Boden Arena

Adress
Flygfältsvägen 31, 96143 Boden
Telefon
076-1283512 CHRISTER  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-10 10:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353001 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3
2019-11-10 11:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353002 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1
2019-11-10 12:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353003 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1
2019-11-10 13:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353004 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1
2019-11-10 14:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353005 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3
2019-11-10 15:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353006 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1
December
2019-12-14 10:00 Pojkar Grön 2 Gr1 110503007 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1
2019-12-14 10:00 Pojkar Grön 2 Gr1 110503008 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1
2019-12-14 10:45 Pojkar Grön 2 Gr1 110503009 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1
2019-12-14 10:45 Pojkar Grön 2 Gr1 110503010 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1
2019-12-14 11:30 Pojkar Grön 2 Gr1 110503011 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1
2019-12-14 11:30 Pojkar Grön 2 Gr1 110503012 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1
Januari
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön 3 Gr1 110505007 IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1 - Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-12 10:00 Pojkar Grön 3 Gr1 110505008 IBK Luleå 11 L1 Pgrön3 Gr1 - Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-12 10:45 Pojkar Grön 3 Gr1 110505009 Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1 - IBK Luleå 11 L1 Pgrön3 Gr1
2020-01-12 10:45 Pojkar Grön 3 Gr1 110505010 IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1 - Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-12 11:30 Pojkar Grön 3 Gr1 110505011 Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1 - Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-12 11:30 Pojkar Grön 3 Gr1 110505012 IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1 - IBK Luleå 11 L1 Pgrön3 Gr1
Februari
2020-02-08 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359019 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2
2020-02-08 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359020 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1
2020-02-08 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359021 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
2020-02-08 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359024 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1
2020-02-08 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359022 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2
2020-02-08 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359023 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
2020-02-23 10:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354019 IBK Boden 08/09 Pblå3 L2 - Sunderby SK 09 Pblå3 L2
2020-02-23 11:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354020 Notvikens IK 09 Pblå3 - IBK Luleå 09 Pblå3
2020-02-23 12:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354021 Sunderby SK 09 Pblå3 L2 - Notvikens IK 09 Pblå3
2020-02-23 13:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354022 IBK Boden 08/09 Pblå3 L2 - IBK Luleå 09 Pblå3
2020-02-23 14:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354023 IBK Luleå 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L2
2020-02-23 15:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354024 IBK Boden 08/09 Pblå3 L2 - Notvikens IK 09 Pblå3
Mars
2020-03-07 10:00 Pojkar Blå 1 110350031 IBK Boden P07 PBlå1 - Sunderby SK 06/07 PBlå1
2020-03-07 11:00 Pojkar Blå 1 110350032 Wibax IBF Piteå 07 PBlå1 - Luleå SK P07 PBlå1
2020-03-07 12:00 Pojkar Blå 1 110350033 Sunderby SK 06/07 PBlå1 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå1
2020-03-07 13:00 Pojkar Blå 1 110350034 IBK Boden P07 PBlå1 - Luleå SK P07 PBlå1
2020-03-07 14:00 Pojkar Blå 1 110350035 Luleå SK P07 PBlå1 - Sunderby SK 06/07 PBlå1
2020-03-07 15:00 Pojkar Blå 1 110350036 IBK Boden P07 PBlå1 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå1
2020-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Röd 7 110306038 IBK Boden Pröd 6/7 - Gammelstads IF Pröd 6/7

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis