Skogshaga Sporthall

Adress
Norra vägen 3, 59341 Västervik





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-15 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909019 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1
2023-10-15 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909020 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Fliseryds IF P14-15
2023-10-15 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909021 Westerviks IBK P15/3 - Fliseryds IF P14-15
2023-10-15 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909022 Westerviks IBK P15/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P15/3
2023-10-15 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909023 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1
2023-10-15 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909024 FBC Kalmarsund Ungdom P15/3 - Westerviks IBK P15/3
2023-10-28 11:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003009 Westerviks IBK P 13 - IBF Antvarden P 13/14
2023-10-28 12:00 Pojkar Blå Klass D Norra 233003010 Rimforsa IF P-13/14 svart - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-10-28 12:45 Pojkar Blå Klass D Norra 233003012 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Westerviks IBK P 13
2023-10-28 13:30 Pojkar Blå Klass D Norra 233003011 IBF Antvarden P 13/14 - Rimforsa IF P-13/14 svart
2023-10-28 14:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003008 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBF Antvarden P 13/14
2023-10-28 15:00 Pojkar Blå Klass D Norra 233003007 Westerviks IBK P 13 - Rimforsa IF P-13/14 svart
November
2023-11-18 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603061 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13
2023-11-18 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603062 Sandbäckshults IBK F13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14
2023-11-18 12:50 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603063 Westerviks IBK F13-14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14
2023-11-18 12:50 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603064 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Sandbäckshults IBK F13
2023-11-18 13:40 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603065 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13
2023-11-18 13:40 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603066 Sandbäckshults IBK F13 - Westerviks IBK F13-14
2023-11-26 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909073 Westerviks IBK P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2
2023-11-26 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909074 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Vimmerby IBK P15/1
2023-11-26 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909075 Westerviks IBK P15/1 - Vimmerby IBK P15/1
2023-11-26 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909076 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1
2023-11-26 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909077 Vimmerby IBK P15/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P15/2
2023-11-26 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909078 Craftstadens IBK Oskarshamn P15/1 - Westerviks IBK P15/1
December
2023-12-10 11:00 Poolspel P 3-3 Gr1 142900121 Westerviks IBK P16/1 - Westerviks IBK P16/2
2023-12-10 11:00 Poolspel P 3-3 Gr1 142900122 IBK Husar P16/2 - Vimmerby IBK P16
2023-12-10 11:50 Poolspel P 3-3 Gr1 142900123 Westerviks IBK P16/1 - Vimmerby IBK P16
2023-12-10 11:50 Poolspel P 3-3 Gr1 142900124 Westerviks IBK P16/2 - IBK Husar P16/2
2023-12-10 12:40 Poolspel P 3-3 Gr1 142900125 Vimmerby IBK P16 - Westerviks IBK P16/2
2023-12-10 12:40 Poolspel P 3-3 Gr1 142900126 IBK Husar P16/2 - Westerviks IBK P16/1
2023-12-17 11:15 Pojkar Blå Klass B 233001044 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 11:06
2023-12-17 12:45 Pojkar Blå Klass B 233001045 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Mjölby IBK P Blå 1
2023-12-17 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001048 Mjölby IBK P Blå 1 - Westerviks IBK P 12
Januari
2024-01-06 11:15 Flickor Blå Klass A 233200061 Westerviks IBK F 10/12 Röd - Brokinds IF F 12
2024-01-06 12:00 Flickor Blå Klass A 233200062 Mjölby IBK F Blå 1 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2024-01-06 12:45 Flickor Blå Klass A 233200063 Westerviks IBK F 10/12 Röd - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2024-01-06 13:30 Flickor Blå Klass A 233200064 Brokinds IF F 12 - Mjölby IBK F Blå 1
