Sunderby Sp

Adress
Sunderbyn
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-30 10:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358001 Sunderby SK 10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2
2019-11-30 11:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358002 IK Örnen Måttsund 10 Pblå4 - Notvikens IK 10 Pblå4
2019-11-30 12:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358003 Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2 - IK Örnen Måttsund 10 Pblå4
2019-11-30 13:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358004 Sunderby SK 10 Pblå4 - Notvikens IK 10 Pblå4
2019-11-30 14:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358005 Notvikens IK 10 Pblå4 - Öjebyns IBF 10 Pblå4 L2
2019-11-30 15:30 Pojkar Blå 4 Gr3 110358006 Sunderby SK 10 Pblå4 - IK Örnen Måttsund 10 Pblå4
December
2019-12-15 14:30 Pojkar Grön 4 110508007 Sunderby SK 12 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2019-12-15 14:30 Pojkar Grön 4 110508008 IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L1 Pgrön4
2019-12-15 15:15 Pojkar Grön 4 110508009 Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4 - IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4
2019-12-15 15:15 Pojkar Grön 4 110508010 Sunderby SK 12 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L1 Pgrön4
2019-12-15 16:00 Pojkar Grön 4 110508011 Långskatans IF 12 L1 Pgrön4 - Team Kalix IBK 12/13 Pgrön4
2019-12-15 16:00 Pojkar Grön 4 110508012 Sunderby SK 12 Pgrön4 - IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4
2019-12-21 12:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352007 Sunderby SK 08 PBlå2 L2 - K 4 IF 07/08 PBlå2
2019-12-21 13:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352008 IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 08 PBlå2
2019-12-21 14:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352009 K 4 IF 07/08 PBlå2 - IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2
2019-12-21 15:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352010 Sunderby SK 08 PBlå2 L2 - Wibax IBF Piteå 08 PBlå2
2019-12-21 16:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352011 Wibax IBF Piteå 08 PBlå2 - K 4 IF 07/08 PBlå2
2019-12-21 17:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352012 Sunderby SK 08 PBlå2 L2 - IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2
Januari
2020-01-11 12:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354007 Sunderby SK 09 Pblå3 L2 - IBK Luleå 09 Pblå3
2020-01-11 13:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354008 IBK Boden 08/09 Pblå3 L2 - Notvikens IK 09 Pblå3
2020-01-11 14:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354009 IBK Luleå 09 Pblå3 - IBK Boden 08/09 Pblå3 L2
2020-01-11 15:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354010 Sunderby SK 09 Pblå3 L2 - Notvikens IK 09 Pblå3
2020-01-11 16:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354011 Notvikens IK 09 Pblå3 - IBK Luleå 09 Pblå3
2020-01-11 17:00 Pojkar Blå 3 Gr2 110354012 Sunderby SK 09 Pblå3 L2 - IBK Boden 08/09 Pblå3 L2
2020-01-18 12:00 Pojkar Blå 1 110350013 Sunderby SK 06/07 PBlå1 - IBK Boden P07 PBlå1
2020-01-18 13:00 Pojkar Blå 1 110350014 IBK Luleå 08 PBlå1 - Malmbergets AIF 06/07 PBlå1
2020-01-18 14:00 Pojkar Blå 1 110350015 IBK Boden P07 PBlå1 - IBK Luleå 08 PBlå1
2020-01-18 15:00 Pojkar Blå 1 110350016 Sunderby SK 06/07 PBlå1 - Malmbergets AIF 06/07 PBlå1
2020-01-18 16:00 Pojkar Blå 1 110350017 Malmbergets AIF 06/07 PBlå1 - IBK Boden P07 PBlå1
2020-01-18 17:00 Pojkar Blå 1 110350018 Sunderby SK 06/07 PBlå1 - IBK Luleå 08 PBlå1
2020-01-26 14:30 Pojkar Grön 3 Gr1 110505013 Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1 - IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-26 14:30 Pojkar Grön 3 Gr1 110505014 Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1 - Gammelstads IF 11/12 L1 Pgrön3 Gr1
2020-01-26 15:15 Pojkar Grön 3 Gr1 110505015 IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1 - Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-26 15:15 Pojkar Grön 3 Gr1 110505016 Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1 - Gammelstads IF 11/12 L1 Pgrön3 Gr1
2020-01-26 16:00 Pojkar Grön 3 Gr1 110505017 Gammelstads IF 11/12 L1 Pgrön3 Gr1 - IBK Boden 11 Pgrön3 Gr1
2020-01-26 16:00 Pojkar Grön 3 Gr1 110505018 Sunderby SK 11 Pgrön3 Gr1 - Notvikens IK 11 Pgrön3 Gr1
Februari
2020-02-09 11:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351019 Sunderby SK 08 PBlå2 L1 - IBK Luleå 08 PBlå2
2020-02-09 12:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351020 Luleå SK 07/08 PBlå2 - Team Kalix IBK 08 PBlå2
2020-02-09 13:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351021 IBK Luleå 08 PBlå2 - Luleå SK 07/08 PBlå2
2020-02-09 14:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351022 Sunderby SK 08 PBlå2 L1 - Team Kalix IBK 08 PBlå2
2020-02-09 15:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351023 Team Kalix IBK 08 PBlå2 - IBK Luleå 08 PBlå2
2020-02-09 16:00 Pojkar Blå 2 Gr1 110351024 Sunderby SK 08 PBlå2 L1 - Luleå SK 07/08 PBlå2
2020-02-22 12:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353019 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3
2020-02-22 13:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353020 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1
2020-02-22 14:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353021 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3
2020-02-22 15:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353022 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1
2020-02-22 16:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353023 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3
2020-02-22 17:00 Pojkar Blå 3 Gr1 110353024 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3
Mars
2020-03-13 19:45 Pantamera Flickor Röd 3 110402019 Sunderby SK Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
2020-03-16 18:30 Pantamera Flickor Röd 4 110403029 Sunderby SK Fröd 4 - Luleå SK Fröd 3/4
2020-03-18 20:30 Pantamera Pojkar Röd 4 110303038 Sunderby SK 3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 3/4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis