Nynäshallen

Adress
Gästrikegatan 5, 803 25 Gävle
Telefon
026-179710 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-02 09:00 Träningsmatcher Gävleborg 21/22 051000038 IK Sätra F10-12 - Gävle GIK F12/13
2021-10-09 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003005 IBK Runsten P06 - IK Ljusdal P06/07
2021-10-23 11:00 Träningsmatcher Gävleborg 21/22 051000059 Gävle GIK F07 - Sandvikens AIK F08
2021-10-24 11:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005024 Gävle GIK P10 Blå - Hofors IBK P09-10
2021-10-24 16:30 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005013 Andersbergs IBK P08 - Söderhamns IBF Pojkar 2007/2008
2021-10-29 19:00 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007087 IK Sätra F08-09 - Andersbergs IBK F07-08
2021-10-30 12:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005029 IK Sätra P08-09 - Andersbergs IBK P09
2021-10-30 14:30 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007073 Gävle GIK F08/09 - Åmots IF F 06/08
2021-10-30 16:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005032 Gävle GIK P10 Blå - Gävle GIK P09 Blå
2021-10-31 09:45 Pojkar Blå Division 1 Gästrikland (10-12) Svår 051020033 Gävle GIK P10 Röd - Valbo AIF P10
2021-10-31 11:15 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027011 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12
2021-10-31 12:45 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028016 IBK Runsten F11-12 - Hofors IBK F11-12
2021-10-31 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003018 IBK Runsten P06 - Valbo AIF P06
November
2021-11-05 19:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580701031 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling
2021-11-06 12:15 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028017 Gävle GIK F12/13 Blå - Sandvikens AIK F2011/12 svart
2021-11-06 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 055006017 Gävle GIK/Norrsundets IF - Sandvikens AIK F08
2021-11-06 16:30 Flickor 16 GUD 039988045 IK Sätra - Björklinge BK F06
2021-11-07 10:00 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027019 IK Sätra P10-11 - Hofors IBK P11-12
2021-11-07 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005030 Gävle GIK P08 - Hudik/Björkberg IBK P08/09 Blå
2021-11-07 14:00 Pojkar 16 GUD 039987038 Gävle GIK - Storvreta IBK HJ16
2021-11-07 17:00 Herrjuniorer GUD 039985031 IBK Runsten - Gävle GIK
2021-11-12 19:00 Herrjuniorer GUD 039985038 IBK Runsten - IBF Falun Utveckling Svart
2021-11-14 09:30 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028021 IK Sätra F10-12 - Gävle GIK F12/13 Blå
2021-11-14 11:00 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027021 Gävle GIK P12 - Strömsbro IF P12 Blå
2021-11-14 12:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005043 IK Sätra P08-09 - Söderhamns IBF Pojkar 2009
2021-11-14 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003026 IBK Runsten P06 - FBC Bollnäs P05-06
2021-11-14 17:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005044 IBK Runsten P09 - Valbo AIF 09 Grön
2021-11-19 19:30 Herrar Division 5 Gävleborg 051002042 Södra Tolvfors IF 2 - Wallviks IK
2021-11-20 10:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004032 IBK Runsten P07 - Hofors IBK P07-08
2021-11-20 12:15 Pantamera Pojkar röd div 1 171216026 Gävle GIK P06 - Almunge IK P05 Röd
2021-11-21 10:00 Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12) 051024021 Gävle GIK F11 Blå - Gävle GIK F11 Röd
2021-11-21 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003032 IBK Runsten P06 - Gävle GIK P06
2021-11-21 14:00 Pojkar 16 GUD 039987056 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn
2021-11-21 16:45 Flickor 16 GUD 039988059 IK Sätra - Storvreta IBK
2021-11-26 19:00 Pantamera Flickor Röd Division 4 Gävleborg/Dalarna 055009019 Gävle GIK F10 - Hofors IBK F09/10
2021-11-27 09:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005061 Gävle GIK P09 Blå - Söderhamns IBF Pojkar 2009
2021-11-27 11:45 Pantamera Pojkar röd div 1 171216032 Gävle GIK P06 - Örsundsbro IF P03-07 (Röd 2)
2021-11-27 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004037 Gävle GIK P07 - Hudik/Björkberg IBK -07
2021-11-27 16:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005057 IK Sätra P08-09 - Alfta IBK P09-10
2021-11-28 Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12) 051024026 Gävle GIK F11 Blå - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010
2021-11-28 Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12) 051024027 Gävle GIK F11 Röd - Storviks IF F10/11
2021-11-28 12:15 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003036 Gävle GIK P06 - FBC Bollnäs P05-06
December
2021-12-05 09:30 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027032 IBK Runsten P12 Svart - IBK Runsten P12 Röd
2021-12-05 11:00 Pojkar Blå Division 1 Gästrikland (10-12) Svår 051020036 Gävle GIK P10 Röd - Norrsundets IF P10-11
2021-12-05 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003044 IBK Runsten P06 - Strömsbro IF P06
2021-12-17 20:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004046 Valbo AIF P07 - Alfta IBK P07-08
2021-12-18 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005066 IK Sätra P08-09 - Hofors IBK P09-10
2021-12-18 09:45 Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12) 051024004 Gävle GIK F11 Röd - Hudik/Björkberg IBK F09-11
2021-12-18 14:30 Pantamera Pojkar röd div 1 171216044 Gävle GIK P06 - IS Saga P06/07
2021-12-19 Pantamera Flickor Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 055006033 Gävle GIK/Norrsundets IF - Valbo IBF F07
2021-12-19 09:30 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007036 Gävle GIK F07 - Gävle GIK F08/09
2021-12-19 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005051 IBK Runsten P08 - Hudik/Björkberg IBK P08/09 Blå
2021-12-19 14:00 Pojkar 16 GUD 039987078 Gävle GIK - LI20 IBF
2021-12-19 16:45 Flickor 16 GUD 039988082 IK Sätra - IBF Falun Utveckling
Januari
2022-01-16 09:00 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027041 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Grön
2022-01-16 10:30 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028043 IBK Runsten F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart
2022-01-16 12:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005074 Gävle GIK P10 Blå - IBK Runsten P09
2022-01-16 14:45 Flickor 16 GUD 039988091 Valbo IBF - IK Sätra
2022-01-16 17:15 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007039 Gävle GIK F08/09 - Strömsbro IF F08-09
2022-01-21 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005083 IBK Runsten P09 - FBC Bollnäs P09/10
2022-01-23 10:30 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027046 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12
2022-01-23 12:15 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005064 IBK Runsten P08 - Valbo AIF P08
2022-01-23 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003059 IBK Runsten P06 - Gluggens IF P06-07
2022-01-28 19:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580701071 Gävle GIK - IBF Borlänge/IBF Säter
2022-01-29 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004065 Gävle GIK P07 - Hofors IBK P07-08
2022-01-29 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005089 Gävle GIK P09 Blå - Alfta IBK P09-10
2022-01-30 10:30 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007095 IK Sätra F08-09 - Strömsbro IF F08-09
2022-01-30 12:45 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007046 Gävle GIK F07 - Hofors IBK F06-08
2022-01-30 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005067 Gävle GIK P08 - Andersbergs IBK P08
2022-01-30 17:15 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007045 Gävle GIK F08/09 - Andersbergs IBK F07-08
Februari
2022-02-05 11:45 Pantamera Pojkar röd div 1 171216067 Gävle GIK P06 - IK Sirius FBC P06 Blå
2022-02-05 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005098 Gävle GIK P09 Blå - FBC Bollnäs P08
2022-02-05 17:00 Pojkar 16 GUD 039987109 Strömsbro IF - Storvreta IBK HJ16
2022-02-06 12:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005099 Gävle GIK P10 Blå - Andersbergs IBK P09
2022-02-06 14:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07) 051003067 IBK Runsten P06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07
2022-02-20 11:45 Pantamera Flickor Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 055007058 Gävle GIK F08/09 - IK Sätra F08-09
2022-02-26 12:45 Pantamera Flickor Röd Division 4 Gävleborg/Dalarna 055009037 Gävle GIK F10 - IBF Borlänge
2022-02-26 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005119 IBK Runsten P09 - Storviks IF P08/09
2022-02-26 17:15 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004078 Gävle GIK P07 - IK Bruket/Sandvikens AIK
2022-02-27 09:30 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028062 IBK Runsten F11-12 - IK Sätra F10-12
2022-02-27 11:00 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027062 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Orange
2022-02-27 16:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005117 Gävle GIK P10 Blå - Söderhamns IBF Pojkar 2009
Mars
2022-03-06 09:30 Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12) 051028065 Gävle GIK F12/13 Blå - IBK Runsten F11-12
2022-03-06 11:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10) 055005123 Gävle GIK P10 Blå - Valbo AIF 09 Grön
2022-03-11 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 Gävleborg (07-08) 051004086 Gävle GIK P07 - Alfta IBK P07-08
2022-03-13 10:00 Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 051027072 IK Sätra P10-11 - IBK Runsten P12 Röd
2022-03-13 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09) 051005100 IBK Runsten P08 - Gävle GIK P08
2022-03-13 14:15 Flickor 16 GUD 039988147 Valbo IBF - KAIS Mora UIF
2022-03-18 19:00 Flickor 16 GUD 039988152 IK Sätra - Strömsbro IF 06
2022-03-20 Herrjuniorer GUD 039985125 IBK Runsten - Strömsbro IF
2022-03-27 14:00 Flickor 16 GUD 039988158 IK Sätra - KAIS Mora UIF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis