Guide Arena 1

Adress
Lugnetvägen 3, 791 31 Falun
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-31 19:00 Träningsmatcher Dalarnas IBF 22/23 038709011 IBF Falun Utveckling Allsvenskan - KAIS Mora IF H1
September
2022-09-11 13:00 Träningsmatcher Dalarnas IBF 22/23 038709013 IBF Falun Utveckling Allsvenskan - IBF Borlänge H1
Oktober
2022-10-05 20:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975003 IBF Falun Utveckling 2 - Sundborns GOIF/Envikens IF
2022-10-08 13:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702015 IBF Falun Utveckling - Hagunda IF
2022-10-09 10:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977003 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK
2022-10-09 13:00 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971005 IBF Falun Utveckling 2 - IBK Alba
2022-10-12 20:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580731011 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge
2022-10-14 19:00 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971010 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Borlänge 2
2022-10-16 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997003 IBF Falun Ungdom och Barn - Malungs IBK
2022-10-16 17:30 Damer Division 1 GUD 039974023 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK
2022-10-21 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975017 IBF Falun Utveckling 2 - IBK Hedemora Borg
2022-10-22 09:30 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703003 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978023 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK
2022-10-22 13:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580731025 IBF Falun Utveckling - IBK Östhammar
2022-10-22 15:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976027 IBF Falun Utveckling - Sundborns GOIF
2022-10-29 09:45 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996014 IBF Falun Ungdom och Barn - Sandvikens AIK
2022-10-29 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997017 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter
2022-10-29 16:00 Damer Division 1 GUD 039974033 IBF Falun Utveckling - IK Sätra
2022-10-30 13:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580702028 IBF Falun Utveckling - Hälsinggårdens AIK Innebandy
2022-10-30 15:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977015 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF
November
2022-11-05 11:00 Flickor Blå Division 3 (12) 039705012 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter
2022-11-05 12:30 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978033 IBF Falun Utveckling - Samuelsdals IF
2022-11-06 12:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976041 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK HJ17
2022-11-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994002 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - Malungs IBK
2022-11-12 12:30 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975035 IBF Falun Utveckling 2 - Söderhamns IBF
2022-11-12 15:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580731006 IBF Falun Utveckling - Storvreta IBK/Ungdom
2022-11-13 11:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977021 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2022-11-16 19:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580731035 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2022-11-20 09:00 Flickor Blå Division 3 (12) 039705016 IBF Falun Ungdom och Barn - Sundborns GOIF
2022-11-20 10:30 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702036 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge
2022-11-20 12:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977026 IBF Falun Utveckling - Valbo IBF
2022-11-20 17:30 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971026 IBF Falun Utveckling 2 - Envikens IF
2022-11-25 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975045 IBF Falun Utveckling 2 - KFUM Falun
2022-11-26 10:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702037 IBF Falun Utveckling - IBF Hedemora/IBF Ludvika
2022-11-27 09:00 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997035 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF
2022-11-27 12:30 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971032 IBF Falun Utveckling 2 - Gävle GIK 2
2022-11-30 19:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580731045 IBF Falun Utveckling - KFUM Falun
December
2022-12-04 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977036 IBF Falun Utveckling - LI20 IBF/Rättviks IBF
2022-12-04 09:30 Flickor Blå Division 3 (12) 039705022 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF
2022-12-04 11:00 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703021 IBF Falun Ungdom och Barn - Digers BK
2022-12-04 12:45 Damer Division 1 GUD 039974064 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2022-12-09 19:00 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971044 IBF Falun Utveckling 2 - KFUM Falun
2022-12-10 09:30 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703026 IBF Falun Ungdom och Barn - Söderbärke Goif
2022-12-10 11:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975055 IBF Falun Utveckling 2 - Digers BK
2022-12-11 09:30 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978064 IBF Falun Utveckling - Sundborns GOIF/Hälsinggårdens AIK
2022-12-11 12:00 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972004 IBF Falun Utveckling 3 - IBK Njutånger
2022-12-16 19:00 Damer Division 1 GUD 039974078 IBF Falun Utveckling - IBF Hedemora
2022-12-18 17:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702055 IBF Falun Utveckling - IK Sirius FBC/IBK
Januari
2023-01-08 10:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992063 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - Nås IF
2023-01-14 12:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976090 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK
2023-01-14 15:15 Damer Division 1 GUD 039974084 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge
2023-01-15 18:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975076 IBF Falun Utveckling 2 - Rättviks IBF/LI20 IBF
2023-01-20 19:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977046 IBF Falun Utveckling - FBC Uppsala
2023-01-21 09:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992078 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - IBF Gagnef
2023-01-21 11:30 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703036 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora
2023-01-22 09:15 Flickor Blå Division 3 (12) 039705035 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun
2023-01-22 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701066 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF
2023-01-24 19:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702069 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2023-01-27 19:00 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992084 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - IBF Falun Ungdom och Barn P08
2023-01-29 11:30 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971059 IBF Falun Utveckling 2 - Forsbacka IK
2023-01-29 14:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978084 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge
2023-01-29 16:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991083 Samuelsdals IF - Hudik/Björkberg IBK
Februari
2023-02-03 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975096 IBF Falun Utveckling 2 - Hofors IBK
2023-02-04 10:30 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703040 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK
2023-02-05 11:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991093 Samuelsdals IF - IBF Hedemora
2023-02-05 13:00 Damer Division 1 GUD 039974005 IBF Falun Utveckling - IK Sirius IBK
2023-02-10 19:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977059 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK
2023-02-11 10:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702078 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992095 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - KAIS Mora UIF
2023-02-11 14:45 Damer Division 1 GUD 039974104 IBF Falun Utveckling - IBK Uppsala Teknologer
2023-02-12 10:45 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992094 IBF Falun Ungdom och Barn P08-09 - Nås IF
2023-02-12 12:45 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994065 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - IBF Gagnef/LI20 IBF
2023-02-17 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975106 IBF Falun Utveckling 2 - Strömsbro IF
2023-02-18 10:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996058 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK
2023-02-19 13:00 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972068 IBF Falun Utveckling 3 - Långshyttans IBK
2023-02-24 19:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978104 IBF Falun Utveckling - IK Sirius FBC
2023-02-25 10:30 Juniorallsvenskan B HJ18 580702087 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK
2023-02-26 12:45 Pantamera Flickor Röd Division 4 (10) 039703046 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Ludvika
Mars
2023-03-04 10:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977071 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF
2023-03-05 11:45 Damer Division 1 GUD 039974123 IBF Falun Utveckling - Hudik/Björkberg IBK
2023-03-07 19:00 Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg 039971067 IBF Falun Utveckling 2 - KAIS Mora UIF
2023-03-10 19:00 Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg 039975116 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Ludvika
2023-03-12 10:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992115 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - Bjursås IK
2023-03-12 14:30 Pantamera Flickor Röd Division 1 (07) 039994078 IBF Falun Ungdom och Barn/Utveckling - KAIS Mora UIF
2023-03-12 16:30 Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg 039972076 IBF Falun Utveckling 3 - Digers BK
2023-03-18 09:30 Pantamera Pojkar Röd Division 2 (08) 039992122 IBF Falun Ungdom och Barn P08 - Borlänge IBK
2023-03-19 09:30 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997096 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge Vit
2023-03-19 11:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977077 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
2023-03-24 19:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977082 IBF Falun Utveckling - Valbo IBF
2023-03-25 13:00 Pantamera Pojkar 16 GUD (06-07) 039978131 Samuelsdals IF - IBK Runsten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis