020-03-08 12:15 D3 170105068 Enköpings IBK U - TÖFF/Tierp IBK
2020-03-08 13:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919078 Enköpings IBK svart - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2020-03-13 19:45 H4 170004121 Enköpings IBK U - Bålsta FBC
2020-03-14 11:30 Pantamera Pojkar röd div 2V 171222083 Enköpings IBK - Rosersbergs IK/Arlanda IBK
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917090 Enköpings IBK - Fjärdhundra SK
2020-03-14 14:15 Pantamera Flickor röd div 2 172217124 Enköpings IBK F04/05 - Storvreta IBK
2020-03-14 15:45 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp C 171216082 Enköpings IBK P07 - Alunda IBF Svart
2020-03-14 17:00 D3 170105082 Enköpings IBK U - Hagunda IF U
2020-03-15 09:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217103 Enköpings IBK F04/05 - Almunge IK
2020-03-20 18:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919086 Enköpings IBK svart - Arlanda IBK
2020-03-20 19:45 H3 170003172 Enköpings IBK - IBK Uppsala Teknologer U
2020-03-21 11:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912079 Enköpings IBK vit - FBC Uppsala Ungdom
2020-03-21 12:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912080 FBC Uppsala Ungdom - Örsundsbro IF gul
2020-03-21 13:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912081 Örsundsbro IF gul - Enköpings IBK vit
2020-03-21 14:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917096 Enköpings IBK - Bälinge IF P09
2020-03-21 15:45 Pantamera Pojkar blå 1S 170913086 Enköpings IBK vit - IK Sirius FBC P08 Södra
2020-03-21 17:00 Pantamera Flickor röd div 4 grupp B 172220086 Enköpings IBK - Alunda IBF
2020-03-29 13:00 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp C 171226062 IBK Östhammar - Enköpings IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis