Björklunda Sp

Adress
Öjebyn





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-23 00:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405048 Wibax IBF Piteå Fröd 6 - Råneå BK Fröd 5/6
November
2020-11-14 10:00   Uppskj. Herrar Division 3 N 191131019 Öjebyns IBF/ Utv - FBC Moröbacke / Utv
2020-11-20 18:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308005 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Boden Pröd 8/9
2020-11-20 20:15 Pantamera Pojkar Röd 3 110302009 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Boden Pröd 3/4
2020-11-27 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307009 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - Luleå SK Pröd 7/8
2020-11-27 19:30 Pantamera Flickor Röd 3 110402009 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2020-11-28 13:15 Pantamera Flickor Röd 5 110404041 Öjebyns IBF Fröd 5/6 - Team Kalix IBK Fröd 4/5
December
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110308010 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - Alviks IK Pröd 9/10
2020-12-18 19:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304020 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
Januari
2021-01-03 14:00 Pantamera Pojkar Röd 2 110301004 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-01-15 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307016 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 7/8
2021-01-29 20:30 Pantamera Pojkar Röd 8 110307020 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - K 4 IF Pröd 8/9
Februari
2021-02-07 15:15   Uppskj. Herrar Division 3 N 191131051 Öjebyns IBF/ Utv - Alhem FF
2021-02-13 10:00 Flickor Grön 1/2 110500003 Öjebyns IBF F11/12 Vit - Wibax IBF Piteå F11/12
2021-02-19 19:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304035 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2021-02-20 09:30 Pojkar Blå 4 Grp 1 110358003 Öjebyns IBF P10 Vit - Wibax IBF Piteå P11 L1
2021-02-20 11:45 Pojkar Blå 4 Grp 3B 110364002 Öjebyns IBF P10 Blå - Wibax IBF Piteå P11 L3
2021-02-21 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452035 Öjebyns IBF F06/07 - Kågedalens AIF F07-08
Mars
2021-03-05 17:30 Flickor Grön 1/2 110500008 Öjebyns IBF F11/12 Blå - Wibax IBF Piteå F11/12
2021-03-05 19:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308018 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - K 4 IF Pröd 8/9
2021-03-06 15:15 Pantamera Pröd 3 Enskilda matcher 110310007 Öjebyns IBF P05 - Kiruna AIF P röd P05/06
2021-03-14 15:30 Herr Utveckling 110150062 Öjebyns IBF Herr U VIT - IBK Luleå Herr U ORANGE
2021-03-19 17:30 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312010 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2021-03-19 19:30 Pantamera Pojkar Röd 8 110307029 Öjebyns IBF Pröd 8/9 - IBK Boden Pröd 8/9
2021-03-19 19:30 Pantamera Fröd 1 Enskilda matcher 110406004 Öjebyns IBF Fröd 1 - Luleå SK Fröd 1/2/3
2021-03-20 11:30 Pantamera Flickor Röd 4 110403019 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - Kiruna AIF Fröd 4/5
2021-03-20 13:30 Pantamera Pojkar Röd 3 110302020 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-03-20 16:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110303029 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - IBK Luleå Pröd 3/4
2021-03-21 11:30 Pantamera Pojkar Röd 2 110301010 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-03-26 18:00 Pantamera Pojkar Röd 3 110302029 Öjebyns IBF Pröd 2/3 - IBK Luleå Pröd 3/4
2021-03-26 20:30 Pantamera Flickor Röd 3 110402041 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - K4 IF 3/4
2021-03-27 11:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402036 Öjebyns IBF Fröd 2/3 - IBF Argentum 91 Fröd 3/4
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304041 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBF Argentum 91 Pröd 5/6
2021-03-27 14:00   Uppskj. Juniorallsvenskan A HJ18 580700028 Öjebyns IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK/Thorengruppen IBK
2021-03-27 15:00 Pantamera Flickor Röd 4 110403013 Wibax IBF Piteå Fröd 3/4 - IBF Argentum 91 Fröd 3/4
2021-03-27 17:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304042 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 5/6
2021-03-28 14:15 Pantamera Fröd 3 Grupp 2 Enskilda matcher 110408014 Öjebyns IBF F06/07 - Wibax IBF Piteå F06 Fröd 3/4
April
2021-04-02 18:30 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312017 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Gammelstads IF Pröd 5/6
2021-04-04 10:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110358011 Öjebyns IBF P10 Vit - IBK Boden P10 L1
2021-04-04 12:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110358012 Öjebyns IBF P10 Vit - IBK Luleå P11 L1
2021-04-04 14:00 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312018 Öjebyns IBF Pröd 4/5 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2021-04-09 20:30 Pantamera Pröd 3 Enskilda matcher 110310019 Öjebyns IBF P05 - IBK Luleå P05 Röd 3/4
2021-04-10 10:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 3 110353012 Öjebyns IBF P09 - Luleå SK P10
2021-04-27 20:15 Herr Utveckling 110150074 Öjebyns IBF HUtv - IBK Luleå Herr U ORANGE

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis