Nynäshallen

Adress
Gästrikegatan 5, 803 25 Gävle
Telefon
026-179710 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Slutspel ungdoms-DM Pojkar Röd division 3 Gästrikland 053024001 Gävle GIK P09/10 Blå - IK Sätra P08-09
Slutspel ungdoms-DM Pojkar Röd division 3 Gästrikland 053024002 IBK Runsten P09 - Valbo AIF P09
Oktober
2022-10-30 16:15   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004113 IBK Runsten P09 - IBK Runsten P09 Röd
November
2022-11-20 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009024 Gävle GIK F11 - Valbo IBF F10-11 Vit
December
2022-12-04 12:30 Ungdoms-DM Pojkar Röd division 4 Gästrikland 053010019 Åmots IF P 10/11 - Valbo AIF P10
2022-12-20 17:00 Träningsmatcher Gävleborg 22/23 051112056 Gävle GIK Parasport - IBK Runsten P09
Februari
2023-02-01 DM-Herrjuniorer 053015009 IBK Runsten - Gävle GIK HJ17
2023-02-10 19:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg/Dalarna 030098080 IK Sätra - IBF Borlänge
2023-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010022 IK Sätra P10-11 - Storviks IF P10/11
2023-02-22 19:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976132 IBK Runsten - Hälsinggårdens AIK/Samuelsdals IF
2023-02-25 09:30 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005097 Strömsbro IF P10 - Norrsundets IF P10-12
2023-02-25 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg/Dalarna 030098089 IK Sätra - KAIS Mora UIF 09/10
2023-02-25 16:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978006 IBK Runsten - IK Sirius FBC
2023-02-26 09:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004097 IBK Runsten P09 - IK Sätra P08-09
2023-02-26 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005093 Gävle GIK P10 Röd - Hofors IBK P09-10
Mars
2023-03-03 19:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978110 IBK Runsten - IBF Borlänge
2023-03-04 09:30 Flickor Blå Gästrikland (11-13) B 22/23 052017079 Gävle GIK F12/13 - Hofors IBK F11/12
2023-03-04 11:30 Pantamera Flickor 16 GUD (06-07) 039989150 Gävle GIK /Norrsundets IF - Sandvikens AIK
2023-03-04 16:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976145 Gävle GIK HJ17 - KAIS Mora UIF
2023-03-05 11:45 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009062 IK Huge F10 - Storviks IF F10/11
2023-03-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991115 IBK Runsten - Alfta IBK
2023-03-05 17:00 Herrar Division 5 Gävleborg övre halvan 052007011 Gävle GIK 3 - Valbo AIF
2023-03-10 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991089 Gävle GIK - Sandvikens AIK
2023-03-12 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005107 Gävle GIK P10 Röd - Skutskärs IBK 10
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052005108 Gävle GIK P11 - IFK Gnarp Röd
2023-03-17 17:15 Pantamera Pojkar Röd Div 2 Gävleborg (08-09) 22/23 052043549 Gävle GIK P09/10 Röd - Sandvikens AIK P08
2023-03-17 19:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991127 Gävle GIK - Alfta IBK
2023-03-19 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996069 Gävle GIK - Andersbergs IBK
2023-03-19 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009070 IK Sätra F10-12 - Sandvikens AIK F2011-12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis