Oktober |
2023-10-14 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905019 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - IF Ariel P13-15 |
|
2023-10-14 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905020 |
Nybro IBK P13-14/1 - LEDIG PLATS 1 |
|
2023-10-14 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905021 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - LEDIG PLATS 1 |
|
2023-10-14 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905022 |
IF Ariel P13-15 - Nybro IBK P13-14/1 |
|
2023-10-14 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905023 |
LEDIG PLATS 1 - IF Ariel P13-15 |
|
2023-10-14 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905024 |
Nybro IBK P13-14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 |
|
2023-10-14 12:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905025 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Nybro IBK P13-14/2 |
|
2023-10-14 12:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905026 |
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 - Westerviks IBK P14/2 |
|
2023-10-14 13:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905027 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Westerviks IBK P14/2 |
|
2023-10-14 13:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905028 |
Nybro IBK P13-14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 |
|
2023-10-14 14:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905029 |
Westerviks IBK P14/2 - Nybro IBK P13-14/2 |
|
2023-10-14 14:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905030 |
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 |
|
2023-10-15 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909013 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Westerviks IBK P15/2 |
|
2023-10-15 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909014 |
Westerviks IBK P15/4 - Hjältevad Mariannelund IS P15 |
|
2023-10-15 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909015 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15 |
|
2023-10-15 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909016 |
Westerviks IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 |
|
2023-10-15 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909017 |
Hjältevad Mariannelund IS P15 - Westerviks IBK P15/2 |
|
2023-10-15 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909018 |
Westerviks IBK P15/4 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 |
|
November |
2023-11-11 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909049 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15 |
|
2023-11-11 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909050 |
FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 |
|
2023-11-11 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909051 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 |
|
2023-11-11 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909052 |
Hjältevad Mariannelund IS P15 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 |
|
2023-11-11 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909053 |
FBC Kalmarsund Ungdom P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15 |
|
2023-11-11 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909054 |
FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 |
|
Januari |
2024-01-20 09:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603109 |
Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Westerviks IBK F13-14 |
|
2024-01-20 09:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603110 |
LEDIG PLATS - Nybro IBK F13-14/2 |
|
2024-01-20 10:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603111 |
Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Nybro IBK F13-14/2 |
|
2024-01-20 10:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603112 |
Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS |
|
2024-01-20 11:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603113 |
Nybro IBK F13-14/2 - Westerviks IBK F13-14 |
|
2024-01-20 11:30 |
Poolspel F 3-3+mv Gr3 |
141603114 |
LEDIG PLATS - Craftstadens IBK Oskarshamn F13 |
|
2024-01-27 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909145 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Westerviks IBK P15/4 |
|
2024-01-27 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909146 |
LEDIG PLATS - Vimmerby IBK P15/2 |
|
2024-01-27 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909147 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Vimmerby IBK P15/2 |
|
2024-01-27 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909148 |
Westerviks IBK P15/4 - LEDIG PLATS |
|
2024-01-27 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909149 |
Vimmerby IBK P15/2 - Westerviks IBK P15/4 |
|
2024-01-27 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909150 |
LEDIG PLATS - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 |
|
Februari |
2024-02-03 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905139 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - IF Ariel P13-15 |
|
2024-02-03 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905140 |
Westerviks IBK P14/2 - Westerviks IBK P14* |
|
2024-02-03 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905141 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - Westerviks IBK P14* |
|
2024-02-03 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905142 |
IF Ariel P13-15 - Westerviks IBK P14/2 |
|
2024-02-03 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905143 |
Westerviks IBK P14* - IF Ariel P13-15 |
|
2024-02-03 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905144 |
Westerviks IBK P14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 |
|
2024-02-03 12:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905145 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Gantesbo IBK P14 |
|
2024-02-03 12:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905146 |
Jämjö IBK P14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 |
|
2024-02-03 13:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905147 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 |
|
2024-02-03 13:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905148 |
Gantesbo IBK P14 - Jämjö IBK P14 |
|
2024-02-03 14:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905149 |
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P14 - Gantesbo IBK P14 |
|
2024-02-03 14:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr5 |
142905150 |
Jämjö IBK P14 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 |
|
Mars |
2024-03-02 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909181 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 |
|
2024-03-02 09:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909182 |
CL98IC P15/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 |
|
2024-03-02 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909183 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 |
|
2024-03-02 10:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909184 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - CL98IC P15/2 |
|
2024-03-02 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909185 |
FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 |
|
2024-03-02 11:30 |
Poolspel P 3-3+mv Gr9 |
142909186 |
CL98IC P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 |
|
2024-03-29 14:00 |
Kval till Allsv Dam Play Off 2H |
580104001 |
Craftstadens IBK Oskarshamn - Åstorp/Kvidinge IBS |
|
April |
2024-04-01 14:00 |
PlayOff HerrDiv3 Norra |
142201007 |
Craftstadens IBK Oskarshamn - Aneby SK |
|
2024-04-06 13:00 |
PlayOff HerrDiv3 Norra |
142201015 |
Craftstadens IBK Oskarshamn - Hjältevad Mariannelund IS |
|
2024-04-14 14:00 |
Kval till Allsv Dam Play Off 2H |
580104003 |
Craftstadens IBK Oskarshamn - Åstorp/Kvidinge IBS |
|