2024-01-06 14:15 Flickor Blå Klass A 233200065 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Brokinds IF F 12
2024-01-06 15:00 Flickor Blå Klass A 233200066 Mjölby IBK F Blå 1 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2024-01-13 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909099 Westerviks IBK P15/4 - FBC Kalmarsund P15
2024-01-13 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909100 Westerviks IBK P15/2 - Slätafly/SK IBK P15
2024-01-13 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909097 Westerviks IBK P15/4 - Westerviks IBK P15/2
2024-01-13 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909098 Slätafly/SK IBK P15 - FBC Kalmarsund P15
2024-01-13 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905111 Westerviks IBK P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P14/2
2024-01-13 13:00 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905112 FBC Kalmarsund P14/1 - Westerviks IBK P14*
2024-01-13 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909101 FBC Kalmarsund P15 - Westerviks IBK P15/2
2024-01-13 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909102 Slätafly/SK IBK P15 - Westerviks IBK P15/4
2024-01-13 13:50 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905109 Westerviks IBK P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1
2024-01-13 13:50 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905110 Westerviks IBK P14* - FBC Kalmarsund Ungdom P14/2
2024-01-13 14:40 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905113 FBC Kalmarsund Ungdom P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1
2024-01-13 14:40 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905114 Westerviks IBK P14* - Westerviks IBK P14/2
2024-01-14 11:15 Flickor Blå Klass B 233201055 Westerviks IBK F 10/12 Vit - Hjulsbro IK F 13/14
2024-01-14 12:00 Flickor Blå Klass B 233201056 Linghems SK F 12/13 - Mjölby IBK F Blå 2
2024-01-14 12:45 Flickor Blå Klass B 233201057 Westerviks IBK F 10/12 Vit - Mjölby IBK F Blå 2
2024-01-14 13:30 Flickor Blå Klass B 233201058 Hjulsbro IK F 13/14 - Linghems SK F 12/13
2024-01-14 14:15 Flickor Blå Klass B 233201059 Mjölby IBK F Blå 2 - Hjulsbro IK F 13/14
2024-01-14 15:00 Flickor Blå Klass B 233201060 Linghems SK F 12/13 - Westerviks IBK F 10/12 Vit
2024-01-20 11:30 Poolspel P 3-3 Gr1 142900145 Westerviks IBK P16/1 - Vimmerby IBK P16
2024-01-20 11:30 Poolspel P 3-3 Gr1 142900146 IBK Husar P16/1 - Malmbäcks IF P16/1
2024-01-20 12:20 Poolspel P 3-3 Gr1 142900147 Westerviks IBK P16/1 - Malmbäcks IF P16/1
2024-01-20 12:20 Poolspel P 3-3 Gr1 142900148 Vimmerby IBK P16 - IBK Husar P16/1
2024-01-20 13:10 Poolspel P 3-3 Gr1 142900149 Malmbäcks IF P16/1 - Vimmerby IBK P16
2024-01-20 13:10 Poolspel P 3-3 Gr1 142900150 IBK Husar P16/1 - Westerviks IBK P16/1
2024-01-28 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905119 IBK Svala P14-16 - FBC Kalmarsund Ungdom P14/3
2024-01-28 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905120 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Westerviks IBK P14/2
2024-01-28 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905117 Westerviks IBK P14/2 - IBK Svala P14-16
2024-01-28 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905118 FBC Kalmarsund Ungdom P14/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2
2024-01-28 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905115 Westerviks IBK P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P14/3
2024-01-28 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr5 142905116 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - IBK Svala P14-16
Februari
2024-02-03 11:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603121 Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS 2
2024-02-03 11:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603122 LEDIG PLATS - LEDIG PLATS 1
2024-02-03 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603123 Westerviks IBK F13-14 - LEDIG PLATS 1
2024-02-03 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603124 LEDIG PLATS 2 - LEDIG PLATS
2024-02-03 13:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603125 LEDIG PLATS 1 - LEDIG PLATS 2
2024-02-03 13:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603126 LEDIG PLATS - Westerviks IBK F13-14
2024-02-18 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909151 Westerviks IBK P15/3 - Westerviks IBK P15/1
2024-02-18 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909152 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Fliseryds IF P14-15
2024-02-18 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909153 Westerviks IBK P15/3 - Fliseryds IF P14-15
2024-02-18 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909154 Westerviks IBK P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15
2024-02-18 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909155 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1
2024-02-18 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909156 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Westerviks IBK P15/3
Mars
2024-03-02 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909205 Westerviks IBK P15/1 - Hjältevad Mariannelund IS P15
2024-03-02 12:00 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909206 Fliseryds IF P14-15 - Gantesbo IBK P15/2
2024-03-02 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909207 Westerviks IBK P15/1 - Gantesbo IBK P15/2
2024-03-02 12:50 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909208 Hjältevad Mariannelund IS P15 - Fliseryds IF P14-15
2024-03-02 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909209 Gantesbo IBK P15/2 - Hjältevad Mariannelund IS P15
2024-03-02 13:40 Poolspel P 3-3+mv Gr9 142909210 Fliseryds IF P14-15 - Westerviks IBK P15/1
2024-03-02 14:30 Poolspel P 3-3 Gr1 142900271 Westerviks IBK P16/1 - IBK Husar P16/1
2024-03-02 14:30 Poolspel P 3-3 Gr1 142900272 Sävsjö IBK P16/2 - Sävsjö IBK P16/1
2024-03-02 15:20 Poolspel P 3-3 Gr1 142900273 Westerviks IBK P16/1 - Sävsjö IBK P16/1
2024-03-02 15:20 Poolspel P 3-3 Gr1 142900274 IBK Husar P16/1 - Sävsjö IBK P16/2
2024-03-02 16:10 Poolspel P 3-3 Gr1 142900275 Sävsjö IBK P16/1 - IBK Husar P16/1
2024-03-02 16:10 Poolspel P 3-3 Gr1 142900276 Sävsjö IBK P16/2 - Westerviks IBK P16/1
2024-03-03 11:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003051 Westerviks IBK P 13 - IBF Antvarden P 13/14
2024-03-03 12:00 Pojkar Blå Klass D Norra 233003052 BK Vingen P 12/14 Blå - IBF Kolmården P12/13
2024-03-03 12:45 Pojkar Blå Klass D Norra 233003049 Westerviks IBK P 13 - BK Vingen P 12/14 Blå
2024-03-03 13:30 Pojkar Blå Klass D Norra 233003050 IBF Kolmården P12/13 - IBF Antvarden P 13/14
2024-03-03 14:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003053 IBF Antvarden P 13/14 - BK Vingen P 12/14 Blå
2024-03-03 15:00 Pojkar Blå Klass D Norra 233003054 IBF Kolmården P12/13 - Westerviks IBK P 13
2024-03-07 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004111 Westerviks IBK P 10/11 - Bergs IK P 11/12
2024-03-10 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603175 Westerviks IBK F13-14 - Sandbäckshults IBK F13
2024-03-10 12:00 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603176 CL98IC F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13
2024-03-10 12:50 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603177 Westerviks IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F13
2024-03-10 12:50 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603178 Sandbäckshults IBK F13 - CL98IC F14/2
2024-03-10 13:40 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603179 Craftstadens IBK Oskarshamn F13 - Sandbäckshults IBK F13
2024-03-10 13:40 Poolspel F 3-3+mv Gr3 141603180 CL98IC F14/2 - Westerviks IBK F13-14
2024-03-17 12:00 Poolspel P 3-3 Gr1 142900277 Westerviks IBK P16/2 - Westerviks IBK P16/1
2024-03-17 12:00 Poolspel P 3-3 Gr1 142900278 IBK Husar P16/2 - Vetlanda IBF P16/1
2024-03-17 12:50 Poolspel P 3-3 Gr1 142900279 Westerviks IBK P16/2 - Vetlanda IBF P16/1
2024-03-17 12:50 Poolspel P 3-3 Gr1 142900280 Westerviks IBK P16/1 - IBK Husar P16/2
2024-03-17 13:40 Poolspel P 3-3 Gr1 142900281 Vetlanda IBF P16/1 - Westerviks IBK P16/1
2024-03-17 13:40 Poolspel P 3-3 Gr1 142900282 IBK Husar P16/2 - Westerviks IBK P16/2
2024-03-24 11:15 Pojkar Blå Klass B 233001120 Rimforsa IF P-11/12 - Westerviks IBK P 12
2024-03-24 12:00 Pojkar Blå Klass B 233001119 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart
2024-03-24 12:45 Pojkar Blå Klass B 233001117 Westerviks IBK P 12 - Mjölby IBK P Blå 1
2024-03-24 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001118 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Rimforsa IF P-11/12
2024-03-24 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001116 Rimforsa IF P-11/12 - Mjölby IBK P Blå 1
2024-03-24 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001115 Westerviks IBK P 12 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis