November |
2023-11-14 19:30 |
Träningsmatcher Dalarna 23/24 |
039765057 |
MIBF Dalarna - KFUM Falun F07 |
|
Januari |
2024-01-18 18:45 |
Träningsmatcher Dalarna 23/24 |
039765059 |
KFUM Falun P14 - KFUM Falun Damer |
|
Mars |
2024-03-21 18:45 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
034036105 |
KFUM Falun - IBF Hedemora |
|
2024-03-22 19:00 |
Flickor 16 GUD (07-08) |
034011090 |
KFUM Falun - IBF Hedemora/IBF Säter |
|
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027002 |
IBF Säter 1 - Krylbo AIS |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028002 |
IBF Säter 2 - LI20 IBF 1 |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027004 |
IBF Säter 1 - Samuelsdals IF 2 |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp D |
039028004 |
IBF Säter 2 - Samuelsdals IF 3 |
|
2024-03-23 10:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 3 Grupp C |
039027005 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter 1 |
|
2024-03-23 12:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048002 |
IBF Falun Ungdom och Barn P2012 Svart - KAIS Mora UIF P 12 |
|
2024-03-23 12:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038001 |
IBF Borlänge - Sundborns GOIF |
|
2024-03-23 13:30 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039002 |
KFUM Falun - Samuelsdals IF 1 |
|
2024-03-23 14:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048003 |
KAIS Mora UIF P 12 - Hälsinggårdens AIK Innebandy P11 Blå Div 1 |
|
2024-03-23 15:00 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038004 |
KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF |
|
2024-03-23 15:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039004 |
KFUM Falun - Smedjebackens IBK |
|
2024-03-23 16:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 1 Grupp D |
039048006 |
KAIS Mora UIF P 12 - Krylbo AIS Pojkar 12-13 |
|
2024-03-23 17:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp A |
039038005 |
IBF Borlänge - KAIS Mora UIF |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 1 Grupp B |
039039005 |
IBF Säter - KFUM Falun |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp A |
039045002 |
IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora |
|
2024-03-24 09:00 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp B |
039046002 |
IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika 1 |
|
2024-03-24 09:45 |
Knattespelen Flickor Blå Division 2 Grupp A |
039045004 |
IBF Falun UoB Rosa - LI20 IBF 1 |
|
2024-03-24 10:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp A |
039040002 |
IBF Falun Ungdom och Barn P2014 - IBF Hedemora P 13/14 Lag 1 |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp B |
039041002 |
IBF Hedemora P 13/14 Lag 2 - IBF Säter P13 |
|
2024-03-24 12:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp A |
039040004 |
IBF Falun Ungdom och Barn P2014 - KFUM Falun P13 |
|
2024-03-24 13:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp B |
039041004 |
IBF Hedemora P 13/14 Lag 2 - LI20 P12-13 1 |
|
2024-03-24 13:45 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042002 |
IBF Falun Ungdom och Barn P2013 - KAIS Mora UIF |
|
2024-03-24 14:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043002 |
IBF Ludvika P-13 Blå 2 - KFUM Falun P13 röd |
|
2024-03-24 15:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp E |
039044002 |
Sundborns GOIF Pojkar Blå div 2 - Vakant |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042003 |
KAIS Mora UIF - IBF Borlänge P13 Blå |
|
2024-03-24 17:00 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043004 |
IBF Ludvika P-13 Blå 2 - Rättviks IBF P -14 |
|
2024-03-24 17:45 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp C |
039042006 |
KAIS Mora UIF - LI20 P12-13 2 |
|
2024-03-24 18:30 |
Knattespelen Pojkar Blå Division 2 Grupp D |
039043005 |
IBF Borlänge P13 Vit - IBF Ludvika P-13 Blå 2 |
|
2024-03-26 18:00 |
Flickor Röd Division 3 (2010) Gävleborg/Dalarna |
034022077 |
IBF Falun Ungdom och Barn - IK Huge |
|
2024-03-31 13:30 |
Pojkar 16 GUD (07-08) |
034012131 |
Samuelsdals IF/Hälsinggårdens AIK - IBK Runsten |
|