Torslundahallen

Adress
Axvägen Ölands Skogsby, 386 92 Färjestaden





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-02 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301002 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Växjö IBK Utveckling B
2020-10-03 16:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457001 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 - Hovmantorps GOIF P06
2020-10-09 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301012 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Hovshaga AIF B
2020-10-10 14:00 Damer Division 2 Östra 141204008 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Växjö IBK Utveckling
2020-10-16 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403012 FBC Kalmarsund Ungdom B - IF Ariel B
2020-10-23 20:00 Damer Division 2 Östra 141204024 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - CL98IC
2020-10-24 Herrar Division 3 Södra 142301022 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Gransholms IF
2020-10-24 15:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406014 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Nybro IBK F06-08
2020-10-24 17:15 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808013 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Gantesbo IBK P07
November
2020-11-06 20:00 Damer Division 2 Östra 141204033 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Westerviks IBK
2020-11-07 12:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405017 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Ryds SK F05-08
2020-11-07 14:15 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707010 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - CL98IC P08/2
2020-11-13 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301041 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Fliseryds IBK
2020-11-14 14:00 Damer Division 2 Östra 141204042 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Ingelstad IBK
2020-11-16 19:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809018 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Ljungbyholms GOIF P09
2020-11-20 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301047 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Carlshamns IBK
2020-11-21 12:30 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453020 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - FBC Karlskrona P03-05
2020-11-21 15:00 Damer Division 2 Östra 141204048 Färjestadens IBS - Ingelstad IBK
2020-11-22 12:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503019 FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2020-11-22 14:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405026 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2
2020-11-22 15:30 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707017 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - IBK Svala P07-08
2020-11-22 17:15 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406026 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1
2020-11-28 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907060 Westerviks IBK P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11
December
2020-12-04 20:00 Damer Division 2 Östra 141204059 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Färjestadens IBS
2020-12-05 14:00 Herrar Division 3 Södra 142301058 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Älmhults IBK
2020-12-12 14:00 Damer Division 2 Östra 141204065 Färjestadens IBS - Carlshamns IBK
2020-12-18 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403068 FBC Kalmarsund Ungdom B - Ljungbyholms GOIF
2020-12-19 12:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503031 FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 - CL98IC F08/1
Januari
2021-01-09 12:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503036 FBC Kalmarsund Ungdom F09/1 - CL98IC F09
2021-01-09 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406053 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - IF Ariel F06-08
2021-01-10 17:15 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453034 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Carlshamns IBK P03-04
2021-01-15 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301079 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Väckelsångs IK
2021-01-16 12:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604057 FBC Kalmarsund Ungdom F11 - Vimmerby IBK F12-13
2021-01-16 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604059 Vimmerby IBK F12-13 - Nybro IBK F11-12
2021-01-16 14:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503037 FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
2021-01-16 16:00 Damer Division 2 Östra 141204081 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Hovmantorps GOIF
2021-01-22 20:00 Damer Division 2 Östra 141204095 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Mörbylånga GOIF
2021-01-23 12:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503040 FBC Kalmarsund Ungdom F09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
2021-01-23 14:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809043 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Karlskrona P09
2021-01-23 15:30 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808061 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Fliseryds IBK P06-08
2021-01-23 17:15 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707044 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - KaRo IBF P07-08
2021-01-29 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301093 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Rottne IF
Februari
2021-02-05 20:00 Herrar Division 3 Södra 142301101 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Lessebo GoIF
2021-02-12 20:00 Damer Division 2 Östra 141204113 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Carlshamns IBK
2021-02-19 20:00 Damer Division 2 Östra 141204118 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Väckelsångs IK
2021-02-20 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907164 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Sandbäckshults IBK P11-12/1
2021-02-26 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403120 FBC Kalmarsund Ungdom B - Gantesbo IBK
2021-02-27 14:00 Herrar Division 3 Södra 142301120 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - FBC Karlskrona B
Mars
2021-03-05 19:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406083 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Växjö IBK Utveckling F07/1
2021-03-06 12:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405076 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Hovshaga AIF F06/2
2021-03-07 17:00 Damer Division 2 Östra 141204132 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Craftstadens IBK Oskarshamn B
2021-03-13 16:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403131 FBC Kalmarsund Ungdom B - Craftstadens IBK Oskarshamn B
2021-03-14 14:00 Herrar Division 3 Södra 142301131 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF - Jämjö IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis