Idrottshallen, Söderhamn

Adress
Norrtullsgatan 19, 82631 Söderhamn
Telefon
0270-75779 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454001 Gluggens IF P06-07 - Andersbergs IBK P06-08
2020-10-25 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454013 Gluggens IF P06-07 - Strömsbro IF P07
2020-10-25 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452010 Söderhamns IBF P04/05 - IK Ljusdal P04-05
November
2020-11-01 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455028 Söderhamns IBF P07/08 - Alfta IBK P07-08
2020-11-06 19:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457027 Söderhamns IBF F07/08 - Hudik/Björkberg IBK F07-08
2020-11-08 10:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455038 Söderhamns IBF P07/08 - Skutskärs IBK P07/08
2020-11-08 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454025 Gluggens IF P06-07 - IK Ljusdal P06/07
2020-11-08 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452020 Söderhamns IBF P04/05 - Valbo AIF/Sandvikens AIK
2020-11-13 19:15 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452076 Söderhamns IBF P04/05 - Valbo AIF/Sandvikens AIK
2020-11-15 12:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456024 Söderhamns IBF F05/06 - Hudik/Björkberg IBK F05-06
2020-11-15 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452024 Söderhamns IBF P04/05 - Strömsbro IF P05
2020-11-22 10:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455058 Söderhamns IBF P07/08 - IBK Njutånger/Hudik Björkberg
2020-11-22 13:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457041 Söderhamns IBF F07/08 - FBC Bollnäs F07-08
2020-11-28 09:30 Herrar Division 3 Hälsingland 054451019 Alfta IBK U-lag H3/H5 - Söderhamns IBF
2020-11-28 10:15 Herrar Division 3 Hälsingland 054451020 Wallviks IK H5/H3 - Håsta IBK H3
2020-11-28 11:00 Herrar Division 3 Hälsingland 054451021 FBC Bollnäs H5 GIBF - Hudik/Björkberg IBK Herr Div 3 Motion
2020-11-28 11:45 Herrar Division 3 Hälsingland 054451022 Håsta IBK H3 - Alfta IBK U-lag H3/H5
2020-11-28 12:30 Herrar Division 3 Hälsingland 054451023 Hudik/Björkberg IBK Herr Div 3 Motion - Söderhamns IBF
2020-11-28 13:15 Herrar Division 3 Hälsingland 054451024 FBC Bollnäs H5 GIBF - Wallviks IK H5/H3
2020-11-28 14:15 Herrar Division 3 Hälsingland 054451025 Alfta IBK U-lag H3/H5 - Hudik/Björkberg IBK Herr Div 3 Motion
2020-11-28 15:00 Herrar Division 3 Hälsingland 054451026 Håsta IBK H3 - FBC Bollnäs H5 GIBF
2020-11-28 15:45 Herrar Division 3 Hälsingland 054451027 Söderhamns IBF - Wallviks IK H5/H3
2020-11-29 10:00 Flickor Pantamera Blå Division Hälsingland Sammandrag (09-11) 054477002 Söderhamns IBF F09/10 - FBC Bollnäs F09-11
2020-11-29 11:00 Flickor Pantamera Blå Division Hälsingland Sammandrag (09-11) 054477001 FBC Bollnäs F09-11 - Hudik/Björkberg IBK F09-11
2020-11-29 12:00 Flickor Pantamera Blå Division Hälsingland Sammandrag (09-11) 054477003 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - Söderhamns IBF F09/10
December
2020-12-05 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201122 Söderhamns IBF - Vattjoms IK
2020-12-12 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455078 Söderhamns IBF P07/08 - Hofors IBK P07-08
2020-12-13 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456012 Söderhamns IBF F05/06 - Storviks IF F05-07
2020-12-13 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456039 Söderhamns IBF F05/06 - Sandvikens AIK F06/07
2020-12-19 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457059 Söderhamns IBF F07/08 - IK Ljusdal F07-09
Januari
2021-01-09 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201074 Söderhamns IBF - Hudik/Björkberg IBK
2021-01-10 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454061 Gluggens IF P06-07 - Gävle GIK P07
2021-01-10 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452043 Söderhamns IBF P04/05 - Gävle GIK P05 Röd
2021-01-17 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457069 Söderhamns IBF F07/08 - Gävle GIK F07
2021-01-17 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456047 Söderhamns IBF F05/06 - Gävle GIK F06
2021-01-23 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201086 Söderhamns IBF - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2021-01-24 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454073 Gluggens IF P06-07 - Valbo AIF P07
2021-01-30 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457079 Söderhamns IBF F07/08 - Andersbergs IBK F07-08
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455126 Söderhamns IBF P07/08 - Strömsbro IF P08
2021-01-31 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452055 Söderhamns IBF P04/05 - Högbo AIK P05/Storviks IF
Februari
2021-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454085 Gluggens IF P06-07 - Storviks IF P07
2021-02-06 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201098 Söderhamns IBF - Klockarbergets BK
2021-02-06 16:30 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457086 Söderhamns IBF F07/08 - Sandvikens AIK F08
2021-02-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456063 Söderhamns IBF F05/06 - Norrsundets IF F05-07
2021-02-07 14:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455142 Söderhamns IBF P07/08 - IBK Runsten P08
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454037 Gluggens IF P06-07 - IK Bruket Sandviken P07-08 Blå/SAIK P06
2021-02-14 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452061 Söderhamns IBF P04/05 - Alfta IBK/FBC Bollnäs
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455158 Söderhamns IBF P07/08 - Hudik/Björkberg IBK P08/09 Blå
2021-02-20 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201110 Söderhamns IBF - IK Ljusdal Dam
2021-02-21 12:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456075 Söderhamns IBF F05/06 - Valbo IBF F06
2021-02-21 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (05-06) 054452066 Söderhamns IBF P04/05 - IK Ljusdal P04-05
2021-02-27 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457114 Söderhamns IBF F07/08 - Valbo IBF F07
2021-02-27 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456080 Söderhamns IBF F05/06 - Strömsbro IF F06
2021-02-28 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454109 Gluggens IF P06-07 - IBK Runsten P07 Röd
Mars
2021-03-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457120 Söderhamns IBF F07/08 - Strömsbro IF F07
2021-03-13 11:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (08-09) 054455175 Söderhamns IBF P07/08 - IK Ljusdal P08
2021-03-14 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454121 Gluggens IF P06-07 - Hudik/Björkberg IBK P07
2021-03-14 14:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201127 Söderhamns IBF - Fränsta IK
2021-03-20 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg (05-07) 054456088 Söderhamns IBF F05/06 - IK Ljusdal F05-06
2021-03-20 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054457130 Söderhamns IBF F07/08 - Hofors IBK F06-08
2021-03-21 15:00 Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (07-08) 054454097 Gluggens IF P06-07 - IK Bruket Sandviken P07-08 Vit/SAIK P06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis