Björklunda Sp

Adress
Öjebyn
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-12 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501001 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1
2022-11-12 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501002 IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK P14/15
2022-11-12 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501003 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1
2022-11-12 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501004 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK P14/15
2022-11-12 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501005 Luleå SK P14/15 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1
2022-11-12 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501006 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 3 Gr.1
2022-11-12 13:30 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502001 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2
2022-11-12 13:30 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502002 IBK Luleå PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2
2022-11-12 14:15 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502003 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2
2022-11-12 14:15 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502004 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2
2022-11-12 15:00 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502005 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2
2022-11-12 15:00 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502006 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.2
December
2022-12-02 20:15 Pantamera Fröd 3 110402007 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4
2022-12-03 10:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360007 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2
2022-12-03 11:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360008 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2
2022-12-03 12:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360009 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT
2022-12-03 13:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360010 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2
2022-12-03 14:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360011 IBF Argentum 91 FBlå 2-4 Gr.2 - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2
2022-12-03 15:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360012 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT
2022-12-04 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503007 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3
2022-12-04 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503008 Sunderby SK PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3
2022-12-04 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503009 Notvikens IK PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3
2022-12-04 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503010 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.3
2022-12-04 11:45 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503011 IBK Luleå PGrön 3 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.3
2022-12-04 11:45 Pojkar Grön 3 Gr.3 110503012 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 3 Gr.3
2022-12-09 19:00 Pantamera Fröd 4 110403007 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5
2022-12-16 19:00 Pantamera Fröd 3 110402010 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Boden Fröd 2/3
2022-12-18 10:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356007 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2
2022-12-18 11:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356008 Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2
2022-12-18 12:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356009 Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2
2022-12-18 13:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356010 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 4 Gr.2
2022-12-18 14:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356011 Bensby UFF PBlå 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 4 Gr.2
2022-12-18 15:00 Pojkar Blå 4 Gr.2 110356012 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2
Januari
2023-01-13 18:00 Pantamera Pröd 11 110308011 Öjebyns IBF Pröd 10/11 - IBK Boden Pröd 11
2023-01-15 12:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251017 Öjebyns IBF F08/09 - Skellefteå IBK F08
2023-01-15 13:30 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452009 Öjebyns IBF F10 - Skellefteå IBK F08/Röd
2023-01-21 13:15 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452033 Öjebyns IBF F10 - Byske FF 07-10
2023-01-22 14:00 Pantamera Fröd 3 110402012 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2023-01-27 19:00 Pantamera Pröd 5 110302011 Öjebyns IBF Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 5/6/7
Februari
2023-02-10 19:00 Pantamera Pröd 11 110308021 Öjebyns IBF Pröd 10/11 - Bensby UFF Pröd 11
2023-02-11 11:45 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251023 Öjebyns IBF F08/09 - Rönnskär Railcare IF/GSIBK F07-08
2023-02-17 18:30 Pantamera Pröd 6 110303023 Öjebyns IBF Pröd 5/6 - IBK Boden Pröd 6/7
2023-02-17 20:00 Pantamera Pröd 11 110308024 Öjebyns IBF Pröd 10/11 - Team Kalix IBK Pröd 11
2023-02-18 10:30 Pantamera Pröd 10 110307028 Öjebyns IBF Pröd 10/11 - Luleå SK Pröd 8/9/10
2023-02-19 11:45 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452041 Öjebyns IBF F10 - Skellefteå IBS F10
Mars
2023-03-17 18:30 Pantamera Fröd 3 110402022 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Boden Fröd 2/3
2023-03-17 20:00 Pantamera Pröd 5 110302017 Öjebyns IBF Pröd 5/6 - Team Kalix IBK Pröd 2/5
2023-03-18 10:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357019 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 11:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357020 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 12:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357021 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 13:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357022 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Luleå SK PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 14:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357023 Luleå SK PBlå 4 Gr.3 - IBK Boden PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 15:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357024 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3
2023-03-18 16:45 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452049 Öjebyns IBF F10 - Clemensnäs IF F09-11
2023-03-19 10:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360025 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2
2023-03-19 11:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360026 Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ
2023-03-19 12:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360027 K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2 - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2
2023-03-19 13:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360028 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ
2023-03-19 14:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360029 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 BLÅ - K 4 IF FBlå 2-4 Gr.2
2023-03-19 15:00 Flickor Blå 2-4 Gr.2 110360030 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.2 VIT - Alviks IK FBlå 2-4 Gr.2
2023-03-24 19:00 Pantamera Fröd 4 110403012 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4
2023-03-26 13:15 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251029 Öjebyns IBF F08/09 - Gamla Stan IBK F08
2023-03-31 19:00 Pantamera Fröd 3 110402024 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis