Oktober |
2023-10-14 12:45 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917004 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - Rosersberg Arlanda IBK P13/14 |
|
2023-10-21 12:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916007 |
Hagunda IF F13/14 - IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) |
|
2023-10-21 14:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710013 |
Hagunda IF P15 Blå - Enköpings IBK PF14/15 VIT |
|
2023-10-21 14:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710014 |
Hagunda IF P15 Vit - Lokomotiv Grillby IBK 2015 |
|
2023-10-21 15:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710015 |
Hagunda IF P15 Blå - Lokomotiv Grillby IBK 2015 |
|
2023-10-21 15:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710016 |
Hagunda IF P15 Vit - Enköpings IBK PF14/15 VIT |
|
2023-10-21 15:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710017 |
Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Hagunda IF P15 Vit |
|
2023-10-21 15:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710018 |
Enköpings IBK PF14/15 VIT - Hagunda IF P15 Blå |
|
2023-10-28 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916014 |
Hagunda IF F13/14 - Enköpings IBK F12-14 |
|
2023-10-28 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917015 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - Alunda IBF F15-16 |
|
2023-10-28 15:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711019 |
Hagunda IF P16 vit - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 |
|
2023-10-28 15:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711020 |
Hagunda IF P16 blå - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 |
|
2023-10-28 16:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711021 |
Hagunda IF P16 vit - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 |
|
2023-10-28 16:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711022 |
Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 - Hagunda IF P16 blå |
|
2023-10-28 16:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711023 |
Hagunda IF P16 vit - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 |
|
2023-10-28 16:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711024 |
Hagunda IF P16 blå - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 |
|
November |
2023-11-11 Uppskj. |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917019 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - FBC Uppsala P13/14 Svart |
|
2023-11-11 14:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710037 |
Hagunda IF 15/16 - Björklinge BK F15 röd |
|
2023-11-11 14:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710038 |
Hagunda IF 15/16 blå - Björklinge BK F15 svart |
|
2023-11-11 14:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710039 |
Hagunda IF 15/16 - Björklinge BK F15 svart |
|
2023-11-11 14:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710040 |
Björklinge BK F15 röd - Hagunda IF 15/16 blå |
|
2023-11-11 15:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710041 |
Hagunda IF 15/16 blå - Björklinge BK F15 röd |
|
2023-11-11 15:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710042 |
Björklinge BK F15 svart - Hagunda IF 15/16 |
|
2023-11-18 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916026 |
Hagunda IF F13/14 - Björklinge BK F13 |
|
2023-11-18 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917031 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - Björklinge BK F14 röd |
|
2023-11-25 13:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710061 |
Hagunda IF P15 Vit - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2023-11-25 13:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710062 |
Bålsta FBC FP15:2 - Hagunda IF P15 Blå |
|
2023-11-25 13:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710063 |
Bålsta FBC FP15:1 - Hagunda IF P15 Blå |
|
2023-11-25 13:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710064 |
Hagunda IF P15 Vit - Bålsta FBC FP15:2 |
|
2023-11-25 14:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710065 |
Hagunda IF P15 Blå - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2023-11-25 14:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710066 |
Bålsta FBC FP15:2 - Hagunda IF P15 Vit |
|
December |
2023-12-02 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916038 |
Hagunda IF F13/14 - Vaksala SK F 2013 |
|
2023-12-02 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917047 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 |
|
2023-12-02 15:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917027 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - Storvreta Ungdom IBK P14 |
|
2023-12-03 11:30 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912027 |
Hagunda IF F12 - Björklinge BK F12/13 |
|
2023-12-09 12:30 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912032 |
Hagunda IF F12 - Rasbo IK F10/13 |
|
2023-12-16 12:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710115 |
Hagunda IF 15/16 blå - Örsundsbro IF F-14/15 Röd |
|
2023-12-16 12:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710116 |
Hagunda IF 15/16 - IBK Östhammar F15/16 |
|
2023-12-16 13:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710117 |
Hagunda IF 15/16 blå - IBK Östhammar F15/16 |
|
2023-12-16 13:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710118 |
Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Hagunda IF 15/16 |
|
2023-12-16 13:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710119 |
Hagunda IF 15/16 - Örsundsbro IF F-14/15 Röd |
|
2023-12-16 13:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710120 |
IBK Östhammar F15/16 - Hagunda IF 15/16 blå |
|
2023-12-16 14:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711073 |
Hagunda IF P16 blå - Vaksala SK Gul 2 |
|
2023-12-16 14:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711074 |
Vaksala SK Gul 1 - Hagunda IF P16 vit |
|
2023-12-16 15:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711075 |
Vaksala SK Gul 2 - Hagunda IF P16 vit |
|
2023-12-16 15:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711076 |
Hagunda IF P16 blå - Vaksala SK Gul 1 |
|
2023-12-16 15:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711077 |
Hagunda IF P16 vit - Vaksala SK Gul 2 |
|
2023-12-16 15:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711078 |
Vaksala SK Gul 1 - Hagunda IF P16 blå |
|
2023-12-16 16:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916050 |
Hagunda IF F13/14 - Frötuna IBF F12/13 blå |
|
2023-12-17 13:30 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912036 |
Hagunda IF F12 - IK Sirius IBK F11/12 |
|
Januari |
2024-01-13 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916058 |
Hagunda IF F13/14 - Alunda IBF F13-14 Blå |
|
2024-01-13 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917075 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - Bälinge IF F14 gul |
|
2024-01-13 15:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917043 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - Vaksala SK P 2014 Röd |
|
2024-01-20 12:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710151 |
Hagunda IF 15/16 blå - SK Vide Flickor Grön II |
|
2024-01-20 12:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710152 |
Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2024-01-20 13:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710153 |
Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2024-01-20 13:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710154 |
Hagunda IF 15/16 - SK Vide Flickor Grön II |
|
2024-01-20 13:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710155 |
Hagunda IF 15/16 blå - SK Vide Flickor Grön II |
|
2024-01-20 13:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710156 |
Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2024-01-27 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916074 |
Hagunda IF F13/14 - IK Sirius IBK F13:2 |
|
2024-01-27 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917095 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - IFK Dannemora/Ö F-14 |
|
2024-01-27 15:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917055 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - SK Vide P14 Blå |
|
Februari |
2024-02-03 13:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710121 |
Hagunda IF P15 Blå - Wåhla IBK mixlag 13-16 |
|
2024-02-03 13:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710122 |
Hagunda IF P15 Vit - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2024-02-03 13:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710123 |
Hagunda IF P15 Blå - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2024-02-03 13:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710124 |
Wåhla IBK mixlag 13-16 - Hagunda IF P15 Vit |
|
2024-02-03 14:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710125 |
Hagunda IF P15 Vit - Wåhla IBK mixlag 13-16 |
|
2024-02-03 14:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710126 |
Bålsta FBC FP15:1 - Hagunda IF P15 Blå |
|
2024-02-04 11:30 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912050 |
Hagunda IF F12 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2024-02-10 14:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711127 |
Hagunda IF P16 blå - Stenhagens KK P15/16 |
|
2024-02-10 14:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711128 |
Stenhagens KK P15/16 - IK Sirius FBC P16 |
|
2024-02-10 14:55 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711129 |
Hagunda IF P16 vit - IK Sirius FBC P16 |
|
2024-02-10 14:55 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711130 |
Hagunda IF P16 blå - Stenhagens KK P15/16 |
|
2024-02-10 15:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711131 |
IK Sirius FBC P16 - Hagunda IF P16 blå |
|
2024-02-10 15:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711132 |
Stenhagens KK P15/16 - Hagunda IF P16 vit |
|
2024-02-10 16:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710193 |
Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 2 |
|
2024-02-10 16:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710194 |
Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 |
|
2024-02-10 16:55 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710195 |
Hagunda IF 15/16 - Vaksala SK F 2015 svart 1 |
|
2024-02-10 16:55 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710196 |
Hagunda IF 15/16 blå - Vaksala SK F 2015 svart 2 |
|
2024-02-10 17:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710197 |
Vaksala SK F 2015 svart 1 - Hagunda IF 15/16 blå |
|
2024-02-10 17:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710198 |
Vaksala SK F 2015 svart 2 - Hagunda IF 15/16 |
|
Mars |
2024-03-02 12:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916090 |
Hagunda IF F13/14 - SK Vide Flickor Blå |
|
2024-03-02 13:45 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917068 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - Frötuna IBF P14 |
|
2024-03-02 15:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710139 |
Hagunda IF P15 Vit - SK Vide P15 Blå |
|
2024-03-02 15:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710140 |
Hagunda IF P15 Blå - SK Vide P15 |
|
2024-03-02 15:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710141 |
Hagunda IF P15 Blå - SK Vide P15 Blå |
|
2024-03-02 15:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710142 |
SK Vide P15 - Hagunda IF P15 Vit |
|
2024-03-02 16:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710143 |
Hagunda IF P15 Vit - SK Vide P15 Blå |
|
2024-03-02 16:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710144 |
Hagunda IF P15 Blå - SK Vide P15 |
|
2024-03-09 12:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917135 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - IK Sirius IBK F14 Södra |
|
2024-03-16 12:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917144 |
Hagunda IF F13/14 blå3 - IK Sirius IBK F14/16 |
|
2024-03-23 12:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917076 |
Hagunda IF P13/14 blå3 - Bälinge IF P14 gul |
|
2024-03-23 13:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916111 |
Hagunda IF F13/14 - Bälinge IF F13 gul |
|