Torsås Sporthall

Adress
Torsås
Telefon
0486-41461 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 11:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909007 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Karlskrona P15/2
2023-10-14 11:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909008 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - LEDIG PLATS
2023-10-14 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909009 Slätafly/SK IBK P15 - LEDIG PLATS
2023-10-14 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909010 FBC Karlskrona P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1
2023-10-14 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909011 LEDIG PLATS - FBC Karlskrona P15/2
2023-10-14 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909012 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Slätafly/SK IBK P15
November
2023-11-12 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911031 Slätafly/SK IBK P16/2 - Slätafly/SK IBK P16/1
2023-11-12 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911032 Jämjö IBK P16 - FBC Kalmarsund P17/2
2023-11-12 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911033 Slätafly/SK IBK P16/2 - FBC Kalmarsund P17/2
2023-11-12 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911034 Slätafly/SK IBK P16/1 - Jämjö IBK P16
2023-11-12 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911035 FBC Kalmarsund P17/2 - Slätafly/SK IBK P16/1
2023-11-12 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911036 Jämjö IBK P16 - Slätafly/SK IBK P16/2
December
2023-12-09 11:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603085 Slätafly/SK IBK F15 - FBC Karlskrona F15
2023-12-09 11:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603086 LEDIG PLATS - Nybro IBK F15-16
2023-12-09 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603087 Slätafly/SK IBK F15 - Nybro IBK F15-16
2023-12-09 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603088 FBC Karlskrona F15 - LEDIG PLATS
2023-12-09 13:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603089 Nybro IBK F15-16 - FBC Karlskrona F15
2023-12-09 13:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603090 LEDIG PLATS - Slätafly/SK IBK F15
Februari
2024-02-03 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911073 Slätafly/SK IBK P16/1 - Slätafly/SK IBK P16/2
2024-02-03 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911074 FBC Karlskrona P16 - CL98IC P17
2024-02-03 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911075 Slätafly/SK IBK P16/1 - CL98IC P17
2024-02-03 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911076 Slätafly/SK IBK P16/2 - FBC Karlskrona P16
2024-02-03 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911077 CL98IC P17 - Slätafly/SK IBK P16/2
2024-02-03 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911078 FBC Karlskrona P16 - Slätafly/SK IBK P16/1
2024-02-04 11:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909139 Slätafly/SK IBK P15 - Fliseryds IF P14-15
2024-02-04 11:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909140 Nybro IBK P15 - FBC Kalmarsund P15
2024-02-04 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909141 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Kalmarsund P15
2024-02-04 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909142 Fliseryds IF P14-15 - Nybro IBK P15
2024-02-04 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909143 FBC Kalmarsund P15 - Fliseryds IF P14-15
2024-02-04 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909144 Nybro IBK P15 - Slätafly/SK IBK P15
2024-02-10 12:00 Pantamera F Ö Blå Gr1 -12 141504076 Slätafly/SK IBK F12 - Böda IK Böda/Högby F12-13
2024-02-10 13:00 Pantamera F Ö Blå Gr1 -12 141504077 Böda IK Böda/Högby F12-13 - Sandbäckshults IBK F10-12
2024-02-10 14:00 Pantamera F Ö Blå Gr1 -12 141504078 Sandbäckshults IBK F10-12 - Slätafly/SK IBK F12
2024-02-25 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) 142810091 Slätafly/SK IBK P12-13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14
2024-02-25 11:00 Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) 142810092 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Växjö IBK Utveckling P13/3
2024-02-25 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) 142810093 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Slätafly/SK IBK P12-13
2024-02-25 15:00 Pantamera P Ö Röd Gr6 -10 142705077 Slätafly/SK IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09
Mars
2024-03-01 20:00 Herrar Division 2 142200115 Slätafly/SK IBK - Nässjö IBF
2024-03-02 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911109 Slätafly/SK IBK P16/2 - Slätafly/SK IBK P16/1
2024-03-02 11:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911110 CL98IC P16/2 - CL98IC P16/1
2024-03-02 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911111 Slätafly/SK IBK P16/2 - CL98IC P16/1
2024-03-02 12:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911112 Slätafly/SK IBK P16/1 - CL98IC P16/2
2024-03-02 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911113 CL98IC P16/1 - Slätafly/SK IBK P16/1
2024-03-02 13:00 Poolspel P 3-3 Gr3 142911114 CL98IC P16/2 - Slätafly/SK IBK P16/2
2024-03-08 19:30 Herrar Division 2 142200123 Slätafly/SK IBK - Växjö IBK Utveckling
2024-03-17 11:00 Pantamera F Ö Röd Gr4 -10 141407090 Slätafly/SK IBK F11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12
2024-03-17 13:00 Pantamera P Ö Röd Gr6 -10 142705086 Slätafly/SK IBK P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10
2024-03-17 15:00 HerrJunior 17 Södra 142612054 Slätafly/SK IBK HJ17 - Hovshaga AIF HJ17

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis