Sportcity Kalix

Adress
Kalix
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-23 10:00 Flickor Grön 1/2 110500001 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2019-11-23 10:00 Flickor Grön 1/2 110500002 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2019-11-23 10:45 Flickor Grön 1/2 110500003 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
2019-11-23 10:45 Flickor Grön 1/2 110500004 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2019-11-23 11:30 Flickor Grön 1/2 110500005 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2019-11-23 11:30 Flickor Grön 1/2 110500006 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
December
2019-12-14 10:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357007 Team Kalix IBK 10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1
2019-12-14 11:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357008 Bensby UFF 10/11 Pblå4 - Gammelstads IF 09/10 Pblå4
2019-12-14 12:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357009 Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1 - Bensby UFF 10/11 Pblå4
2019-12-14 13:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357010 Team Kalix IBK 10 Pblå4 - Gammelstads IF 09/10 Pblå4
2019-12-14 14:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357011 Gammelstads IF 09/10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L1
2019-12-14 15:00 Pojkar Blå 4 Gr2 110357012 Team Kalix IBK 10 Pblå4 - Bensby UFF 10/11 Pblå4
Januari
2020-01-12 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360013 Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2020-01-12 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360014 Långskatans IF 07-09 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2
2020-01-12 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360015 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2 - Långskatans IF 07-09 Fblå1/2
2020-01-12 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360016 Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2
2020-01-12 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360017 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L2
2020-01-12 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr2 110360018 Team Kalix IBK 08/09 Fblå1/2 - Långskatans IF 07-09 Fblå1/2
2020-01-19 10:00 Pojkar Grön 4 110508019 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön4
2020-01-19 10:00 Pojkar Grön 4 110508020 Långskatans IF 12 L1 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L2 Pgrön4
2020-01-19 10:45 Pojkar Grön 4 110508021 Bergnäsets AIK 12 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L1 Pgrön4
2020-01-19 10:45 Pojkar Grön 4 110508022 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L2 Pgrön4
2020-01-19 11:30 Pojkar Grön 4 110508023 Långskatans IF 12 L2 Pgrön4 - Bergnäsets AIK 12 Pgrön4
2020-01-19 11:30 Pojkar Grön 4 110508024 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L1 Pgrön4
2020-01-26 10:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359013 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2
2020-01-26 11:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359014 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
2020-01-26 12:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359015 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1
2020-01-26 13:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359016 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1
2020-01-26 14:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359017 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2
2020-01-26 15:00 Flickor Blå 1/2 Gr1 110359018 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1
Februari
2020-02-09 10:00 Flickor Blå 3/4 110361013 Team Kalix IBK 10/11 Fblå3/4 - Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L1
2020-02-09 11:00 Flickor Blå 3/4 110361014 Luleå SK 08-10 Fblå3/4 - Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L2
2020-02-09 12:00 Flickor Blå 3/4 110361015 Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L1 - Luleå SK 08-10 Fblå3/4
2020-02-09 13:00 Flickor Blå 3/4 110361016 Team Kalix IBK 10/11 Fblå3/4 - Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L2
2020-02-09 14:00 Flickor Blå 3/4 110361017 Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L2 - Öjebyns IBF 10 Fblå3/4 L1
2020-02-09 15:00 Flickor Blå 3/4 110361018 Team Kalix IBK 10/11 Fblå3/4 - Luleå SK 08-10 Fblå3/4
2020-02-16 10:00 Flickor Grön 1/2 110500019 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2020-02-16 10:00 Flickor Grön 1/2 110500020 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2020-02-16 10:45 Flickor Grön 1/2 110500021 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2020-02-16 10:45 Flickor Grön 1/2 110500022 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2020-02-16 11:30 Flickor Grön 1/2 110500023 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - K 4 IF 09-11 Fgrön1/2
2020-02-16 11:30 Flickor Grön 1/2 110500024 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2020-02-23 10:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351025 Team Kalix IBK 08 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå2
2020-02-23 11:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351026 Luleå SK 07/08 PBlå2 - Bensby UFF 08/09 PBlå2
2020-02-23 12:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351027 Wibax IBF Piteå 07 PBlå2 - Luleå SK 07/08 PBlå2
2020-02-23 13:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351028 Team Kalix IBK 08 PBlå2 - Bensby UFF 08/09 PBlå2
2020-02-23 14:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351029 Bensby UFF 08/09 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 07 PBlå2
2020-02-23 15:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351030 Team Kalix IBK 08 PBlå2 - Luleå SK 07/08 PBlå2
Mars
2020-03-15 10:00 Pojkar Grön 1 110502031 Team Kalix IBK 11 Pgrön1 - Tväråselets AIF 09-11 Pgrön1
2020-03-15 10:00 Pojkar Grön 1 110502032 Bensby UFF 10/11 Pgrön1 - Bergnäsets AIK 10 Pgrön1
2020-03-15 10:45 Pojkar Grön 1 110502033 Tväråselets AIF 09-11 Pgrön1 - Bensby UFF 10/11 Pgrön1
2020-03-15 10:45 Pojkar Grön 1 110502034 Team Kalix IBK 11 Pgrön1 - Bergnäsets AIK 10 Pgrön1
2020-03-15 11:30 Pojkar Grön 1 110502035 Bergnäsets AIK 10 Pgrön1 - Tväråselets AIF 09-11 Pgrön1
2020-03-15 11:30 Pojkar Grön 1 110502036 Team Kalix IBK 11 Pgrön1 - Bensby UFF 10/11 Pgrön1
2020-03-20 19:30 Pantamera Flickor Röd 2 110401020 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Sunderby SK Fröd 2/3
2020-03-22 14:30 Pantamera Flickor Röd 4 110403028 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
2020-03-24 Pantamera Flickor Röd 4 110403024 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 4
2020-03-26 19:15 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400017 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2
2020-03-27 19:30 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400021 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2
2020-03-28 10:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353025 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Luleå SK P09 Pblå3 L1
2020-03-28 11:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353026 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1
2020-03-28 12:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353027 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3
2020-03-28 13:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353028 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1
2020-03-28 14:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353029 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1
2020-03-28 15:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353030 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis