Gammelstad Sp

Adress
Stadsötorget 2 B, 95431 Gammelstad
Telefon
0920-29 48 80 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-15 13:30 Pantamera Flickor Röd 4 110403005 IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5
2020-11-27 19:30 Pantamera Pojkar Röd 6 110305007 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2020-11-28 16:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307007 IBK Luleå Pröd 7/8 - K 4 IF Pröd 8/9
Januari
2021-01-09 12:30 Pantamera Pojkar Röd 5 110304023 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2021-01-22 19:30 Pantamera Pojkar Röd 5 110304026 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2021-01-29 19:30 Pantamera Pojkar Röd 6 110305019 Gammelstads IF Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 6/7
Februari
2021-02-20 10:30 Pojkar Grön 3/4 Grp 3 110507004 Gammelstads IF PF13 - Luleå SK P13 L2
2021-02-27 10:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 1 110502001 Gammelstads IF PF12 - IBK Luleå P12 L1
2021-02-27 12:30 Pojkar Blå 4 Grp 4 110361001 Gammelstads IF P11 L2 - Bergnäsets AIK PF11
Mars
2021-03-01 18:30 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357009 Gammelstads IF P09/10 L2 - Bensby UFF P10/11
2021-03-05 19:30 Pantamera Pojkar Röd 5 110304038 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Råneå BK Pröd 4/5
2021-03-05 19:30 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312008 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 4/5
2021-03-06 09:00 Pojkar Grön 3/4 Grp 3 110507005 Gammelstads IF PF13 - Luleå SK P13 L2
2021-03-13 12:30 Pantamera Pojkar Röd 6 110305025 Gammelstads IF Pröd 5/6 - K 4 IF Pröd 5/6
2021-03-13 12:30 Herrar Division 2 110120113 Gammelstads IF H2 - Malmbergets AIF H2
2021-03-20 14:45 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357010 Gammelstads IF P09/10 L2 - Notvikens IK P10
2021-03-29 18:30 Pojkar Blå 3 Grp 2 110356011 Gammelstads IF P09/10 L1 - Bergnäsets AIK P09/10
2021-03-31 20:00 Herr Utveckling 110150023 Bergnäsets AIK/Gammelstads IF HUtv - Öjebyns IBF HUtv
April
2021-04-01 17:30 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357017 Gammelstads IF P09/10 L2 - Sunderby SK P10
2021-04-01 19:15 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357018 Gammelstads IF P09/10 L2 - IBK Luleå P10
2021-04-02 11:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110356012 Gammelstads IF P09/10 L1 - Luleå SK P10
2021-04-03 13:00 Herrar Division 2 110120033 Gammelstads IF H2 - IBK Luleå H2
2021-04-10 10:30 Pojkar Blå 4 Grp 4 110361019 Gammelstads IF P11 L2 - IBK Boden P11
2021-04-10 12:30 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312020 Gammelstads IF Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 3/4/5
2021-04-12 20:00 Herr Utveckling 110150053 Bergnäsets AIK/Gammelstads IF HUtv - Öjebyns IBF Herr U VIT
2021-04-15 20:00 Herr Utveckling 110150035 Bergnäsets AIK/Gammelstads IF HUtv - IBK Luleå Herr U ORANGE
2021-04-17 11:00 Pojkar Grön 1/2 Grp 1 110502016 Gammelstads IF PF12 - IBK Luleå P12 L1
2021-04-17 14:00 Herrar Division 2 110120070 Gammelstads IF H2 - Haparanda AIK H2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis