September |
2023-09-18 19:00 |
Träningsmatcher Dalarna 23/24 |
039765037 |
Hälsinggårdens AIK Innebandy P0506 HJ - Sundborns GOIF HJ |
|
Oktober |
2023-10-14 16:30 |
Parasport GUD Lätt |
034100009 |
Balrog Lätt - IBK Hudik Lätt |
|
Februari |
2024-02-23 17:15 |
Träningsmatcher Dalarna 23/24 |
039765060 |
IBF Falun Ungdom och Barn F2013 - IBF Falun Ungdom och Barn F011-12 |
|
Mars |
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027001 |
IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028001 |
IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF 3 |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027003 |
Krylbo AIS - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028003 |
LI20 IBF 1 - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-23 10:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027006 |
Krylbo AIS - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-23 12:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048001 |
Hälsinggårdens AIK - Krylbo AIS Pojkar 12-13 |
|
2024-03-23 12:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038002 |
KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-23 13:30 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039001 |
IBF Säter - Smedjebackens IBK |
|
2024-03-23 14:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048004 |
IBF Falun UoB Svart - Krylbo AIS Pojkar 12-13 |
|
2024-03-23 15:00 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038003 |
Samuelsdals IF 2 - IBF Borlänge |
|
2024-03-23 15:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039003 |
Samuelsdals IF 1 - IBF Säter |
|
2024-03-23 16:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048005 |
Hälsinggårdens AIK - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-23 17:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038006 |
Samuelsdals IF 2 - Sundborns GOIF |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039006 |
Samuelsdals IF 1 - Smedjebackens IBK |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp A |
039045001 |
IBF Borlänge Blå - LI20 IBF 1 |
|
2024-03-24 09:00 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp B |
039046001 |
IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-24 09:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp A |
039045003 |
IBF Hedemora - IBF Borlänge Blå |
|
2024-03-24 10:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp A |
039040001 |
Bjursås IK - KFUM Falun P13 |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp B |
039041001 |
Envikens IF - LI20 IBF 1 |
|
2024-03-24 12:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp A |
039040003 |
IBF Hedemora 1 - Bjursås IK |
|
2024-03-24 13:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp B |
039041003 |
IBF Säter - Envikens IF |
|
2024-03-24 13:45 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042001 |
IBF Borlänge Blå - LI20 IBF 2 |
|
2024-03-24 14:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043001 |
IBF Borlänge Vit - Rättviks IBF |
|
2024-03-24 15:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp E |
039044001 |
Samuelsdals IF - Älvdalens IF |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042004 |
IBF Falun UoB 2013 - LI20 IBF 2 |
|
2024-03-24 17:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043003 |
KFUM Falun P13 Röd - IBF Borlänge Vit |
|
2024-03-24 17:45 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042005 |
IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB 2013 |
|
2024-03-24 18:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043006 |
KFUM Falun P13 Röd - Rättviks IBF |
|