Njurundahallen

Adress
Centrumgatan 1, 862 31 KVISSLEBY





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2018-12-02 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054006 Klockarbergets BK P06 - Nätra IBK P06
2018-12-08 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054024 Klockarbergets BK P06 - Sundsvall GBK P06 Vit
2018-12-08 09:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071039 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC P09 Öst Vit
2018-12-08 09:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071040 Klockarbergets BK P09 - Sundsvall FBC P09 Nord Svart
2018-12-08 10:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071041 IBK Härnösand P09 Blå - Sundsvall FBC P09 Nord Vit
2018-12-08 11:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071042 Sundsvall City IBC U P09 Orange - Sundsvall FBC P09 Öst Vit
2018-12-08 12:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071043 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC P09 Nord Svart
2018-12-08 12:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071044 Klockarbergets BK P09 - Sundsvall FBC P09 Nord Vit
2018-12-08 13:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071045 IBK Härnösand P09 Blå - Sundsvall City IBC U P09 Orange
2018-12-08 14:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071046 Sundsvall FBC P09 Väst Vit - IBK Härnösand P09 Röd
2018-12-08 15:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071047 Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2018-12-08 15:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071048 Sundsvall FBC U P09 Väst Svart - Timrå IBC P09 Svart
2018-12-08 16:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071049 IBK Härnösand P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart
2018-12-08 17:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071050 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst Svart
2018-12-08 18:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071051 Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC P09 Väst Vit
2018-12-21 19:00 Herrar Utveckling A 241301042 Klockarbergets BK - Sundsvall FBC U P03 Nord
2018-12-22 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041026 Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P05 Väst
Januari
2019-01-12 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053039 Klockarbergets BK P06 - Örnsköldsvik IBK P 06
2019-01-12 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041030 Klockarbergets BK P05 - Vattjoms IK 05
2019-01-12 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053032 Klockarbergets BK P06 - Sundsvall City U P06 Orange
2019-01-12 16:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201084 Klockarbergets BK - Sundsvall FBC Utveckling
2019-01-13 15:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011032 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Timrå IBC P04 Svart
2019-01-19 16:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201057 Klockarberget BK Ungdom - FBC Bollnäs
2019-01-20 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201058 Klockarbergets BK - Jemtland Innebandy
2019-01-20 15:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022030 Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall GBK P04
2019-01-26 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012024 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03
2019-01-26 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011024 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03
2019-01-26 16:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201096 Klockarbergets BK - Wallviks IK
2019-01-27 11:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071033 Klockarberget BK U F04 - Brunflo FK F03-05
2019-01-27 14:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012025 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Örnsköldsvik IBK P03
2019-01-27 16:30 Herrar Utveckling A 241301054 Klockarbergets BK - Sundsvall FBC U HJ17
Februari
2019-02-02 11:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032025 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Gullänget-Kroksta IBS F07
2019-02-02 15:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071019 Klockarberget BK U F04 - Nätra IBK F03-04
2019-02-02 16:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011039 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord
2019-02-03 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041038 Klockarbergets BK P05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-03 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201066 Klockarbergets BK - Söderhamns IBF
2019-02-03 15:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071028 Klockarberget BK U F04 - Sundsvall FBC U F04/05 Öst
2019-02-09 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012042 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-02-09 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041044 Klockarbergets BK P05 - Sundsvall GBK P05
2019-02-09 13:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201108 Klockarbergets BK - Hudik/Björkberg U
2019-02-09 16:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011042 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-02-10 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032044 Klockarbergets BK P05 - Sundsvall GBK P05
2019-02-10 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201073 Klockarberget BK Ungdom - Vattjoms IK
2019-02-10 16:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201072 Klockarbergets BK - Sundsvalls IBF 2
2019-02-16 11:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072047 Klockarberget BK U F04 - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm
2019-02-16 15:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072038 Klockarberget BK U F04 - Örnsköldsvik IBK F 05
2019-02-17 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054046 Klockarbergets BK P06 - Timrå IBC P07
2019-02-17 14:30 Herrar Utveckling A 241301069 Klockarbergets BK - Vattjoms IK P99-00
2019-02-17 16:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012046 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Timrå IBC P04 Röd
2019-02-23 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021048 Klockarbergets BK P03/04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2019-02-23 16:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201120 Klockarbergets BK - Sundsvall FBC Ungdom
2019-02-24 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201084 Klockarbergets BK - FBC Bollnäs
2019-02-24 16:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201085 Klockarberget BK Ungdom - Sundsvall FBC
Mars
2019-03-03 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201090 Klockarberget BK Ungdom - Klockarbergets BK
2019-03-03 16:00 Herrar Utveckling A 241301077 Klockarbergets BK - Sundsvall City IBC U Utveckling
2019-03-10 13:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201132 Klockarbergets BK - Håsta IBK
2019-03-16 09:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062159 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2019-03-16 09:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062160 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2019-03-16 10:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062161 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart
2019-03-16 11:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062162 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2019-03-16 12:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062163 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart
2019-03-16 12:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062164 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall GBK P08
2019-03-16 13:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062165 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2019-03-16 14:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062166 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart
2019-03-16 15:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062167 Timrå IBC P08 - IBK Härnösand P08
2019-03-16 15:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062168 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit
2019-03-16 16:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062169 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2019-03-16 17:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062170 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Timrå IBC P08
2019-03-17 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022051 Klockarbergets BK P03/04 Vit - IBK Härnösand P04
2019-03-17 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032049 Klockarbergets BK P05 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2019-03-17 10:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021051 Klockarbergets BK P03/04 Vit - IBK Härnösand P04
2019-03-17 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041046 Klockarbergets BK P05 - Moälvens IBK P05
2019-03-17 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041035 Sundsvall GBK P05 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2019-03-17 15:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041052 Sundsvall FBC U P05 Väst - Moälvens IBK P05
2019-03-17 17:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041049 Klockarbergets BK P05 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2019-03-23 11:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012004 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2019-03-23 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032054 Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2019-03-24 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022055 Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
2019-03-24 13:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072056 Klockarberget BK U F04 - Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm
2019-03-29 19:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053053 Klockarbergets BK P06 - Timrå IBC P06
2019-03-30 12:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011053 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Vattjoms IK P02
2019-03-31 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054042 Klockarbergets BK P06 - Höglands AIF P07
2019-03-31 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053018 Klockarbergets BK P06 - FBC Lo P06
2019-03-31 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053042 Klockarbergets BK P06 - Höglands AIF P07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis