Fristadhallen, Fristad

Adress
Stora vägen 2B, 51334 Fristad





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-07 10:00 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703001 Borås IBF 1 - Fristads GoIF
2018-10-07 10:45 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703002 Wårgårda IBK - IBK Alingsås 1
2018-10-07 11:30 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703003 IBK Vänersborg 1 - IBF Horsby
2018-10-07 12:15 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703004 Vara IBK - Borås IBF 1
2018-10-07 13:00 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703005 IBK Alingsås 1 - IBK Vänersborg 1
2018-10-07 13:45 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703006 Fristads GoIF - Wårgårda IBK
2018-10-07 14:30 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703007 IBF Horsby - IBK Alingsås 1
2018-10-07 15:15 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703008 Wårgårda IBK - Vara IBK
2018-10-07 16:00 Pantamera Pojkar 10 Södra 1 202703009 IBK Vänersborg 1 - Fristads GoIF
November
2018-11-03 14:00 Flickor 8 grupp 2 208001004 Fristad GoIF - IBK Alingsås 1
2018-11-03 15:30 Flickor 8 grupp 2 208001005 IBK Alingsås 1 - Wårgårda IBK 1
2018-11-03 17:00 Flickor 8 grupp 2 208001006 Wårgårda IBK 1 - Fristad GoIF
2018-11-04 10:00 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602001 Annelunds IF - Fristads GoIF
2018-11-04 10:45 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602002 Sandareds IBS - Södra Vings IF
2018-11-04 11:30 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602003 Sävens BK - Annelunds IF
2018-11-04 12:15 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602004 Fristads GoIF - Sandareds IBS
2018-11-04 13:00 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602005 Sävens BK - Södra Vings IF
2018-11-04 13:45 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602006 Annelunds IF - Sandareds IBS
2018-11-04 14:30 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602007 Södra Vings IF - Fristads GoIF
2018-11-04 15:15 Pantamera Pojkar 11 Mellersta 202602008 Sandareds IBS - Sävens BK
December
2018-12-01 09:00 Flickor 9 grupp 3 208102007 Fristads GoIF 1 - Mullsjö AIS
2018-12-01 10:30 Flickor 9 grupp 3 208102008 Mullsjö AIS - Fritsla IF
2018-12-01 12:00 Flickor 9 grupp 3 208102009 Fritsla IF - Fristads GoIF 1
2018-12-01 13:00 Poolspel P8 grupp 8 208207007 Fristads GoIF 1 - Sandareds IBS
2018-12-01 14:30 Poolspel P8 grupp 8 208207008 Sandareds IBS - Wårgårda IBK *
2018-12-01 16:00 Poolspel P8 grupp 8 208207009 Wårgårda IBK * - Fristads GoIF 1
Februari
2019-02-24 09:00 Flickor 8 grupp 2 208001013 Fristad GoIF - IBK Alingsås 1
2019-02-24 10:30 Flickor 8 grupp 2 208001014 IBK Alingsås 1 - Wårgårda IBK 1
2019-02-24 12:00 Flickor 8 grupp 2 208001015 Wårgårda IBK 1 - Fristad GoIF
Mars
2019-03-16 10:00 Pantamera Flickor 10 Södra 203101033 Fristads GoIF - IBK Alingsås
2019-03-16 10:45 Pantamera Flickor 10 Södra 203101034 Wårgårda IBK - Kinna IBK
2019-03-16 11:30 Pantamera Flickor 10 Södra 203101035 IBK Vänersborg 2 - IBK Alingsås
2019-03-16 12:15 Pantamera Flickor 10 Södra 203101036 Wårgårda IBK - Fristads GoIF
2019-03-16 13:00 Pantamera Flickor 10 Södra 203101037 Kinna IBK - IBK Vänersborg 2
2019-03-16 13:45 Pantamera Flickor 10 Södra 203101038 IBK Alingsås - Wårgårda IBK
2019-03-16 14:30 Pantamera Flickor 10 Södra 203101039 Fristads GoIF - IBK Vänersborg 2
2019-03-16 15:15 Pantamera Flickor 10 Södra 203101040 IBK Alingsås - Kinna IBK
2019-03-30 09:00 Poolspel P8 grupp 8 208207016 Fristads GoIF 1 - Sandareds IBS
2019-03-30 10:30 Poolspel P8 grupp 8 208207017 Sandareds IBS - Wårgårda IBK *
2019-03-30 12:00 Poolspel P8 grupp 8 208207018 Wårgårda IBK * - Fristads GoIF 1
2019-03-30 13:00 Flickor 9 grupp 3 208102019 Fristads GoIF 1 - Fritsla IF
2019-03-30 14:30 Flickor 9 grupp 3 208102020 Fritsla IF - Mullsjö AIS
2019-03-30 16:00 Flickor 9 grupp 3 208102021 Mullsjö AIS - Fristads GoIF 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis