Björklunda Sp

Adress
Öjebyn





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-23 19:15 Pantamera Flickor Röd 6 110405043 Wibax IBF Piteå Fröd 6 - Råneå BK Fröd 5/6
2020-10-25 15:15 Pantamera Flickor Röd 6 110405044 Wibax IBF Piteå Fröd 6 - Team Kalix IBK Fröd 6
November
2020-11-06 17:30 Pantamera Flickor Röd 3 110402006 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3/4
2020-11-06 19:30 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400002 Öjebyns IBF Fröd 1 - Luleå SK Fröd 1/2/3
2020-11-13 19:30 Pantamera Pojkar Röd 2 110301002 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 1/2
2020-11-20 18:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308005 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Boden Pröd 8/9
2020-11-20 20:15 Pantamera Pojkar Röd 3 110302009 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Boden Pröd 3/4
2020-11-27 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307009 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - Luleå SK Pröd 7/8
2020-11-27 19:30 Pantamera Flickor Röd 3 110402009 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/2/3
2020-11-28 13:15 Pantamera Flickor Röd 5 110404041 Öjebyns IBF Fröd 5/6 - Team Kalix IBK Fröd 4/5
December
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110308010 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - Alviks IK Pröd 9/10
2020-12-18 19:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304020 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
Januari
2021-01-03 14:00 Pantamera Pojkar Röd 2 110301004 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-01-15 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307016 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 7/8
2021-01-15 20:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110303016 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 3/4
2021-01-17 14:45 Pantamera Flickor Röd 6 110405041 Wibax IBF Piteå Fröd 6 - IBK Boden Fröd 5/6
2021-01-22 19:00 Pantamera Pojkar Röd 3 110302016 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Gammelstads IF Pröd 3/4
2021-01-29 20:30 Pantamera Pojkar Röd 8 110307020 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - K 4 IF Pröd 8/9
Februari
2021-02-19 19:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304035 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Luleå SK Pröd 3/4/5
Mars
2021-03-05 19:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308018 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - K 4 IF Pröd 8/9
2021-03-19 19:30 Pantamera Pojkar Röd 8 110307029 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Boden Pröd 8/9
2021-03-20 11:30 Pantamera Flickor Röd 4 110403019 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - Kiruna AIF Fröd 4/5
2021-03-20 13:30 Pantamera Pojkar Röd 3 110302020 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-03-20 16:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110303029 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - IBK Luleå Pröd 3/4
2021-03-21 11:30 Pantamera Pojkar Röd 2 110301010 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-03-26 18:00 Pantamera Pojkar Röd 3 110302029 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 3/4
2021-03-26 20:30 Pantamera Flickor Röd 3 110402041 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - K4 IF 3/4
2021-03-27 11:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402036 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - IBF Argentum 91 Fröd 3/4
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304041 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBF Argentum 91 Pröd 5/6
2021-03-27 15:00 Pantamera Flickor Röd 4 110403013 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - IBF Argentum 91 Fröd 3/4
2021-03-27 17:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304042 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 5/6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis