Idrottens hus T2, Lidköping

Adress
Lidköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-28 11:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 204337001 IBK Lidköping P15 1 - Skara IBK P16
2023-10-28 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 204337002 Skara IBK P16 - Skövde IBF P15 Röd
2023-10-28 13:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 204337003 Skövde IBF P15 Röd - IBK Lidköping P15 1
2023-10-29 11:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340001 IBK Lidköping P15 2 - IBK Lockerud Mariestad P16
2023-10-29 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340002 IBK Lockerud Mariestad P16 - Tibro IBK FP16
2023-10-29 13:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340003 Tibro IBK FP16 - IBK Lidköping P15 2
November
2023-11-05 11:15 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 204341003 IBK Lidköping F14 - Fröjereds IBF F14/15
2023-11-05 12:15 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 204341004 IBK Lidköping F14 - Fröjereds IBF F14/15
2023-11-12 15:15 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321008 IBK Lidköping P13 2 - Vara IBK P 2013 Rosa
December
2023-12-10 11:30 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 204341011 IBK Lidköping F14 - Skövde IBF F14 (F8)
2023-12-10 12:30 Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 204341012 IBK Lidköping F14 - Skövde IBF F14 (F8)
2023-12-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321023 IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1
Januari
2024-01-14 11:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 204384001 IBK Lidköping P15 2 - Sävens BK P/F 14/15
2024-01-14 12:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 204384002 Sävens BK P/F 14/15 - Wårgårda IBK P14/15 (1)
2024-01-14 13:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 204384003 Wårgårda IBK P14/15 (1) - IBK Lidköping P15 2
2024-01-28 11:15 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321031 IBK Lidköping P13 2 - IBK Alingsås P13/14 lag 1
Februari
2024-02-03 15:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 204382004 IBK Lidköping P14 2 - Fröjereds IBF P14
2024-02-03 16:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 204382005 Fröjereds IBF P14 - Skövde IBF P14
2024-02-03 17:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 204382006 Skövde IBF P14 - IBK Lidköping P14 2
2024-02-04 15:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 1 204362007 IBK Lidköping F14 - IBK Elfhög F14/15
2024-02-04 16:00 Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 1 204362008 IBK Lidköping F14 - IBK Elfhög F14/15
2024-02-10 11:15 Pantamera Pojkar Röd serie 4 Norra 204305051 IBK Lidköping P09/10 - Vara IBK P 2010
2024-02-11 11:15 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321039 IBK Lidköping P13 2 - IBK Elfhög P13 Lag 2
2024-02-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 4 204322039 IBK Lidköping P12 - IBK Elfhög P13 Lag 1
2024-02-17 11:30 Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 204380004 IBK Lidköping P14 - Falköpings IBK P14
2024-02-17 12:30 Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 204380005 Falköpings IBK P14 - IBK Lockerud Mariestad P14
2024-02-17 13:30 Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 204380006 IBK Lockerud Mariestad P14 - IBK Lidköping P14
Mars
2024-03-01 19:30 Herrjunior A-slutspelsserie vår 201401020 IBK Lidköping Junior - IBK Lockerud Mariestad HJ18/IBK Lockerud Ungdom
2024-03-03 11:15 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Mellersta 204349040 IBK Lidköping P11 2 - Skara IBK P12 (2009-2011)
2024-03-03 13:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Norra 204307055 IBK Lidköping P11 1 - IFK Hjo P10/11 (10)
2024-03-03 14:45 Pantamera Pojkar Röd serie 4 Norra 204305053 IBK Lidköping P09/10 - Falköpings IBK P09/10
2024-03-08 18:30 Pantamera Flickor Röd serie 3 204311053 IBK Lidköping F11/12 - Stöpen IBK F2010-2012
2024-03-09 11:15 Pantamera pojkar Blå 2 Grupp 3 204320045 IBK Lidköping P13 1 - Skara IBK P14 lag 2
2024-03-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 204321045 IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1
2024-03-09 14:45 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 4 204322045 IBK Lidköping P12 - Skara IBK P13
2024-03-09 16:30 Pantamera Flickor Röd serie 1 204309090 IBK Lidköping/Vara IBK F07 - Wårgårda IBK F08/09
2024-03-10 11:15 Pantamera Flickor Röd serie 3 204311062 IBK Lidköping F11/12 - IBK Lockerud Mariestad F11/12
2024-03-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Mellersta 204349044 IBK Lidköping P11 2 - Skövde IBF P11 Röd (P11)
2024-03-16 11:15 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Norra 204307061 IBK Lidköping P11 1 - Skövde IBF P11 Svart (P11)
2024-03-16 13:00 Pantamera Pojkar Röd serie 4 Norra 204305062 IBK Lidköping P09/10 - Vara IBK P 2010
2024-03-16 14:45 Pantamera Pojkar Röd serie 3 Norra 204303067 IBK Lidköping P09 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10
2024-03-16 16:30 Pantamera Pojkar Röd serie 2 204302084 IBK Lidköping P08 - Tibro IBK P07/08
2024-03-17 11:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 204386007 IBK Lidköping P15 1 - Fröjereds IBF P15 lag 1
2024-03-17 12:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 204386008 Fröjereds IBF P15 lag 1 - IBK Elfhög P15
2024-03-17 13:30 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 204386009 IBK Elfhög P15 - IBK Lidköping P15 1
2024-03-23 11:15 Pantamera Pojkar Röd serie 2 204302086 IBK Lidköping P08 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1
2024-03-23 13:00 Pantamera Flickor Röd serie 3 204311071 IBK Lidköping F11/12 - Sandareds IBS F09/10
2024-03-24 14:00 Herrjunior A-slutspelsserie vår 201401029 IBK Lidköping Junior - IBK Vänersborg Herr J

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis