Österby Sim o Sporthall

Adress
Herrgårdsvägen, ÖSTERBYBRUK
Telefon
0295 - 20202 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 12:20 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914006 IFK Dannemora/Ö P14 - FBC Uppsala P13/14 Vit
2023-10-21 10:30 Pantamera Flickor blå 3 171917004 IFK Dannemora/Ö F-14 - Storvreta Ungdom IBK F14/15
2023-10-21 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914012 IFK Dannemora/Ö P14 - Alunda IBF P13-14 Blå
2023-10-21 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913006 IFK Dannemora/Ö P13 - Rasbo IK P12/13
2023-10-28 10:30   Uppskj. Pantamera Flickor blå 2 171916013 IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Alunda IBF F13-14 Blå
2023-10-28 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913012 IFK Dannemora/Ö P13 - Vaksala SK P 2013 Gul
November
2023-11-04 10:15 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710025 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK 15 röd
2023-11-04 10:15 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710026 Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2023-11-04 10:50 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710027 Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2023-11-04 10:50 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710028 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK F15
2023-11-04 11:25 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710029 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Storvreta Ungdom IBK 15 röd
2023-11-04 11:25 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710030 Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2023-11-11 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713025 IFK Dannemora/Ö P-15 - Vaksala SK Svart
2023-11-11 10:15 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713026 FBC Uppsala P15/16 - IFK Dannemora/Ö P-16
2023-11-11 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713027 IFK Dannemora/Ö P-15 - FBC Uppsala P15/16
2023-11-11 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713028 Vaksala SK Svart - IFK Dannemora/Ö P-16
2023-11-11 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713029 IFK Dannemora/Ö P-16 - FBC Uppsala P15/16
2023-11-11 11:25 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713030 Vaksala SK Svart - IFK Dannemora/Ö P-15
2023-11-11 12:40 Pantamera Flickor blå 3 171917024 IFK Dannemora/Ö F-14 - IK Sirius IBK F14/16
2023-11-11 14:15 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914022 IFK Dannemora/Ö P14 - Stenhagens KK P13/14 röd
2023-11-18 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913024 IFK Dannemora/Ö P13 - Alunda IBF P13-14
2023-11-25 10:30 Pantamera Flickor blå 3 171917044 IFK Dannemora/Ö F-14 - Almunge IK F14/16
2023-11-25 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914032 IFK Dannemora/Ö P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart
December
2023-12-02 10:30 Pantamera Flickor blå 2 171916037 IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - SK Vide Flickor Blå
2023-12-09 10:15 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710105 Vaksala SK 2015 Gul - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2023-12-09 10:15 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710106 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Almunge IK F14/16
2023-12-09 10:50 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710107 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Vaksala SK 2015 Gul
2023-12-09 10:50 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710108 Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2023-12-09 11:25 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710103 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Vaksala SK 2015 Gul
2023-12-09 11:25 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710104 Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2023-12-16 10:30 Pantamera Flickor blå 3 171917071 IFK Dannemora/Ö F-14 - Björklinge BK F14 röd
2023-12-16 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913039 IFK Dannemora/Ö P13 - Björklinge BK P13 röd
Januari
2024-01-06 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713077 IFK Dannemora/Ö P-15 - Frötuna IBF P16 blå
2024-01-06 10:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713078 Frötuna IBF P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16
2024-01-06 11:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713075 IFK Dannemora/Ö P-16 - Frötuna IBF P16 röd
2024-01-06 11:05 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713076 Frötuna IBF P16 blå - IFK Dannemora/Ö P-15
2024-01-06 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713073 IFK Dannemora/Ö P-16 - Frötuna IBF P16 blå
2024-01-06 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713074 Frötuna IBF P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-15
2024-01-13 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914051 IFK Dannemora/Ö P14 - Tobo/Örbyhus FF P13/14
2024-01-13 11:30 Pantamera Flickor blå 2 171916059 IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Bälinge IF F13 gul
2024-01-20 10:30 Pantamera Flickor blå 3 171917087 IFK Dannemora/Ö F-14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2024-01-20 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913047 IFK Dannemora/Ö P13 - Rasbo IK P12/13
Februari
2024-02-17 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913063 IFK Dannemora/Ö P13 - Almunge IK PF12/14
2024-02-23 19:30 H3 170008108 IFK Dannemora/Österby - Uppsala Life IF
Mars
2024-03-02 10:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713123 IFK Dannemora/Ö P-15 - Tierp IBK P15/16
2024-03-02 10:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713124 IFK Dannemora/Ö P-16 - Storvreta Ungdom IBK P16
2024-03-02 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713125 Tierp IBK P15/16 - IFK Dannemora/Ö P-16
2024-03-02 10:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713126 Storvreta Ungdom IBK P16 - IFK Dannemora/Ö P-15
2024-03-02 11:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713121 IFK Dannemora/Ö P-15 - Tierp IBK P15/16
2024-03-02 11:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 170713122 Storvreta Ungdom IBK P16 - IFK Dannemora/Ö P-16
2024-03-02 12:30 Pantamera Flickor blå 3 171917119 IFK Dannemora/Ö F-14 - Frötuna IBF F2014
2024-03-02 14:00 Pantamera Flickor blå 2 171916091 IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Rosersberg Arlanda IBK F13/14
2024-03-02 15:30 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 3 171227113 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Bälinge IF P12 röd
2024-03-02 17:00 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 1 172220027 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Storvreta Ungdom IBK F11
2024-03-03 13:20 D3 Supertrean 170107001 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK /Storvreta Ungdom IBK D3
2024-03-08 19:30 H3 170008119 IFK Dannemora/Österby - IS Saga
2024-03-09 10:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914083 IFK Dannemora/Ö P14 - SK Vide P14
2024-03-09 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218078 IFK Dannemora/Ö F08-10 - Vaksala SK F 2010 2
2024-03-16 10:30 Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 171232031 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Storvreta Ungdom IBK P12
2024-03-16 16:15 Pantamera Flickor röd div 1 172216083 IFK Dannemora/Ö F05-09 - Storvreta Ungdom IBK F09
2024-03-22 19:30 H3 170008129 IFK Dannemora/Österby - IBF Grillby
2024-03-23 D3 Supertrean 170107026 IFK Dannemora/Ö - Rasbo IK
2024-03-23 10:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914093 IFK Dannemora/Ö P14 - Tierp IBK P14
2024-03-23 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171917147 IFK Dannemora/Ö F-14 - Tierp IBK F14
2024-03-23 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 170913080 IFK Dannemora/Ö P13 - Midas IBK P13/14
2024-03-23 15:00 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 1 172220043 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Vaksala SK F 2011 1
2024-03-23 16:30 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 3 171227131 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Almunge IK P10/11
2024-03-23 18:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218086 IFK Dannemora/Ö F08-10 - Frötuna IBF F 08/09 röd
April
2024-04-06 Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 171232041 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - SK Vide PF10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis