Färjehallen

Adress
Stengatan 2, 38634 Färjestaden





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142918059 FBC Kalmarsund P11/2 - Växjö IBK Utv. P11/6 Blå
Oktober
2019-10-12 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908010 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1
2019-10-12 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908011 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Karlskrona P10/4
2019-10-12 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908012 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2
2019-10-19 16:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915013 FBC Kalmarsund U P11/3 - IBK Svala P11-12
2019-10-19 16:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915014 FBC Kalmarsund U P11/1 - Sandbäckshults IBK P11
2019-10-19 17:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915015 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund U P11/3
2019-10-19 17:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915016 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/1
2019-10-19 18:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915017 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P11-12
2019-10-19 18:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915018 FBC Kalmarsund U P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/3
2019-10-20 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602011 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3
2019-10-20 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602012 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - FBC Kalmarsund U F09-10/1
2019-10-20 17:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602010 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F10-11/2
November
2019-11-02 12:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602015 CL 98 IC F10-11/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/2
2019-11-02 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602014 Hovshaga AIF F10/2 - CL 98 IC F10-11/1
2019-11-02 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602013 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Hovshaga AIF F10/2
2019-11-09 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902016 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2
2019-11-09 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902017 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - IBK Svala P08
2019-11-09 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902018 IBK Svala P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2019-11-23 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902030 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2019-11-23 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902029 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - FBC Drag P09
2019-11-23 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902028 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2
2019-11-24 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602034 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Carlshamns IBK F10/2
2019-11-24 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602035 Carlshamns IBK F10/2 - Alvesta IBK F09-10/2
2019-11-24 17:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602036 Alvesta IBK F09-10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3
2019-11-30 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908033 CL 98 IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1
2019-11-30 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908032 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/2
2019-11-30 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908031 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Karlskrona P10/2
December
2019-12-21 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908047 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL 98 IC P10/1
2019-12-21 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908048 CL 98 IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2
2019-12-21 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908046 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1
2019-12-22 12:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602048 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - FBC Kalmarsund U F09-10/1
2019-12-22 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602046 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - CL 98 IC F10-11/2
2019-12-22 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602047 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3
Januari
2020-01-05 12:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602049 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - CL 98 IC F09
2020-01-05 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602050 CL 98 IC F09 - CL 98 IC F10-11/2
2020-01-05 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602051 CL 98 IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/2
2020-01-18 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902055 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10
2020-01-18 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902056 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Vimmerby IBK P09-10
2020-01-18 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902057 Vimmerby IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2020-01-18 15:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915061 FBC Kalmarsund U P11/1 - Nybro IBK P11-12/2
2020-01-18 15:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915062 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/3
2020-01-18 16:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915063 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Kalmarsund U P11/1
2020-01-18 16:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915064 Nybro IBK P11-12/2 - FBC Kalmarsund P11/1
2020-01-18 17:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915065 FBC Kalmarsund U P11/3 - Nybro IBK P11-12/2
2020-01-18 17:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915066 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund U P11/1
Februari
2020-02-02 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908067 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL 98 IC P10/1
2020-02-02 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908068 CL 98 IC P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2
2020-02-02 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908069 Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1
2020-02-02 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602070 FBC Kalmarsund U F09-10/3 - Alvesta IBK F09-10/1
2020-02-02 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602071 Alvesta IBK F09-10/1 - Carlshamns IBK F10/2
2020-02-02 17:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602072 Carlshamns IBK F10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/3
2020-02-08 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915085 FBC Kalmarsund U P11/3 - FBC Kalmarsund P11/1
2020-02-08 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915086 IBK Svala P11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11
2020-02-08 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915087 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund U P11/3
2020-02-08 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915088 FBC Kalmarsund P11/1 - IBK Svala P11-12
2020-02-08 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915089 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund P11/1
2020-02-08 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915090 IBK Svala P11-12 - FBC Kalmarsund U P11/3
2020-02-09 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902069 FBC Drag P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2020-02-09 13:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902068 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - FBC Drag P09
2020-02-09 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902067 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10
Mars
2020-03-14 12:30 Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05) 142704061 FBC Kalmarsund Ungdom P06/1 - KaRo IBF P05-06
2020-03-14 15:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805032 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis