Arjeplog Sporthall

Adress
Arjeplog
Telefon
0961-141 53 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2020-01-11 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504013 IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2
2020-01-11 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504014 K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2020-01-11 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504015 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2 - K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2
2020-01-11 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504016 IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2020-01-11 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504017 Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2
2020-01-11 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504018 IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2 - K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön 4 110508013 IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4 - K 4 IF 12 Pgrön4
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön 4 110508014 Sunderby SK 12 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2020-01-12 10:45 Pojkar Grön 4 110508015 K 4 IF 12 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
2020-01-12 10:45 Pojkar Grön 4 110508016 IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2020-01-12 11:30 Pojkar Grön 4 110508017 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - K 4 IF 12 Pgrön4
2020-01-12 11:30 Pojkar Grön 4 110508018 IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
Februari
2020-02-08 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360019 IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2020-02-08 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360020 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2 - Långskatans IF 07-09 Fblå1/2
2020-02-08 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360021 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2
2020-02-08 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360022 IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2 - Långskatans IF 07-09 Fblå1/2
2020-02-08 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360023 Långskatans IF 07-09 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2020-02-08 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360024 IBF Argentum 91 06-08 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2
2020-02-23 11:00 Pantamera Pojkar Röd 6 110305027 IBF Argentum 91 Pröd 6/7 - Gammelstads IF Pröd 6/7
Mars
2020-03-14 10:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352031 IBF Argentum 91 07-09 PBlå2 - K 4 IF 07/08 PBlå2
2020-03-14 11:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352032 Långskatans IF 07 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L2
2020-03-14 12:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352033 K 4 IF 07/08 PBlå2 - Långskatans IF 07 PBlå2
2020-03-14 13:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352034 IBF Argentum 91 07-09 PBlå2 - Sunderby SK 08 PBlå2 L2
2020-03-14 14:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352035 Sunderby SK 08 PBlå2 L2 - K 4 IF 07/08 PBlå2
2020-03-14 15:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352036 IBF Argentum 91 07-09 PBlå2 - Långskatans IF 07 PBlå2
2020-03-15 10:00 Flickor Grön 3/4 110501031 IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4 - Långskatans IF 11/12 FGrön3/4
2020-03-15 10:00 Flickor Grön 3/4 110501032 K 4 IF 12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4
2020-03-15 10:45 Flickor Grön 3/4 110501033 Långskatans IF 11/12 FGrön3/4 - K 4 IF 12 Fgrön3/4
2020-03-15 10:45 Flickor Grön 3/4 110501034 IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4
2020-03-15 11:30 Flickor Grön 3/4 110501035 Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4 - Långskatans IF 11/12 FGrön3/4
2020-03-15 11:30 Flickor Grön 3/4 110501036 IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4 - K 4 IF 12 Fgrön3/4
2020-03-22 12:00 Pantamera Flickor Röd 4 110403018 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Luleå SK Fröd 3/4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis