December |
2023-12-03 08:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353016 |
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-12-03 09:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353014 |
Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-12-03 10:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353017 |
Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-12-03 11:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353015 |
Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-12-03 12:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353018 |
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-12-03 13:30 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353013 |
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
Februari |
2024-02-17 10:00 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506019 |
Notvikens IK PGrön 4 Gr.2 - Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-17 10:00 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506020 |
Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-17 10:45 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506021 |
Notvikens IK PGrön 4 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-17 10:45 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506022 |
Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-17 11:30 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506023 |
Notvikens IK PGrön 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-17 11:30 |
Pojkar Grön 4 Gr.2 |
110506024 |
Bensby UFF PGrön 4 Gr.2 - Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2 |
|
2024-02-23 18:45 Uppskj. |
Pantamera Pojkar Röd 5 |
110302034 |
Luleå SK Pröd 1-3/5 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 |
|
Mars |
2024-03-02 10:15 |
Flickor Grön 1/2 |
110508025 |
IBK Luleå FGrön 1/2 - Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 2 |
|
2024-03-02 10:15 |
Flickor Grön 1/2 |
110508026 |
Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 - IBF Argentum 91 FGrön 1/2 |
|
2024-03-02 11:00 |
Flickor Grön 1/2 |
110508027 |
IBK Luleå FGrön 1/2 - IBF Argentum 91 FGrön 1/2 |
|
2024-03-02 11:00 |
Flickor Grön 1/2 |
110508028 |
Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 2 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 |
|
2024-03-02 11:45 |
Flickor Grön 1/2 |
110508029 |
IBK Luleå FGrön 1/2 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 |
|
2024-03-02 11:45 |
Flickor Grön 1/2 |
110508030 |
IBF Argentum 91 FGrön 1/2 - Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 2 |
|
2024-03-08 00:00 |
Pantamera Pojkar Röd 1-3 |
110300014 |
Luleå SK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 |
|
2024-03-10 09:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354025 |
IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 |
|
2024-03-10 10:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354026 |
Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 |
|
2024-03-10 11:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354027 |
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 |
|
2024-03-10 12:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354028 |
IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 |
|
2024-03-10 13:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354029 |
Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 |
|
2024-03-10 14:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.3 |
110354030 |
IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Luleå SK PBlå 2/3 Gr.3 |
|
April |
2024-04-06 10:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357019 |
IBK Luleå FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 |
|
2024-04-06 11:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357020 |
K4 IF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 |
|
2024-04-06 12:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357021 |
Öjebyns IBF FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 |
|
2024-04-06 13:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357022 |
IBK Luleå FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2 |
|
2024-04-06 14:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357023 |
IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - Öjebyns IBF FBlå 1/2 |
|
2024-04-06 15:00 |
Flickor Blå 1/2 |
110357024 |
IBK Luleå FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2 |
|