Andersbergs Sporthall

Adress
Vinddraget 22, 802 77 Gävle
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-13 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512001 Andersbergs IBK F07-08 - Vakant
2019-10-13 14:15 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945004 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Orange
2019-10-19 11:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843001 Andersbergs IBK F10 - IBK Runsten F11-12
2019-10-19 12:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843002 Sandvikens AIK F2011/12 - Strömsbro IF F11
2019-10-19 13:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843003 Strömsbro IF F11 - Andersbergs IBK F10
2019-10-19 14:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843004 IBK Runsten F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12
2019-10-19 15:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843005 Strömsbro IF F11 - IBK Runsten F11-12
2019-10-19 16:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843006 Sandvikens AIK F2011/12 - Andersbergs IBK F10
2019-10-20 11:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945008 Andersberg IBK P10 - SAIK P09
2019-10-27 09:30 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943013 Andersbergs IBK P08 - Valbo AIF P08
2019-10-27 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500029 Andersbergs IBK - Åmots IF Herrar 5
2019-10-27 14:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512013 Andersbergs IBK F07-08 - Valbo IBF F07
November
2019-11-02 10:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945015 Andersberg IBK P10 - Gävle GIK P10 Blå
2019-11-10 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500043 Andersbergs IBK - Södra Tolvfors IF B
2019-11-10 14:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512025 Andersbergs IBK F07-08 - Strömsbro IF F07
2019-11-17 11:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945021 Andersberg IBK P10 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10
2019-11-24 09:30 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943037 Andersbergs IBK P08 - Sandvikens AIK P08
2019-11-24 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500057 Andersbergs IBK - Norrsundets IF H5
2019-11-24 14:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512037 Andersbergs IBK F07-08 - IK Ljusdal F07/09
2019-11-24 16:15 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945026 Andersberg IBK P10 - IBK Runsten P10
December
2019-12-08 10:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945035 Andersberg IBK P10 - Valbo AIF P10
2019-12-08 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500071 Andersbergs IBK - Gestrike-Hammarby IF Herr
2019-12-08 14:15 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943049 Andersbergs IBK P08 - Hofors IBK P07-08
2019-12-14 11:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843049 Andersbergs IBK F10 - Sandvikens AIK F2011/12
2019-12-14 12:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843050 Valbo IBF F10-12 - Strömsbro IF F11
2019-12-14 13:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843051 Strömsbro IF F11 - Andersbergs IBK F10
2019-12-14 14:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843052 Sandvikens AIK F2011/12 - Valbo IBF F10-12
2019-12-14 15:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843053 Strömsbro IF F11 - Sandvikens AIK F2011/12
2019-12-14 16:30 Flickor Grön Seriespel (-10-11) 053843054 Valbo IBF F10-12 - Andersbergs IBK F10
2019-12-15 11:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512049 Andersbergs IBK F07-08 - Hofors IBK Flick 06-08
2019-12-22 11:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943061 Andersbergs IBK P08 - Forsbacka IK -08/09
Januari
2020-01-11 11:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512061 Andersbergs IBK F07-08 - FBC Bollnäs F07-08
2020-01-12 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500085 Andersbergs IBK - FBC Bollnäs U-lag
2020-01-18 11:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943073 Andersbergs IBK P08 - Gävle GIK P09 Blå
2020-01-19 11:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945047 Andersberg IBK P10 - Hofors IBK P09-10
Februari
2020-02-01 11:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945054 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Blå
2020-02-02 10:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943085 Andersbergs IBK P08 - Strömsbro IF P08
2020-02-02 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500113 Andersbergs IBK - IBF Sörby Snipers
2020-02-02 15:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512085 Andersbergs IBK F07-08 - Söderhamns IBF F07-08
2020-02-16 10:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943097 Andersbergs IBK P08 - Skutskärs IBK 07/08
2020-02-16 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500127 Andersbergs IBK - Wallviks IK U
2020-02-16 14:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512097 Andersbergs IBK F07-08 - Sandvikens AIK F08
Mars
2020-03-01 10:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943109 Andersbergs IBK P08 - IBK Runsten P08
2020-03-01 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500141 Andersbergs IBK - Storviks IF
2020-03-01 14:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512109 Andersbergs IBK F07-08 - Hudik/Björkberg IBK F07-08
2020-03-08 11:00 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945076 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Orange
2020-03-15 10:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943121 Andersbergs IBK P08 - Gävle GIK P08
2020-03-15 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500155 Andersbergs IBK - IBK Alba Sandviken
2020-03-15 14:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512121 Andersbergs IBK F07-08 - Gävle GIK F07
2020-03-15 16:15 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945080 Andersberg IBK P10 - SAIK P09
2020-03-29 12:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500169 Andersbergs IBK - Forsbacka IK U-lag

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis