Torvallaskolans sporthall

Adress
Stubbvägen 10, 831 72 Östersund
Underlag
Plast 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-20 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031042 Jemtland Innebandy P04/05 - Moälvens IBK P04
2018-10-20 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032004 Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit
2018-10-20 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032042 Jemtland Innebandy P04/05 - Moälvens IBK P04
2018-10-21 14:00 Damer Utveckling 242301004 Jemtland IB Utveckling - Fränsta IK
2018-10-27 12:00 Damer Utveckling 242301008 Jemtland IB Utveckling - IBK Härnösand
2018-10-28 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201025 Jemtland Innebandy Utv - Sundsvall FBC Ungdom
2018-10-28 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201013 Jemtland Innebandy - Klockarbergets BK
November
2018-11-10 Pantamera Flickor Division 3B 247072020 Jemtland Innebandy F04-06 - Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm
2018-11-10 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201025 Jemtland Innebandy - Timrå IBC
2018-11-10 15:00 Herrar Div 1 Norrland 580030048 Jemtland Innebandy - Timrå IBC
2018-11-11 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201037 Jemtland Innebandy Utv - Alfta IBK
2018-11-11 15:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032012 Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall GBK P05
2018-11-15 20:00 Utveckling 093000010 Jemtland Innebandy ungdom - Krokoms IBK
2018-11-18 13:00 Damer Utveckling 242301014 Jemtland IB Utveckling - Sundsvall FBC U F03
2018-11-18 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201030 Jemtland Innebandy - FBC Bollnäs
2018-11-23 19:00 Utveckling 093000012 Jemtland Innebandy ungdom - IBK Strömsund
2018-11-24 Pantamera Flickor Division 3B 247072013 Jemtland Innebandy F04-06 - Brunflo FK F03-05
2018-11-24 Pantamera Flickor Division 3A 247071013 Jemtland Innebandy F04-06 - Brunflo FK F03-05
2018-11-25 14:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201049 Jemtland Innebandy Utv - IBK Härnösand
December
2018-12-01 Pantamera Flickor Division 3B 247072037 Jemtland Innebandy F04-06 - Moälvens IBK F05
2018-12-01 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201038 Jemtland Innebandy - IBK Härnösand
2018-12-02 15:00 Utveckling 093000015 Jemtland Innebandy ungdom - Dorotea IF Innebandy
2018-12-08 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032006 Jemtland Innebandy P04/05 - FBC Nordic P04/05
2018-12-08 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032024 Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2018-12-08 15:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201061 Jemtland Innebandy Utv - Sundsvall City IBC U
2018-12-13 20:00 Utveckling 093000018 Jemtland Innebandy ungdom - IBF Frösön
2018-12-15 Pantamera Flickor Division 3B 247072030 Jemtland Innebandy F04-06 - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-12-16 11:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072026 Brunflo FK F03-05 - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-12-16 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201046 Jemtland Innebandy - Söderhamns IBF
2018-12-22 14:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201073 Jemtland Innebandy Utv - Sundsvall FBC Utveckling
Januari
2019-01-12 Pantamera Flickor Division 3A 247071027 Jemtland Innebandy F04-06 - Nätra IBK F03-04
2019-01-13 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031032 Jemtland Innebandy P04/05 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2019-01-20 17:00 Herrar Div 1 Norrland 580030081 Jemtland Innebandy - Gamla Stan IBK
2019-01-27 12:00 Damer Utveckling 242301027 Jemtland IB Utveckling - ÖIB F02/03
2019-01-27 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201064 Jemtland Innebandy - Sundsvalls IBF 2
Februari
2019-02-02 16:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201052 Jemtland Innebandy - Sundsvall FBC
2019-02-03 14:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201097 Jemtland Innebandy Utv - Håsta IBK
2019-02-10 14:30 Damer Utveckling 242301045 Jemtland IB Utveckling - FBC Lo
2019-02-14 20:00 Utveckling 093000030 Jemtland Innebandy ungdom - Krokoms IBK
2019-02-16 12:32 Damer Utveckling 242301050 Jemtland IB Utveckling - IBK Ånge
2019-02-16 15:00 Herrar Div 1 Norrland 580030106 Jemtland Innebandy - Team Thorengruppen Ungdom SK
2019-02-17 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201109 Jemtland Innebandy Utv - Fränsta IK
2019-02-17 15:15 Damer Division 1 Mittsverige 242201079 Jemtland Innebandy - Klockarberget BK Ungdom
2019-02-24 Pantamera Flickor Division 3A 247071009 Jemtland Innebandy F04-06 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart
2019-02-24 Pantamera Flickor Division 3A 247071048 Jemtland Innebandy F04-06 - Sundsvall FBC U F04/05 Öst
Mars
2019-03-01 19:00 Utveckling 093000032 Jemtland Innebandy ungdom - IBK Strömsund
2019-03-03 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201087 Jemtland Innebandy - Vattjoms IK
2019-03-03 16:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241201121 Jemtland Innebandy Utv - FBC Lo
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3B 247072005 Brunflo FK F03-05 - Klockarberget BK U F04
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3B 247072052 Brunflo FK F03-05 - Fränsta IK 04-05
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3A 247071051 Jemtland Innebandy F04-06 - Klockarberget BK U F04
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3B 247072034 Jemtland Innebandy F04-06 - Fränsta IK 04-05
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3B 247072051 Jemtland Innebandy F04-06 - Klockarberget BK U F04
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 3A 247071034 Jemtland Innebandy F04-06 - Fränsta IK 04-05
2019-03-23 Pantamera Flickor Division 3B 247072055 Jemtland Innebandy F04-06 - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm
2019-03-24 13:30 Utveckling 093000035 Jemtland Innebandy ungdom - Dorotea IF Innebandy
2019-03-28 20:00 Utveckling 093000038 Jemtland Innebandy ungdom - IBF Frösön
2019-03-30 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031053 Jemtland Innebandy P04/05 - Nätra IBK P04 P03-04
2019-03-31 Pantamera Flickor Division 3A 247071002 Jemtland Innebandy F04-06 - Gullänget-Kroksta IBS F03/04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis